Ludzie listy piszą„Klub Wolontariuszy” „SP2 POMAGA”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/04/klub-wolontariuszysp2-pomaga-szkola-podstawowa-nr-2-w-koronowie.jpg

W marcu 2018 r. uczniowie należący do „Klubu Wolontariuszy” „SP2 POMAGA” uczęszczający do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła 2 w Koronowie po raz kolejny postanowili napisać listy oraz wykonać kartki z życzeniami świątecznymi tym razem dla Krzysia. W szeregach klubu jest kilkunastu uczniów, którzy na bieżąco śledzą losy podopiecznych Marzycielskiej Poczty. Pisanie listów w tak pożytecznym celu, jest dla nich drobnostką. Na zajęciach wolontariusze zaznajomili się sytuacją chorego chłopca i pod czujnym okiem opiekunów „SP2 POMAGA” Joanny Superson, Hanny Borowiec oraz Teresy Całka uczniowie zabrali się do pracy.

Młodzi wolontariusze włożyli wiele trudu i serca w redagowanie życzeń do Krzysia. Byli bardzo zaangażowani i ostatecznie szczęśliwi, że mogą w ten sposób rozweselić chłopca.

Do akcji dołączyła również klasa 7b, która pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Tamary Kruszczyńskiej napisała życzenia świąteczne.

Zachęcamy innych do wzięcia udziału w tej akcji, gdyż tak niewiele trudu sprawia tak wiele radości.

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image