<div class="print-yes" style="display:none;"><img src="http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/10/klasa-ii-c-ze-szkoly-podstawowej-nr-1-w-zabrzu.jpg" class="attachment-post-thumbnail wp-post-image" alt="klasa-ii-c-ze-szkoly-podstawowej-nr-1-w-zabrzu" title="klasa-ii-c-ze-szkoly-podstawowej-nr-1-w-zabrzu" height="200" width="600"></div>
                <div class="print-yes" style="display:none;"><img src="http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/10/klasa-ii-c-ze-szkoly-podstawowej-nr-1-w-zabrzu.jpg" class="attachment-post-thumbnail wp-post-image" alt="klasa ii c ze szkoly podstawowej nr 1 w zabrzu Klasa II c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu" title="klasa-ii-c-ze-szkoly-podstawowej-nr-1-w-zabrzu" height="200" width="600"></div>

Jesteśmy uczniami klasy II C z Zabrza i po raz pierwszy aktywnie włączyliśmy się w akcję „Marzycielska Poczta” przygotowując kartki i listy z życzeniami dla naszych chorych kolegów i koleżanek. Ufamy, że nasza akcja wywoła uśmiech na buzi chorych dzieci, pomoże im w walce z chorobą, doda „wiatru w skrzydła” i wleje otuchę w serca ich rodziców.

Ciężko nam było zdecydować do kogo prześlemy nasze listy, więc spośród 40 profili dzieci wybraliśmy 4 po dwa dziewczynek i chłopców. Naszymi nowymi koleżankami zostały Martynka Karbowska i Julia Mielnicka , zaś kolegami Jakub Popko i Szymon Gromada.

Pani wydrukowała nam profile dzieci z adresami i zdjęciami oraz napisała krótką notatkę o zainteresowaniach, marzeniach i ulubionych rzeczach. Przygotowaliśmy materiały, szablony, całą masę dodatków i ostro zabraliśmy się do dzieła. Postanowiliśmy przygotować własnoręcznie wykonane kartki z „serduszkową sówką”. Każdy starał się jak tylko mógł, a jak wiadomo, każdy różnie może :), wycinał, kleił, pisał życzenia i pozdrowienia dla nowych kolegów i koleżanek. Teraz tylko pani zaadresuje koperty, nakleimy znaczki i … listy popłyną do dzieci. Wierzymy,że szybko do Was dotrą i mamy nadzieję, że Wam się spodobają. Naszym koleżankom i kolegom: Julce, Szymkowi, Martynce i Kubie życzymy duuuuużo zdrowia i na przekór wszystkiemu ogromu uśmiechu. Pozdrawiamy Was serdecznie i… do „następnego spotkania” w kolejnych listach. Klasa II c wraz z panią.