Aktywne profileKuba Ostasz

22 kwietnia 2010autor Ewa mama Kuby8175
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/04/kuba-ostasz-1.jpg

Powitajcie Kubę, który zanim trafił do Marzycielskiej Poczty razem z rodziną wysyłał listy do innych ciężko chorych dzieci. Teraz to On z niecierpliwością czeka na Wasze przesyłki i ciepłe słowa. Ten wesoły, ciekawy świata i ludzi facet z pewnością odwdzięczy się Wam szerokim uśmiechem. Poniżej znajdziecie profil Kuby przygotowany przez jego mamę.

Kuba Ostasz
ul. Sadowa 4/7
22-678 Ulhówek

Imię dziecka:
Jakub Ostasz

Zainteresowania:
Pasją Kuby jest sport i żeglarstwo. Świetnie pływa, bierze udział w wyścigach na wózkach. Uwielbia spędzać czas aktywnie. Lubi zwiedzać, poznawać nowe miejsca i ludzi. Więcej…

Wiek:
16 lat, ur. 31.10.2002

Rodzice:
Ewa i Sylwester

Choroba:
Przepuklina oponowo rdzeniowa (rozszczep kręgosłupa), wodogłowie, niedowład wiotki kończyn dolnych, obustronne zwichnięcie bioder.

Rodzeństwo:
Siostra Kasia, 19 lat-studentka pedagogiki specjalnej UMCS w Lublinie

Kuba urodził się 31 października 2002 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i wodogłowiem. W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy życia przeszedł siedem zabiegów operacyjnych, później pięć kolejnych. Dwukrotnie chorował na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i sepsę.

Na początku roku 2012 zmartwiła i zaniepokoiła nas pogarszająca się sprawność fizyczna Kuby, postępujące osłabienie siły mięśniowej mimo intensywnej rehabilitacji. W jednym z warszawskich szpitali stwierdzono zakotwiczenie rdzenia kręgowego, ale decyzję o operacji odłożono. Ryzyko powikłań było bardzo duże, dlatego lekarz zasugerował obserwację i dalszą rehabilitację. Kuba ćwiczył, ale nogi słabły coraz bardziej, w przeciągu kilku miesięcy przestał chodzić a w sierpniu nie mógł już nawet stać z podporem.23.10.12 na oddziale neurochirurgii CZD wykonano zabieg odkotwiczania rdzenia kręgowego. Nadal regularnie ćwiczy i „trenuje chodzenie” w specjalnych aparatach. Większość czasu spędza jednak na wózku.

Niepełnosprawność nie przeszkadza mu w byciu aktywnym. Świetnie pływa, latem bierze udział w obozach żeglarskich. Zimą wyjeżdża na zgrupowania narciarskie. Gra w piłkę, jeździ na handbiku –jego rekord to 40 km. Bierze udział w wyścigach i cross osób niepełnosprawnych na wózkach. Ściga się nie tylko z rówieśnikami, kilkakrotnie rywalizował z osobami dorosłymi a dystans 10km przejechał w 56 minut, jako najmłodszy uczestnik biegu. Staramy się wychować go tak, by szanował ludzi, ale chcemy też by inni darzyli go szacunkiem, by widzieli w nim nie osobę niepełnosprawną, ale człowieka.

Dzięki ludziom poznanym przez Marzycielską Pocztę spełnił swoje marzenia, skoczył ze spadochronem, latał motoparalotnią, spędził kilka dni w Anglii. Ma tutaj Przyjaciół, wielu z nich zna osobiście, dzielą z nim radości, są wsparciem w trudnych chwilach.

Kiedy dowiedziałam się o Marzycielskiej Poczcie zaczęłam się zastanawiać jakie to uczucie dostać niespodziewanie miłą kartkę od obcej osoby i ile radości sprawiłyby takie pocztówki Kubie. Teraz kiedy tradycyjne listy coraz częściej zastępują emaile a życzenia przesyłamy w zdawkowych sms-ach, więc taka akcja skierowana do dzieci ma szczególną wartość. W internecie znalazłam wiersz, który jest dla mnie odzwierciedleniem tego co robicie.
„Korespondencja dusz, z serc głębi płynąca przyjaźni drogę przebyła, piękną w swej tradycjonalności na ozdobnym papierze ręką radości pisana by i radość sprawić…”
– autor Nettika
Dziękujemy za przyjęcie Kubusia do grona dzieci z Marzycielskiej Poczty.

8175
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Wiktoria
Wiktoria

Witaj Kuba! Jestem Wiktoria. Całkiem niedawno szkoła do, której uczęszczam robiła akcję marzycielska poczta i właśnie to ty zostałeś wybrany dla klas IV-VI szkoły podstawowej. Napisałam list do Ciebie o moich wakacjach a teraz Ty przysłałeś mi piękną kartkę świąteczną. Bardzo Ci za nią dziękuje i chcę Ci złożyć życzenia : życzę ci abyś nigdy sie nie poddawał i walczył do końca, abyś spełniał marzenia i dążył do ich wykonania, życzę Ci także miłości, dobroci, radości, i czego tylko zapragniesz na nowy rok. A także życzę Ci i twojej rodzinie miłych radosnych i spokojnych świąt. Jeszcze raz dziękuje za kartkę… Czytaj więcej »

Kuba

Cześć Wiktoria śmiech śmiech
Jak ja się ucieszyłem, że tu napisałaś śmiech śmiech Napisaliście do mnie dużo listów śmiech śmiech Nie dałbym rady na wszystkie odpisywać, ale staram się wysyłać kartki śmiech i pisać tutaj o wszystkim mrugnięcie śmiech
Przesyłam pozdrowienia i ogromny uśmiech śmiech śmiech

Marta

Hej Kuba śmiech Dziękuję Ci za kartkę i życzenia!
Przy okazji życzę Ci radosnych Świąt, samych pyszności za stole i wspaniałych prezentów!
Trzymaj się! uśmiech

Kuba

Hej Marta śmiech śmiech
Dziękuję śmiech śmiech Fajnie, że tu zajrzałaś śmiech

Ania

Kuba jeszcze raz życzę Tobie i całej rodzince wszystkiego dobrego na święta,pysznych smakołyków, odpoczynku i radości śmiech Buziaki i uściski :XO: :XO:

Kuba

Ciociu Aniu, dziękujemy śmiech śmiech
Jak mijają Ci Święta? uśmiech
Buziaków moc :XO:

Basia Sz
Basia Sz

Kubusiu, jeszcze raz wesołych świąt. Pozdrawiam. Wypoczywaj. Pa.

Kuba

Pani Basiu, dziękuję śmiech śmiech i życzę cudownych Świąt śmiech

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Cześć Kubaszku,
w tę jedyną w roku noc, łączę się z Wami dobrą myślą, opłatkiem i kolędą:
http://kartki24.eu/3037_ekartka_zyczenia_bozonarodzeniowe.html
Przesyłam uściski
Iwona

Kuba

Ciociu Iwonko, dziękuję :XO: śmiech Piękna kartka śmiech śmiech

ela
ela

witaj Kubusiu kochany Z okazji świat bożego narodzenia składam tobie i twoim bliskim mnóstwo zdrowia siły miłości uśmiechu na każdy dzień raz błogosławieństwa bożego na każdy dzień oraz szczekliwego nowego roku całuje is ciskam mocno Ciocia Ela uśmiech

Kuba

Ciociu Elu, bardzo dziekuję za życzenia śmiech

Kuba

[img]http://czachorowski.blox.pl/resource/Boze_Narodzenie_2007.jpg[/img] Białe myśli lekkie jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt życzymy wam wszystkiego najlepszego. [img]http://www.mikesfreegifs.com/main4/christmas/merry_christmas_02.gif[/img] Dobry wieczór Jestem już w domu Wróciliśmy w piątek wieczorem a już w niedzielę znowu wyjeżdżam. Pewnie nie zdążę podziękować każdemu osobno i zrobię to dopiero po powrocie z obozu. Dostałem bardzo dużo kartek, listów, prezentów To wszystko czeka w kolejce Bardzo, bardzo dziękuję, że pomyśleliście o mnie za wszystkie życzenia, piekne kartki i niespodzianki Uśmiecham się do wszystkich ze zdjęcia i przesyłam… Czytaj więcej »

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Kubusiu. To fajnie, że jedziecie na chrzciny Mateuszka, i że odwiedzicie dziadków. Ale dziś jest biało. Zimowo. Słonecznie jest, choć mroźno. Pięknie wygląda krajobraz, biało jest. Ja też lubię oglądać drzewka, domy ustrojone światełkami, pięknie jest w tym świątecznym okresie. Gratuluję prezentów. To będziesz miał co robić. Powodzenia w gotowaniu życzę. Chętnie bym skosztowała tych Twoich potraw, smakołyków. To cieszę się, że miło spędzasz czas w święta, że na Wigilii było rodzinnie, miło. Byłeś na Pasterce. To dobrze. Ja niestety nie byłam. Ola była z babcią i z rodzicami, spać jej się chciało, ale dała radę, ksiądz długo nie… Czytaj więcej »

Anna

Kochany Kubusiu !
DZIĘKUJEMY ZA PRZEPIĘKNE ŻYCZENIA :XO:
Jesteśmy z Twoją Rodziną życząc nadal wszystkiego najlepszego
http://pu.i.wp.pl/k,NTg0Mjk5MTcsNDU5MjYyMjE=,f,Boze_narodzenie_013.gif

Kuba

Ciociu Aniu i Marto ja też dziękuję za kartkę i piękne życzenia śmiech :XO: :XO: Nie wyrobiliśmy się z podziękowaniami, będą dopiero jak już wrócimy z obozu uśmiech uśmiech
Ciociu pisałaś, że masz ciężki rok więc życzę Ci żeby następny był dobry i szczęśliwy uśmiech uśmiech :XO: :XO:

Anna

Kochany Kubusiu!
Jesteś wielką radością dla nas i zawsze zaskakujesz niewiarygodnie.
Dziękujemy za przepiękne życzenia świąteczne i te obecne także. Ja również mam nadzieję, że ten kolejny rok będzie pomyślniejszy dla Was. Przyjmujemy z godnością to co los przynosi, chociaż czasem jest trudno…
Buziaki i wspaniałego wypoczynku życzymy http://gifyagusi.pl/obrazki/gify_zima_067.gif

Stanisław
Stanisław

Cześć Kuba uśmiech uśmiech
Gorące pozdrowienia z zachodniej Polski dla Ciebie. Jestem tu nowy, żałuje że dopiero w te Święta
poznałem tę Stronę bo wcześniej też bym wysłał kartkę.
3-maj się ciepło !

Stanisław

Kuba

Dzień dobry uśmiech uśmiech

Panie Stanisławie, dziękuję i pozdrawiam Pana z gór uśmiech uśmiech Jak Pan trafił na MP?

AnkaB
AnkaB

Cześć Kochany Jakubie śmiech Mam dla Ciebie kilka serdecznych słów od dzieciaków z mojej szkoły, przyjdą jednak z lekkim opóźnieniem – niestety to moja wina, leżą w szafce w pracy, przedświąteczny rozgardiasz sprawił, że zapomniałam zabrać najważniejszych rzeczy ze sobą 💡
Dziękuję niezmiernie za życzenia, za najbardziej przystojną kartkę świąteczną, jaką w życiu dostałam :XO:
Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych chwil podczas tego czasu świątecznego, szczęśliwego roku 2015 – niech Ci wszystko sprzyja śmiech Całuję i niebawem przylecimy pocztą, pa :XO:

Kuba

Ciociu Aniu śmiech śmiech :XO: :XO:

Jak fajnie, że tu zajrzałaś śmiech śmiech Cieszę się, że kartka Ci się podoba uśmiech uśmiech Będę czekał na kartki od Was śmiech śmiech Ciekawi mnie co u Darka, dalej montuje takie fajne filmiki? uśmiech uśmiech
Szczęśliwego Nowego Roku i fajnego Sylwestra śmiech śmiech

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Kubusiu. Jak minęły Ci święta? Jutro znowu wracasz do Warszawy, tak? Życzę Ci wszelkiej pomyślności i dużo uśmiechu. Pozdrawiam.

Kuba

Dzień dobry śmiech śmiech

Pani Basiu, może kiedyś ugotujemy coś razem? uśmiech uśmiech Z moimi marzycielskimi przyjaciółmi robiłem już sałatki owocowe, naleśniki, muffinki, szaszłyki z owoców, owoce w czekoladzie a z Sandrą gotowałem ostatnio obiad uśmiech uśmiech
Nie wracałem do Warszawy. Jestem w górach na obozie narciarskim śmiech śmiech Śnieg cały czas sypie, ale słońca nie widać. Do Warszawy jadę w styczniu do szpitala.
Przesyłam pozdrowienia śmiech śmiech

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Kubusiu, czemu, może i kiedy coś ugotujemy Kubusiu albo upieczemy, bo ja bardziej specjalizuję się w wypiekach, takie mam też i pierwsze wykształcenie. Super, że takie smakołyki sporządzałeś z przyjaciółmi.
O, to cieszę się, że jesteś w górach na obozie narciarskim, to uważaj na siebie i dobrej zabawy Ci życzę. Ja może do sanatorium pojadę w góry, zobaczymy.
U nas jest biało, jest słonecznie. Jest rześkie powietrze. Mroźno jest. Byłam dziś w Olsztynie, a tam jest jeszcze zimniej.
Byłam dziś w Ostródzie nad jeziorem, na molo, pięknie tam jest, ach…
Ja też Cię pozdrawiam. Trzymaj się. Pa.

tete

Halo Jakub!!! Bardzo dziękuję za fantastyczna kartkę świąteczną kciuk do góry życzenia i opłatek :XO: Drogi Kumplu strasznie wydoroślałeś mrugnięcie będę chyba musiał zmienić Twoją fotkę na moim blogu lol Przepraszam, że ostatnio rzadziej tu bywałem smutek ale postaram się w Nowym Roku „poprawić” kciuk do góry Z ostatniego wpisy wynika, że dziś wyjeżdżasz na obóz śmiech więc trzymaj się Brachu, a ja zawsze i wszędzie myślami będę z Tobą :XO: Pozdrowionka dla wszystkich Ostaszków :XO:

Kuba

Hej tete śmiech śmiech śmiech

My też dziękujemy za piękną kartkę, życzenia i opłatek śmiech śmiech Nie zdążyliśmy przed wyjazdem podziękować wszystkim bo w tym roku dostałem górę kartek śmiech kciuk do góry Część zdjęć już mamy, ale samych kartek bo jest ich bardzo, bardzo dużo.
Już jestem w Poroninie i o 12.30 mam pierwsze zajęcia. Trzymaj kciuki żebym nauczył się czegoś nowego uśmiech kciuk do góry
Pozdrowienia dla Twojej Rodziny śmiech śmiech

Ps.
W końcu mamy zimę, kiedy morsujesz?

tete

Cześć Kuba! Jasne, że będę ściskał kciuki kciuk do góry jak zawsze nawet od stóp mrugnięcie U nas dopiero od dzisiaj biało śmiech więc rano było pierwsze białe bieganie i morsowanie lol Ale kąpię się już cały rok na okrągło i dlatego nie otwieram i nie zamykam sezonu morsowań mrugnięcie Pozdrawiam Ciebie i całą Twoją Rodzinkę po morsowemu – chłodno! czyli bardzo gorąco :XO:

Kuba

Hej tete Byłem na Twoim blogu żeby poczytać o morsowaniu i uśmiałem się z Twoich opowieści Wyobraziłem sobie te zdziwione kaczki i łabędzie 😛 A skurcz żołądka też by mi się przydał Tutaj jest takie pyszne jedzenie i taki duży wybór, że nie mogę się opanować i jem bardzo dużo. Wczoraj jedna pani zapytała czy ja zawsze zjadam z takim apetytem 😛 Dziękuję za wszystko co o mnie napisałeś, tylko muszę się do czegoś przyznać Czasami też mi się nie chce ćwiczyć i robię to bo muszę Teraz to sama przyjemność, nie mamy tu ćwiczeń chociaż Dominik mówi, że jazda… Czytaj więcej »

Karolina
Karolina

Hej Kuba, niestety nie zdążę już złożyć Ci życzeń Świątecznych, ale bardzo, bardzo gorąco życzę Ci błogosławionego, radosnego, udanego, pełnego pozytywnych wydarzeń i przygód roku 2015 mrugnięcie super chłopak z Ciebie, mam nadzieję, że rok będzie taki fajny, jak Ty mrugnięcie mrugnięcie pozdrawiam!

Kuba

Dziękuję śmiech śmiech Pani Karolino, ja też życzę Pani żeby Nowy Rok był szczęśliwy, przyjemny i żeby uśmiechała się Pani każdego dnia śmiech śmiech Ja już drugi raz zaczynam rok od obozu narciarskiego bo Sylwestra spędzam w górach śmiech śmiech Dzisiaj o 12.30 mam pierwsze zajęcia i już się doczekać nie mogę mrugnięcie śmiech Pozdrowienia i uśmiechy z Poronina śmiech śmiech

Karolina
Karolina

Dzięki serdeczne za życzenia mów mi śmiało po imieniu, mam 23 lata, ale to nie jest dużo a z formą „pani” czuję się dosyć dziwnie… ale wiem, że to z wysokiej kultury i doceniam ja nie umiem jeździć ani na nartach ani na łyżwach ani na snowboardzie i nawet na rowerze nie bardzo tzn na rowerze się nauczyłam, ale jak przestałam jeździć, to później mi nie szło już, choć wszyscy mówią, że się tego nie zapomina… także podziwiam i mam nadzieję, że obóz będzie udany i że się najeździsz wystarczająco a w Sylwestra też jeździsz czy balujesz czy jedno i… Czytaj więcej »

Kuba

Cześć Karolina śmiech śmiech śmiech

Ty tak jak moja Kasia nie lubisz sportów zimowych i nie przepadasz za rowerem mrugnięcie uśmiech
W Sylwestra też jeździmy, my z Asią zaczynamy 13.30 śmiech kciuk do góry za to w Nowy Rok nie pośpimy bo już przed 10.00 musimy być na stoku. Oczywiście impreza też będzie a wcześniej kulig śmiech śmiech

Ania

Święta i po świętach… objadłam się i odpoczełam trochę od bieganiny mrugnięcie a jak tam w górach? pewnie dużo śniegu i szalejesz na stoku śmiech jak po pierwszych zajęciach? bawcie się dobrze śmiech :XO: :XO:

Kuba

Hej Ciociu śmiech

Święta jakoś za szybko minęły w tym roku. W górach jak zawsze SUPER kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry Śnieg sypie i sypie od wczoraj śmiech śmiech Pierwsze zajęcia tak jak w tamtym roku były wprowadzające, ale poszaleliśmy z Dominikiem po wybojach śmiech śmiech śmiech śmiech Podskakiwałem jak piłeczka 😛 śmiech śmiech

Kuba

Zaraz lecę na obiadokolację, ale muszę Wam powiedzieć ja superowo jest na obozie Bawię się ekstra Jest dużo fajniej niż rok temu bo jest więcej dzieci w moim wieku Mamy nawet marzycielską ekipę jest Asia Kowalska i Martyna Spaszewska Poznałem też Kubę, który jest rok starszy ode mnie i fajnie nam się razem spędza czas Na stoku jeżdzimy razem z Asią, ona z Tomkiem a ja tak jak na poprzenim obozie z Dominikiem Śnieg pada i pada, ale na chwilę pokazało się słońce Dzisiaj zjeżdżaliśmy najdłuższą trasą, która ma prawie kilometr i jest bardzo stroma Druga miała 700m długości To… Czytaj więcej »

Basia Sz
Basia Sz

Kubusiu, super zdjęcia, cieszę się, że spotkałeś się z marzycielskimi koleżankami, że masz fajne towarzystwo na tym obozie.
Cieszę się, że Ci tam się podoba.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

Kuba

Pani Basiu, piec też lubię śmiech śmiech Najbardziej babeczki uśmiech uśmiech
Fajnie by było gdyby pojechała Pani do sanatorium w górach kciuk do góry Kiedyś byłem w Krynicy, ale to już dawno. U nas dzisiaj też świeci słońce, nie wiem czy jest zimno bo nie byłem na dworze. Zjeżdżamy dzisiaj na końcu więc już pewnie będzie mroźno i zrobi się ciemno.
Przesyłam pozdrowienia uśmiech uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Kubusiu, ale dziś u nas zimno, brr, ale jest ładnie, słonecznie!
Wiem, że w górach jest fajnie.
To życzę Ci miłego dnia, miłych chwil. Zdrówka życzę. Trzymaj się. Pozdrawiam.

Dorota
Dorota

Witaj Kubusiu śmiech śmiech śmiech

Wspaniałe zakończenie roku i powitanie nowego w górach. Widzę Twoją radość i mnie na sercu zaraz weselej.
Kuba dziękuję za wspaniałą kartkę, codziennie się do mnie uśmiechasz, moje uśmiechy lecą do Ciebie lol lol lol
Udanego pobytu pełnego miłych wrażeń, szampańskiego Sylwestra dla Wszystkich Ostaszków ::-*: ::-*: ::-*:
Pozdrówcie ode mnie góry śmiech śmiech śmiech
Najpiękniejszych dni w Nowym Roku, cudownych, wymarzonych, radosnych śmiech lol ::-*:

Kuba

Ciociu Dorotko śmiech śmiech śmiech

Dziękujemy za życzenia śmiech śmiech Sylwestra spędzamy oddzielnie ❓ Jestem tu tylko z mamą i chociaż wiem, że będzie fajnie to szkoda mi, że tata, babcia i Kasia zostali w domu.
Góry pozdrowione mrugnięcie śmiech a ja ściskam mocno i uśmiecham się do Ciebie Ciociu nie tylko ze zdjęcia mrugnięcie śmiech Cieszę się, że tu do mnie napisałaś śmiech śmiech
Szczęśliwego Nowego Roku śmiech śmiech

Stanisław
Stanisław

Cześć Kuba ! Dzięki za pozdrowienia z gór ja Kocham Góry, od wielu lat chodzę po Polskich Górach , od Karkonoszy do Bieszczad każdego roku gdzieś jestem, ostatnio w tym roku spędziłem 2 tygodnie w Bieszczadach a w 2015 wybieram się w Tatry ale ja zawsze w sezonie letnim : lipiec-sierpień ; wędrówki po szlakach, Piękne widoki szczyty itp. Jak tu trafiłem ? W Boże Narodzenie wieczorem przeglądałem rózne strony, m.in. na Caritas itp. no i coś mnie natchnęło i w końcu wkliknęło się mi w Google ‚ pisanie listów ” i pokazała się:” marzycielska poczta” o której istnieniu do… Czytaj więcej »

Kuba

Dzień dobry Fajnie, że może Pan pochodzić po górach. Ja nie dałbym rady, ale bardzo mi się tutaj podoba. Nigdy nie byłem w Bieszczadach i Karkonoszach. Kiedyś pojechaliśmy w Beskidy do Krynicy i tam wjechaliśmy kolejką na Jaworzynę Krynicką. Na obozie narciarskim jestem drugi raz i uwielbiam szaleć na stoku. Sam jeszcze jeżdżę powoli i na łagodnych stokach, ale mam nadzieję, że będzie lepiej W lecie zawsze mam turnusy rehabilitacyjne, a w tym roku pierwszy raz pojechałem na obóz żeglarski i już się doczekać nie mogę następnego Było super Pływaliśmy na małych żaglówkach Optymistach, na deskach i kajakach Przesyłam pozdrowienia

Eliza

Hej, hej! Wpadłam z podziękowaniami za śliczną kartkę świąteczną. Wszyscy ją podziwiają i są pod wrażeniem, na jaki pomysł wpadliście w tym roku. Kartka chwilowo stoi na półce, ale za tydzień wywożę ją ze sobą do Poznania. 😛 Mam nadzieję, że paczka ode mnie też nadejdzie lada dzień, bo wysłałam ją przed świętami z nadzieją, że dojdzie na czas, ale dowiedziałam się ostatnio, że przez błąd poczty utknęła po drodze. Fajnie, że macie taką pogodę w górach, idealną do zjeżdżania i dobrze się bawisz Kuba. Aż miło się patrzy na te zdjęcia. :XO: Chociaż jeśli chodzi o mnie, ogólnie wolałabym,… Czytaj więcej »

Kuba

Hej Eliza śmiech śmiech

Fajnie, że kartka Wam się spodobała. W tym roku nie dałem rady narobić dużo kartek bo nie miałem czasu. Twoja paczka może już być w Ulhówku, bo babcia mówiła mi wczoraj, że coś przyszło. Dziękuję bardzo, bardzo :XO: :XO:
Mnie jakoś nie ciągnie pod koc, muszę trochę posiedzieć nad słówkami z angielskiego a z chęcią poszedłbym już na śnieg. Jeszcze dwie godzinki i wyjeżdżamy do Białki śmiech