Ludzie listy pisząKsiążki małych autorów

3 czerwca 2013autor Anna Herold3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/06/ksiazki-malych-autorow.jpg

Właśnie mijają trzy lata, odkąd nasze przedszkole nawiązało współpracę z portalem Marzycielskiej Poczty, wspierając chore dzieci z nim związane. Tym razem dwie grupy trzylatków i jedna czterolatków wzięły udział w wyjątkowym przedsięwzięciu – stworzeniu unikatowej książki.

Dzieci wysłuchały opowiadania Renaty Piątkowskiej pt. „Kucyk”, a następnie wykonały rysunki ilustrujące je. Dziecięce prace zostały oprawione w formie książki i przesłane dzieciom z Marzycielskiej Poczty – Marcinowi Kuśmierczykowi i Martynce Małeckiej.

Tak wspaniały efekt nie byłby możliwy bez zaangażowania rodziców przedszkolaków, którzy wiele wysiłku włożyli w przedsięwzięcie. Oto jak urzeczywistniła się piękna idea – dzięki wspólnemu wysiłkowi małych i dużych rąk.

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Karolina
Karolina

Wasze rysunki są prześliczne lol bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do stworzenia tych pięknych książek kciuk do góry lol

Aga Kizinkiewicz

Cudowny pomysł z tą książką uśmiech
Dzięki, że jesteście uśmiech

Tomasz Chmiel

Martynka i Marcin na pewno byli zachwyceni Waszym dziełem. uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image