KOCHANI MARZYCIELE!

Już po raz kolejny czytelnicy Oddziału Dziecięcego Biblioteki w Dębnie przesyłają listowne pozdrowienia dla dzieci, podopiecznych FUNDACJI MARZYCIELSKIEJ POCZTY.

To już tradycja w naszej bibliotece, że co roku w przedświątecznej porze, mali czytelnicy zbierają się w naszej siedzibie i piękne listy do Was piszą… Tym razem kartki, które trafiły w Wasze ręce, powstały z okazji zorganizowanego przez Oddział Dziecięcy konkursu na najpiękniejszą „KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z BOHATEREM KSIĄŻKOWYM”.

Nagrodami głównymi w nim, były oczywiście książki, ale przede wszystkim zapewnienie uczestników o przekazaniu wszystkich powstałych prac na ręce „marzycielskich” dzieci.

Laureaci byli przekonani, że jest to najpiękniejszy rodzaj nagrody jaki otrzymali, jak również najwłaściwsze spożytkowanie zgromadzonych prac.

Obopólne korzyści jakie płyną z tak przeprowadzonej akcji są dla nas znaczące, gdyż „biorąc – dajemy” – uczestnicy nie tylko mają satysfakcje z wygranej czy wyróżnienia, lecz czują radość i zadowolenie z dzielenia się tym co sami stworzyli oraz mają pewność, iż wysiłek jaki włożyli w wykonanie tych pięknych prac zostanie doceniony przez ich rówieśników czekających na Świąteczne Kartki…

Mamy nadzieję, że być może w ten sposób udało nam się spełnić choć jedno dziecięce marzenie, jak również namówić Was do zapoznania się z bohaterem książkowym umieszczonym na kartce… – może jeszcze go nie znacie ?…

Pozdrawiamy serdecznie śląc życzenia zdrowych, pogodnych i pachnących choinką Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014.

Milena Szewczyk i Iwona Dziuda bibliotekarze Oddziału Dziecięcego
z dyrektor Janiną Tylman i innymi pracownikami