Aktywne profileKuba Ostasz

22 kwietnia 2010autor Ewa mama Kuby8174
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/04/kuba-ostasz-1.jpg

Powitajcie Kubę, który zanim trafił do Marzycielskiej Poczty razem z rodziną wysyłał listy do innych ciężko chorych dzieci. Teraz to On z niecierpliwością czeka na Wasze przesyłki i ciepłe słowa. Ten wesoły, ciekawy świata i ludzi facet z pewnością odwdzięczy się Wam szerokim uśmiechem. Poniżej znajdziecie profil Kuby przygotowany przez jego mamę.

Kuba Ostasz
ul. Sadowa 4/7
22-678 Ulhówek

Imię dziecka:
Jakub Ostasz

Zainteresowania:
Pasją Kuby jest sport i żeglarstwo. Świetnie pływa, bierze udział w wyścigach na wózkach. Uwielbia spędzać czas aktywnie. Lubi zwiedzać, poznawać nowe miejsca i ludzi. Więcej…

Wiek:
16 lat, ur. 31.10.2002

Rodzice:
Ewa i Sylwester

Choroba:
Przepuklina oponowo rdzeniowa (rozszczep kręgosłupa), wodogłowie, niedowład wiotki kończyn dolnych, obustronne zwichnięcie bioder.

Rodzeństwo:
Siostra Kasia, 19 lat-studentka pedagogiki specjalnej UMCS w Lublinie

Kuba urodził się 31 października 2002 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i wodogłowiem. W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy życia przeszedł siedem zabiegów operacyjnych, później pięć kolejnych. Dwukrotnie chorował na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i sepsę.

Na początku roku 2012 zmartwiła i zaniepokoiła nas pogarszająca się sprawność fizyczna Kuby, postępujące osłabienie siły mięśniowej mimo intensywnej rehabilitacji. W jednym z warszawskich szpitali stwierdzono zakotwiczenie rdzenia kręgowego, ale decyzję o operacji odłożono. Ryzyko powikłań było bardzo duże, dlatego lekarz zasugerował obserwację i dalszą rehabilitację. Kuba ćwiczył, ale nogi słabły coraz bardziej, w przeciągu kilku miesięcy przestał chodzić a w sierpniu nie mógł już nawet stać z podporem.23.10.12 na oddziale neurochirurgii CZD wykonano zabieg odkotwiczania rdzenia kręgowego. Nadal regularnie ćwiczy i „trenuje chodzenie” w specjalnych aparatach. Większość czasu spędza jednak na wózku.

Niepełnosprawność nie przeszkadza mu w byciu aktywnym. Świetnie pływa, latem bierze udział w obozach żeglarskich. Zimą wyjeżdża na zgrupowania narciarskie. Gra w piłkę, jeździ na handbiku –jego rekord to 40 km. Bierze udział w wyścigach i cross osób niepełnosprawnych na wózkach. Ściga się nie tylko z rówieśnikami, kilkakrotnie rywalizował z osobami dorosłymi a dystans 10km przejechał w 56 minut, jako najmłodszy uczestnik biegu. Staramy się wychować go tak, by szanował ludzi, ale chcemy też by inni darzyli go szacunkiem, by widzieli w nim nie osobę niepełnosprawną, ale człowieka.

Dzięki ludziom poznanym przez Marzycielską Pocztę spełnił swoje marzenia, skoczył ze spadochronem, latał motoparalotnią, spędził kilka dni w Anglii. Ma tutaj Przyjaciół, wielu z nich zna osobiście, dzielą z nim radości, są wsparciem w trudnych chwilach.

Kiedy dowiedziałam się o Marzycielskiej Poczcie zaczęłam się zastanawiać jakie to uczucie dostać niespodziewanie miłą kartkę od obcej osoby i ile radości sprawiłyby takie pocztówki Kubie. Teraz kiedy tradycyjne listy coraz częściej zastępują emaile a życzenia przesyłamy w zdawkowych sms-ach, więc taka akcja skierowana do dzieci ma szczególną wartość. W internecie znalazłam wiersz, który jest dla mnie odzwierciedleniem tego co robicie.
„Korespondencja dusz, z serc głębi płynąca przyjaźni drogę przebyła, piękną w swej tradycjonalności na ozdobnym papierze ręką radości pisana by i radość sprawić…”
– autor Nettika
Dziękujemy za przyjęcie Kubusia do grona dzieci z Marzycielskiej Poczty.

8174
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Kuba

[img[/img] Igorowi Sztajerowskiemu za życzenia i fajną kartkę Monice Jagodzińskiej z Wąbrzeźna Oliwii Mańka z Piekar Śląskich Agnieszce ze SP w Duczkach Panu Stanisławowi za fajną kartkę z Bieszczad Kochanym Cioci Mia i Wujkowi Hamiltonowi za pamięć i serce Mateuszowi Duchniak z Wiązownej za kartkę i życzenia urodzinowe Michałowi z Brzeska Kindze z Jarosławia Jakubowi, Kacprowi, Dawidowi z Wąbrzeźna Kasi Mazurkiewicz za pozdrowienia z Himalajów Zosi Wróbel z Jaworzna Blażejowi Węcek z Otwocka Dzieciakom z grupy przedszkolnej Fundacji Mozaika w Częstochowie dziękuję za list i niezwykła podróż balonem Fajnie Was widzieć na zdjęciach Tymoteuszowi Węcek z Otwocka Pani Monice i… Czytaj więcej »

Martyna
Martyna

Kuba, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!Do maja jest ta wystawa, o której Ci pisałam, więc na razie się wstrzymuję z pójściem. Dawaj znać jeśli będziemy się wybierać na podbój miasta śmiech

Kuba

Hej Martyna śmiech
Właśnie w tym tygodniu wyznaczyli mi termin wizyty w poradni na 2.02 , ale to piątek niestety i Ty pewnie pracujesz smutek
Na wystawę chętnie bym się z Tobą wybrał, czy to ta o Tytusie?
Uśmiechy śmiech

Martyna
Martyna

Ta z wynalazkami Leonardo da Vinci, Tytus już od nas wyjechał niestety – http://www.leonardowlodzi.pl/ i otworzyli Centrum Nauki i Techniki http://ec1lodz.pl/node/3422. Jeśli byśmy się szykowali na dłuższe wyjście to wezmę wolne, obgadamy szczegóły – przyślijcie mejla albo sms uśmiech

Kuba

Ok, Pogadam z mamą mrugnięcie

Kuba

[img[/img] Maciejowi Klajda z Parczewa Iwo, Filipowi, Julkowi i Frankowi z klasy IIIb w Poznaniu za życzenia urodzinowe Mateuszowi z SOS Jarosław za fajną kartkę Michałowi z SOS Jarosław za super kartkę Adamowi Wyszyńskiemu z Biblioteki Publicznej gminy Kampinos Paniom Agnieszce, Ani, Panu Tomkowi oraz Maksowi, Matiemu, Igorowi z Zespołu Rewalidacyjnow Wychowawczego Fundacji Mozaika w Częśtochowie za łapkowe pozdrowienia, list i zdjęcie Klasi VIIb SP nr 3 w Łaziskach Górnych za listy i rysunki Przedszkolakom z Pierwszego Polsko-Angielskiego Przedszkola w Rogóźnie Wlkp. za piękne kolorowe kartki Agnieszce Żyto z Żegrówka za życzenia urodzinowe Klasie VII SP nr 5 w Katowicach… Czytaj więcej »

Kuba

[imgcomment image[/img]
Za pierwszą w tym roku kartkę świąteczną Lence Sokołowskiej z Przedszkola w Złotoni śmiech
Damianowi Stankiewicz i Pawlowi Tomaszewskiemu ze SP w Bystrzycy Górnej śmiech
Jagodzie Przerzyk z Czechowic Dziedzic za super kartkę urodzinową i list śmiech
Kasi z Katolickiego Gimnazjum w Czechowicach Dziedzicach śmiech
Ani Miklis z Krupskiego Młynu za super kartkę i życzenia śmiech
Helenie Szurek, Wiki, Joli Pieroniec i Julce z Rydułtów śmiech
Dzieciom z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Peweli Ślemieńskiej śmiech
Kochanej Cioci Beacie za życzenia urodzinowe śmiech
Beacie i Żanecie za super fajną kartkę urodzinową śmiech
Uczniom ze Szkolnego Koła Wolontariatu przy SP w Chłapowie za fajne kartki urodzinowe śmiech

BasiaSz
BasiaSz

http://www.kartki.pl/pl/showCard/powodzenia-w-pokonywaniu-trudow-0 Witaj Kuba, fajnie, że się odezwałeś, rozumiem, przykro mi, że miałeś różne problemy ze zdrowiem, dużo zdrowia Ci życzę. Jesteś dzielny. To dobrze, że na turnusie się Ci podobało, ja cały czas czekam na wyjazd do sanatorium, jeszcze długo poczekam. A na operację też czekam, już 3 lata, w przyszłym roku mam ją mieć, ale nie wiem kiedy, powoli kończy mi się też orzeczenie o niepełnosprawności, dużo załatwienia jest, ale trudno, nie pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz. A wczoraj miałam mały zabieg chirurgiczny. Dziś Dzień Pluszowego Misia, jesteś już duży, ale na pewno masz jeszcze jakieś misie,… Czytaj więcej »

Kuba

Dobry wieczór Pani Basiu uśmiech
Mam misie, niektóre dostałem bardzo dawno temu uśmiech Tak, listy i kartki przychodzą nawet teraz kiedy ja tu prawie nie piszę. Kończę gimnazjum i mam tak dużo nauki i zajęć dodatkowych, że brakuje mi na wszystko czasu. Życzę Pani dużo siły i zdrowia, pozdrawiam serdecznie uśmiech

BasiaSz
BasiaSz

Witam i dziękuję za wpis i miłe słowa. To życzę Ci powodzenia, wszelkiej pomyślności, wytrwałości, cierpliwości, dużo zdrowia, siły, wypoczynku i dużo radości. To fajnie, że masz cały czas te misie, ja mam zamiar kiedyś uszyć misia. Pozdrawiam serdecznie. :XO:

Agnieszka

Cześć Kuba śmiech cała wieczność minęła od mojej ostatniej wizyty tutaj o rany Strasznie wyrosłeś :p a ja dalej to szalone spotkanie w Warszawie pamiętam jakby to było wczoraj śmiech a Ty pamiętasz? Ja mam teraz całą masę spraw na głowie ale postaram się znowu wysłać jakąś kartkę na święta uśmiech tak dawno tego nie robiłam, że nie wiem czy jeszcze potrafię lol Wszystkiego dobrego :XO:

Kuba

Cześć Agnieszka uśmiech
Pewnie, że pamiętam tamto spotkanie śmiech Było super śmiech Co u Ciebie słychać? Ja już czekam na Święta, bo będzie trochę wolnego od szkoły, teraz ciągle są jakieś sprawdziany i ciężko się wrobić ze wszystkim.

Stanisław
Stanisław

Cześć Kuba uśmiech Dawno mnie tu nie było. Nie pamiętam kiedy ostatnio napisałem jakiś list smutek Muszę w nowym roku to zmienić.
3 -Maj się ciepło Pozdrawiam ! uśmiech

Kuba

Dobry wieczór uśmiech
Cieszę się, że zajrzał Pan na MP uśmiech W awatarku ma Pan zdjęcie z gór, ja zaraz po świętach jadę do Wisły uśmiech pozdrawiam ciepło uśmiech

MAGDA G.

Cześć Kuba!
Wieki mnie tu nie było. Wybacz, ale miałam trochę problemów. Już jest lepiej.;)
Co u Ciebie słychać? Jak się masz? Ściskam Cię mocno :XO:

Kuba

Hej Magda uśmiech
Super, że jesteś! Mam nadzieję, że te problemy to nic ze zdrowiem. U mnie wszystko dobrze tylko za mało czasu na wszystko. Ja w tym roku też miałem trochę kłopotów ze zdrowiem i dużo leżałem, ale już jest ok. śmiech
Ściskam najmocniej :XO:

Kuba

[imgcomment image[/img]

Bardzo dziękuję Pani Kasi Jankowiak i Dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Lesznie za piękne kartki śmiech
Cała masa radości z Radzynia Podlaskiego śmiech
Marto z dziękuję za życzenia i śliczną kartkę śmiech
Mario Dzięcioł dziękuję za super kartkę i życzenia śmiech
Mateuszu Guz dziękuję za fajną karteczkę śmiech
Martynko zrobiłaś dla mnie piękną kartkę, dziękuję śmiech
Kolorowa kartka ze strachem nie była podpisana, jest super, dziękuję śmiech

Kuba

[imgcomment image[/img]

Bardzo dziękuję za listy i śliczne kartki z życzeniami śmiech
Kacprowi z Żelechowa śmiech
Karolinie ze SP nr.4 w Libiąży śmiech
Asi z Politechniki Koszalińskiej śmiech
Natalce z Łodzi śmiech
Maksowi śmiech
Pniom Monice Narłoch i Annie Langowskiej ze Stowarzyszenia Hamak śmiech

Kuba

[imgcomment image[/img]
Za przesyłki dziękuję:
Aniołkom z Piernikowego Grodu śmiech
Cioci Kasi Gauza śmiech
Bartkowi z Wiewiórki śmiech
Kubie ze Sławkowa śmiech
Panu Waldemarowi Kosiedowskiemu śmiech
Michałowi, Konradowi, Zyziowi i Miłoszowi z Gimnazjum w Wiżajnach śmiech
Monice i Krzysiowi z Londynu śmiech
Uczniom klas 6d,6e,7a,7c,7d ze SP nr.3 w Mikołowie śmiech
Uczniom SP w Kamienicy Królewskiej śmiech
„Iskierkom” z Miejskiego Przedszkola w Białej Podlaskiej śmiech

Kuba

[imgcomment image[/img]
Kolejne listy za które chcę bardzo podziękować dostałem od:
Jakuba ze SP w Gnojniku śmiech
Klasy VII SP w Lubszy śmiech
Pani Kamili Wiewióra i Uczniów klasy IIIB Gimnazjum w Grodkowie śmiech
Pani Ilonie Biech i klasie IIIA Gimnazjum w Kępnie śmiech Fajnie, że mogłem Was zobaczyć śmiech
Michałowi Tłuczek śmiech
Uczniom II LO i Seniorom z Klubu Młodych Duchem w Swarzędzu śmiech
Dzieciom ze SP w Maszewie śmiech
Jakubowi z Radzynia Podlaskiego śmiech
Violettecie ze Szczecina śmiech
Krzyśkowi Majka z Rodziną śmiech
Pleszewskim Harcerzom śmiech

Kuba

[imgcomment image[/img]
Bardzo, bardzo dziękuję za życzenia, piękne kartki, listy:
Panu Stanisławowi śmiech
Katarzynie Kuleciak z Trzebini śmiech
Cioci Dominice i Wujkowi Kubie Filipczak śmiech
Julce Kojtych z Radzynia Podlaskiego śmiech
Adriannie Szydłowskiej z Radzynia śmiech
Dominice Kłosowskiej z Wrocławia „D
Julicie Kulik z Radzynia śmiech
Ewelinie z Radzynia śmiech
Dzieciom z grupy Czerwonej Przedszkola Marco Polo we Wrocławiu śmiech
Marcie z Radzynia Podlaskiego śmiech

Kuba

[imgcomment image[/img]
Cała masa radości i podziękowania dla:
Pani Małgosi Kwolek z Londynu śmiech
Szymona Libich z Gdyni śmiech
Daniela z Radzynia Podlaskiego śmiech
Natalii Pawłowskiej z Rodzicami śmiech
Dzieci ze SP nr. w Lidzbarku Warmińskim śmiech
Dzieci z Zespołu Szkolno Przedszkolnego Ludomy śmiech
Pani Zofii Juszczak z Najbliższymi śmiech
Mateusza z Przedszkola Pod Nutką w Rydutłowach śmiech
Adriana Bożek ze Starachowic śmiech
Uczniów klasy IV B SP nr.2 w Dobczycach śmiech
Marii Sewiło z Jodłownika śmiech

Kuba

[imgcomment image[/img]
Za życzenia i kartki z Lubonia dziękuję:
Mateuszowi śmiech
Adrianowi śmiech
Antkowi:D
Paulinie śmiech
Uśmiechy dla Uczniów Gimnazjum w Świerczach śmiech
Pozdrowienia dla Uczniów ze SP. nr 2 w Dobczycach śmiech
Ani śmiech
Adriana Cygal śmiech
Amelki śmiech
Klasy IVB śmiech

Kuba

[imgcomment image[/img]
Bardzo dziękuję za kolejne kartki i piękne życzenia:
Oldze Rydykowskiej z Suwałk śmiech
Karolinie śmiech
Uczniom ze SP w Bełdowie śmiech
Martynie Wajerowicz z Łodzi śmiech
Dzieciom z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku śmiech
Uczniom klas gimnazjalnych SP nr.162 w Krakowie śmiech
Uczniom klasy IIIA SP w Warszawie śmiech
Norbertowi Czaja z Solca Zdrój śmiech
Wiktorii z Bełchatowa śmiech

Kuba

[imgcomment image[/img]
Pozdrawiam i dziękuję za listy i kartki od:
Kolegów i Koleżanek z Chrzanowa śmiech
Dzieci ze SP nr.118 we Wrocławiu śmiech
Dzieci z Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim śmiech
Kamili M. z Gdańska śmiech
Dorocie Sela z Gdańska śmiech
Matyldy Marciniak z Biskupic Wlkp. śmiech
Pracowników sektora kas Auchan Częstochowa Poczesna śmiech
Dzieci ze SP. nr.2 w Dobczycach śmiech
-Amelki śmiech
-Klasy IVB śmiech
Kingi śmiech
Kuby śmiech
Reni Bajer śmiech
Gabrysi śmiech

Milena
Milena

Witaj Kubuś, mam nadzieję, że dostałeś listy z Bełdowa.
Życzymy Ci dużo zdrówka

Kuba

Witam uśmiech Przed świętami niestety nie doszły a ja wyjechałem na obóz. Myślę, że będą na mnie czekały po powrocie mrugnięcie a już teraz dziękuję śmiech

Agnieszka

Hej hej uśmiech ja już pracuję i po pracy na szczęście nie muszę się uczyć śmiech też mam teraz trochę szalony czas, bo z narzeczonym będziemy się przeprowadzać, w czwartek mam egzamin na prawo jazdy 🙄 moja świąteczna kartko-niespodzianka dotrze do Ciebie pewnie dopiero po świętach bo muszę się nad nią trochę napracować mrugnięcie

Kuba

Hej Agnieszka śmiech
Widzę, że dużo się u Ciebie dzieje uśmiech kciuk do góry Jak Ci poszedł egzamin?
Ja od prawie tygodnia jestem w Wiśle na obozie narciarskim i przesyłam pozdrowienia z gór mrugnięcie

iza
iza

Cześć Kuba! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałybyśmy życzyć Ci dużo prezentów pod choinkę, bogatego mikołaja i szczęśliwego Nowego Roku.

Kuba

Cześć śmiech
Dziękuję i życzę Wam szczęśliwego, uśmiechniętego Nowego Roku śmiech

MAGDA G.

Kubuś dziś odleciała do mnie karteczka od Was. Bardzo dziękuję za pamięć :*

BasiaSz
BasiaSz

Ja również dziś otrzymałam kartkę od Ciebie Kuba i Twojej rodziny, to miłe, dziękuję za pamięć, cieszę się, że zostałam nagrodzona kartką. To miłe jak ktoś o nas pamięta, na co dzień i od święta, to pomaga w życiu i warto pomagać, ja w tym roku zostałam doceniona bardzo, ktoś mnie pięknie wyróżnił, wynagrodził za to co robię dla innych, moja działalność na Marzycielskiej Poczcie została zauważona i ktoś mi pięknie swoją dobrocią za moją dobroć podziękował. Pozdrawiam. uśmiech

BasiaSz
BasiaSz

http://www.kartki.pl/pl/showCard/wesolych-swiat-1621
http://www.kartki.pl/pl/showCard/imieniny-73
Witam, życzę Wesołych Świąt, niech Bóg Was prowadzi, obdarzy łaskami, szczęściem.
Wszystkiego najlepszego Ewo w Dniu imienin, jesteś wspaniałą kobietą, mądrą, kochającą mamą, niech Bóg Ci błogosławi.
Pozdrawiam. uśmiech
http://www.kartki.pl/pl/showCard/milego-dnia-17

Agnieszka
Agnieszka

Życzymy zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia!
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni serca spokojem i radością!
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy przez całe życie,
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe
życzenia spełniają się w każdym momencie!!!

Agnieszka i Krzysztof Krawczykowie

Kuba

Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego w Nowym Roku śmiech

BasiaSz
BasiaSz

http://www.kartki.pl/pl/showCard/hej-jak-leci-2
Niech każdy dzień będzie dniem pokoju. Wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam. :XO:

Basia Sz.
Basia Sz.

Już dziś życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i szczesliwego końca 2017r. Zdrowia życzę i Bożego błogosławieństwa a dla taty wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych imienin. Dziękuję Kuba za wszystko Tobie i Twojej mamie. Pamiętam o Waszej życzliwości i wsparciu. Jesteś wyjątkowy,pamiętaj. Pozdrawiam z Mazur. Pa. uśmiech

Kuba

Dzień dobry uśmiech

Pani Basiu wszyscy dziękujemy za pamięć i życzenia a rodzice również za imieninowe :* uśmiech Przepraszam, że mało tu piszę, ale kończę w tym roku gimnazjum i mam dużo mniej czasu wolnego. Zawsze o Pani pamiętam i cieszę się, że kartka dotarła na czas śmiech
Ja w drugi dzień świąt w nocy wyjechałem i wiem, że sporo przesyłek czeka na mnie w domu.
Pani Basiu w Nowym Roku życzę dużo zdrowia i samych dobrych chwil, przesyłamy z mamą serdeczne pozdrowienia z gór uśmiech

BasiaSz
BasiaSz

http://www.kartki.pl/pl/showCard/witam-w-poniedzialek-i-zycze-udanego-startu-w-nowy-tydzien-1 Witaj Kuba w Nowym Roku. Dziękuję za odpowiedź i za życzenia, za miłe słowa, dziękuję, że o mnie pamiętasz. Ja o Tobie, o Twoich bliskich też, wiem, że niedługo mama urodziny, niektórzy mówią, że przesadzam z tą pamięcią o urodzinach, ale już tak mam, hi, hi. To dobrze, że kartka doszła. O to fajnie, że masz duzo przesyłek w domu, ludzie Cię lubią i dobrze. To udanego wyjazdu życzę, dużo odpoczynku, powodzenia w szkole, wiem, że na pewno masz dużo obowiązków, życie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Dziękuję za wszystko. Pozdrawiam Ciebie i mamę i góry, hi, hi, może… Czytaj więcej »

MAGDA G.

Kubuś szczęśliwego Nowego Roku! :* Baw się dziś dobrze uśmiech

Kuba

Hej Magda śmiech

Dziękuję i życzę Ci radosnego Nowego Roku, bez zmartwień i problemów śmiech :*
Jak Ci minął Sylwester? My mieliśmy imprezę tutaj na obozie, było nawet fajnie mrugnięcie
Noworoczne buziaki :* :* :*

BasiaSz
BasiaSz

http://www.kartki.pl/pl/showCard/pokoj-i-milosc-niech-zawsze-bedzie-w-naszych-sercach-0
Dziś Dzień Pokoju, to ważna sprawa, oby w krajach ogarniętych wojną zapanował wreszcie pokój, niech pokój będzie w naszych sercach i w naszych domach.
Dziś Dzień Matki Bożej Rodzicielki. Módlmy się za wszystkie mamy do Maryi, dziś jest Marii, mamy są wyjątkowe.
Pozdrawiam jeszcze raz. Ty masz wspaniałą mamę. Trzymaj się. Pa. uśmiech

Kuba

Pani Basiu dziękuję za piękne życzenia :*
Bardzo lubię przyjeżdżać w góry, trochę ciężko jest jechać na wózku, ale narty są super. Jakaś okropnie długa jest ta kolejka do sanatorium. Trzymam kciuki, żeby udało się Pani wyjechać jak najszybciej i życzę jak zawsze dużo zdrowia uśmiech

BasiaSz
BasiaSz

Witaj Kubua, cieszę się, że napisałeś, lubię Cię bardzo i Twoją mamę i pamiętam, że ma za tydzień urodziny. Wiem, że w górach jesteś nie pierwszy raz, cieszę się, i że na nartach jeździsz i od razu prze oczami mam Twoje zdjęcia na nartach i z Panem instruktorem, dzielny jesteś, rozumiem, że ciężko jest poruszać się na wózku. Oj długo trzeba czekać do sanatorium, do lekarzy i na operację, na operację kręgosłupa szyjnego czekam od listopada 2014 r a mam ją mieć 4. o4. 3 kwietnia zaraz po świętach mam się zjawić w szpitalu i za to trzymaj kciuki, dziękuję.… Czytaj więcej »

Magdalena
Magdalena

hej Kubuś ☺ dawno mnie tu nie było,odzywałam się pod inną nazwą ☺ jak u ciebie? nadal walczysz i to mi się bardzo podoba! oby tak dalej! jak nowy rok i postanowienia? pozdrawiam!☺

Kuba

Hej Magda śmiech

U mnie super! Właśnie kończę obóz narciarski w Wiśle i wracam do domu. Było fajnie tylko śniegu brakowało. Na szczęście dało się jeździć mrugnięcie Nie mam jakichś szczególnych postanowień na ten rok. A co u Ciebie? Pod jaką nazwą kiedyś pisałaś?

BasiaSz
BasiaSz

Przepraszam, teraz doczytałam się, że wracałeś do domu, to miłego dnia w domu życzę, w domu jest najlepiej, z rodziną. :XO:

BasiaSz
Kuba

Pani Basiu, wróciłem w niedzielę wieczorem uśmiech W domu czekała na mnie niespodzianka śmiech Piękna kartka świąteczna od Pani śmiech Bardzo dziękuję śmiech Zawsze pamiętam o Pani tylko na MP nie wchodzę codziennie bo teraz jest dużo nauki a w weekendy jeszcze rehabilitacja.
Dobrze, że ta operacja już w kwietniu, mam nadzieję, że pomoże i kręgosłup nie będzie już bolał.
Pozdrawiam serdecznie śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image