Do Marzycielskiej Poczty w grudniu br. dołączyli studenci z łódzkiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland! Premierowe akcje odbyły się 2 i 3 grudnia 2014 r. na których to listy pisali i kartki tworzyli studenci kierunku lekarskiego.

Musimy przyznać, że idea projektu wszystkim nam bardzo się spodobała i chcielibyśmy by była ona promowana do jak największego grona odbiorców. Akcje zapewniły nam wiele zabawy i radości, dlatego mamy nadzieję, że dzieci po otrzymaniu kartek również poczują naszą pozytywną energię. mrugnięcie

Przyszli lekarze bardzo zaangażowali się w tworzeniu kartek, ponieważ historia dzieci bardzo ich poruszyła, dlatego wykonane kartki i listy mają bardzo osobisty wydźwięk.

Niektórzy przyznali, że mają cichą nadzieję, na odpowiedź zwrotną od dzieci, by w ten sposób poznać się trochę bliżej. uśmiech

Zapewniamy, że od tej pory na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi będziemy się cyklicznie spotykać, by obdarować kartkami i listami jak największą liczbę podopiecznych Marzycielskiej Poczty.