Ludzie listy pisząKolonie parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła z Łodzi – Korbielów 2017

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/08/kolonie-parafii-swietych-apostolow-piotra-i-pawla-z-lodzi-korbielow-2017.jpg

W tym roku dzieci uczestniczące w koloniach parafialnych włączyły się do Marzycielskiej Poczty. Podzieliliśmy się na grupy i zapoznaliśmy z historiami dzieci, które tworzą grono odbiorców MP. Przez jedno, całe popołudnie powstały listy. Jedne, pełne ciepłych słów wsparcia pisane głównie przez starsze dzieciaki. Inne, te cudnie rysowane, tworzone były przez najmłodszych.

Wszyscy bardzo zaangażowali się w akcję. Listy były ozdabiane rysunkami ulubionych sportów, bohaterów bajkowych i filmowych. Nie zabrakło serduszek i uśmiechów. Niektórzy rysowali osobne prace i dokładali do listów. Nie zabrakło dyskusji o tym, w jaki sposób dodać otuchy cierpiącym dzieciom, często i nieuleczalnie chorym.

Korespondencja zaowocowała ponad 50 listami, które zostały posłane w najróżniejsze zakątki Polski. Mamy nadzieję, że nasze listy przyniosą uśmiech i rodność wszystkim Adresatom.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image