Ludzie listy pisząKlub Wolontariusza Merit z ZSTiO Meritum listy pisze…

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/01/klub-wolontariusza-merit-z-zstio-meritum-listy-pisze.jpg

Tradycyjnie już pierwszy tydzień grudnia obchodzony jest w ZSTiO Meritum jako Tydzień Wolontariatu. Pretekstem do świętowania z tymi, którzy wrażliwi są na potrzeby innych jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, ustanowiony przez ONZ 5 grudnia. Wówczas w szeregi działającego w Meritum Klubu Młodego Wolontariusza Merit oficjalnie przyjęto nowych członków, natomiast program całego tygodnia obfitował w wiele przedsięwzięć. Część z nich na stałe wpisała się w program szkoły, inne były zupełną nowością, jednak wszystkie uczniowie szkoły przyjęli z wielkim entuzjazmem.

A działo się naprawdę wiele:

Jedną z akcji Tygodnia wolontariatu była Marzycielska Poczta. Choć poczta działa w Polsce dopiero od 2009 roku, efekty jej działań są imponujące. Merit po raz piąty zorganizował w szkole akcję pisania listów – tym razem do dzieciaków trafi ponad 100 listów i kartek własnoręcznie wykonanych przez uczniów i nauczycieli Meritum.

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Tomasz Chmiel

Jesteście niezawodni.

A tu możecie zobaczyć podziękowania od Kuby za Wasze przesyłki:
http://marzycielskapoczta.pl/kuba-ostasz/comment-page-62/#comment-229314 uśmiech

Mateusz
Mateusz

Mateuszek dziękuje za przesyłkę :* Bardzo się ucieszył:)

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image