Ludzie listy pisząKółko plastyczne w Cieszkowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/03/kolko-plastyczne-w-cieszkowie.jpg

Dnia 25 marca dzieciaki z kółka plastycznego w Cieszkowie wzięły udział w akcji pisania listów do chorych dzieci. Z wielką radością i zadowoleniem robiły drobne upominki. Piękne laurki, kartki z dedykacją, bransoletki z kolorowych cekinów zostały wysłane w ręce Kornelki Rogowskiej. Na pewno nie były to ostatnie tego typu zajęcia, ponieważ dzieciaki wykazały się wielkim zainteresowaniem pomagania innym. Mamy nadzieję, że upominki naszego wykonania wywołają uśmiech na buźce Kornelii. uśmiech

Ważne jest, by uczyć pomagania innym od najmłodszych lat, ponieważ każdy z nas w swej przyszłości będzie potrzebował pomocy bliźniego.

Kornelii, jak i wszystkim członkom jej rodziny życzymy z całego serduszka dużo zdrowia, miłości i wiary na lepsze juro! Przesyłamy moc uścisków. ::-*:

P.S. Wszystkim uczestnikom i wolontariuszom Marzycielskiej Poczty życzymy pogodnych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

7
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Tomasz Chmiel

Kornelia z pewnością się ucieszy. uśmiech

Z pełną mocą odwzajemniam Wasze życzenia.

Prima
Prima

Super!
Piękne bransoletki śmiech śmiech śmiech

Basia Sz
Basia Sz

Ale śliczne prezenty dla Kornelki. Brawo. Jesteście wspaniali. Pozdrawiam.

DandM
DandM

Brawo kciuk do góry Piękne :XO: :XO: prace i upominki

Mrówka
Mrówka

Kornelka na pewno była bardzo zadowolona śmiech

Iwona
Iwona

Kochani, bardzo dziękujemy za przepiękne karteczki, rysunki, kolorowe bransoletki i listy, które sprawiły Kornelce ogromną radość. Pozdrawiamy Was wszystkich. Kornelia Rogowska z mamą. :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image