Aktywne profileKuba Ostasz

22 kwietnia 2010autor Ewa mama Kuby8178
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/04/kuba-ostasz-1.jpg

Powitajcie Kubę, który zanim trafił do Marzycielskiej Poczty razem z rodziną wysyłał listy do innych ciężko chorych dzieci. Teraz to On z niecierpliwością czeka na Wasze przesyłki i ciepłe słowa. Ten wesoły, ciekawy świata i ludzi facet z pewnością odwdzięczy się Wam szerokim uśmiechem. Poniżej znajdziecie profil Kuby przygotowany przez jego mamę.

Kuba Ostasz
ul. Sadowa 4/7
22-678 Ulhówek

Imię dziecka:
Jakub Ostasz

Zainteresowania:
Pasją Kuby jest sport i żeglarstwo. Świetnie pływa, bierze udział w wyścigach na wózkach. Uwielbia spędzać czas aktywnie. Lubi zwiedzać, poznawać nowe miejsca i ludzi. Więcej…

Wiek:
16 lat, ur. 31.10.2002

Rodzice:
Ewa i Sylwester

Choroba:
Przepuklina oponowo rdzeniowa (rozszczep kręgosłupa), wodogłowie, niedowład wiotki kończyn dolnych, obustronne zwichnięcie bioder.

Rodzeństwo:
Siostra Kasia, 19 lat-studentka pedagogiki specjalnej UMCS w Lublinie

Kuba urodził się 31 października 2002 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i wodogłowiem. W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy życia przeszedł siedem zabiegów operacyjnych, później pięć kolejnych. Dwukrotnie chorował na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i sepsę.

Na początku roku 2012 zmartwiła i zaniepokoiła nas pogarszająca się sprawność fizyczna Kuby, postępujące osłabienie siły mięśniowej mimo intensywnej rehabilitacji. W jednym z warszawskich szpitali stwierdzono zakotwiczenie rdzenia kręgowego, ale decyzję o operacji odłożono. Ryzyko powikłań było bardzo duże, dlatego lekarz zasugerował obserwację i dalszą rehabilitację. Kuba ćwiczył, ale nogi słabły coraz bardziej, w przeciągu kilku miesięcy przestał chodzić a w sierpniu nie mógł już nawet stać z podporem.23.10.12 na oddziale neurochirurgii CZD wykonano zabieg odkotwiczania rdzenia kręgowego. Nadal regularnie ćwiczy i „trenuje chodzenie” w specjalnych aparatach. Większość czasu spędza jednak na wózku.

Niepełnosprawność nie przeszkadza mu w byciu aktywnym. Świetnie pływa, latem bierze udział w obozach żeglarskich. Zimą wyjeżdża na zgrupowania narciarskie. Gra w piłkę, jeździ na handbiku –jego rekord to 40 km. Bierze udział w wyścigach i cross osób niepełnosprawnych na wózkach. Ściga się nie tylko z rówieśnikami, kilkakrotnie rywalizował z osobami dorosłymi a dystans 10km przejechał w 56 minut, jako najmłodszy uczestnik biegu. Staramy się wychować go tak, by szanował ludzi, ale chcemy też by inni darzyli go szacunkiem, by widzieli w nim nie osobę niepełnosprawną, ale człowieka.

Dzięki ludziom poznanym przez Marzycielską Pocztę spełnił swoje marzenia, skoczył ze spadochronem, latał motoparalotnią, spędził kilka dni w Anglii. Ma tutaj Przyjaciół, wielu z nich zna osobiście, dzielą z nim radości, są wsparciem w trudnych chwilach.

Kiedy dowiedziałam się o Marzycielskiej Poczcie zaczęłam się zastanawiać jakie to uczucie dostać niespodziewanie miłą kartkę od obcej osoby i ile radości sprawiłyby takie pocztówki Kubie. Teraz kiedy tradycyjne listy coraz częściej zastępują emaile a życzenia przesyłamy w zdawkowych sms-ach, więc taka akcja skierowana do dzieci ma szczególną wartość. W internecie znalazłam wiersz, który jest dla mnie odzwierciedleniem tego co robicie.
„Korespondencja dusz, z serc głębi płynąca przyjaźni drogę przebyła, piękną w swej tradycjonalności na ozdobnym papierze ręką radości pisana by i radość sprawić…”
– autor Nettika
Dziękujemy za przyjęcie Kubusia do grona dzieci z Marzycielskiej Poczty.

guest
8178 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
2 lat temu

[img[/img] Igorowi Sztajerowskiemu za życzenia i fajną kartkę 😀 Monice Jagodzińskiej z Wąbrzeźna 🙂 Oliwii Mańka z Piekar Śląskich 🙂 Agnieszce ze SP w Duczkach 🙂 Panu Stanisławowi za fajną kartkę z Bieszczad 🙂 Kochanym Cioci Mia i Wujkowi Hamiltonowi za pamięć i serce 😀 Mateuszowi Duchniak z Wiązownej za kartkę i życzenia urodzinowe 😀 Michałowi z Brzeska 🙂 Kindze z Jarosławia 🙂 Jakubowi, Kacprowi, Dawidowi z Wąbrzeźna 🙂 Kasi Mazurkiewicz za pozdrowienia z Himalajów 😀 Zosi Wróbel z Jaworzna 😀 Blażejowi Węcek z Otwocka 🙂 Dzieciakom z grupy przedszkolnej Fundacji Mozaika w Częstochowie dziękuję za list i niezwykła podróż… Czytaj więcej »

Martyna
Martyna
2 lat temu
Reply to  Kuba

Kuba, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!Do maja jest ta wystawa, o której Ci pisałam, więc na razie się wstrzymuję z pójściem. Dawaj znać jeśli będziemy się wybierać na podbój miasta 😀

Kuba
2 lat temu
Reply to  Martyna

Hej Martyna 😀
Właśnie w tym tygodniu wyznaczyli mi termin wizyty w poradni na 2.02 , ale to piątek niestety i Ty pewnie pracujesz 🙁
Na wystawę chętnie bym się z Tobą wybrał, czy to ta o Tytusie?
Uśmiechy 😀

Martyna
Martyna
2 lat temu
Reply to  Martyna

Ta z wynalazkami Leonardo da Vinci, Tytus już od nas wyjechał niestety – http://www.leonardowlodzi.pl/ i otworzyli Centrum Nauki i Techniki http://ec1lodz.pl/node/3422. Jeśli byśmy się szykowali na dłuższe wyjście to wezmę wolne, obgadamy szczegóły – przyślijcie mejla albo sms 🙂

Kuba
2 lat temu
Reply to  Martyna

Ok, Pogadam z mamą 😉

Kuba
2 lat temu

[img[/img] Maciejowi Klajda z Parczewa 🙂 Iwo, Filipowi, Julkowi i Frankowi z klasy IIIb w Poznaniu za życzenia urodzinowe 😀 Mateuszowi z SOS Jarosław za fajną kartkę 🙂 Michałowi z SOS Jarosław za super kartkę 🙂 Adamowi Wyszyńskiemu z Biblioteki Publicznej gminy Kampinos 🙂 Paniom Agnieszce, Ani, Panu Tomkowi oraz Maksowi, Matiemu, Igorowi z Zespołu Rewalidacyjnow Wychowawczego Fundacji Mozaika w Częśtochowie za łapkowe pozdrowienia, list i zdjęcie 😀 Klasi VIIb SP nr 3 w Łaziskach Górnych za listy i rysunki 😀 Przedszkolakom z Pierwszego Polsko-Angielskiego Przedszkola w Rogóźnie Wlkp. za piękne kolorowe kartki 😀 Agnieszce Żyto z Żegrówka za życzenia… Czytaj więcej »

Kuba
2 lat temu

[img[/img] Za pierwszą w tym roku kartkę świąteczną Lence Sokołowskiej z Przedszkola w Złotoni 😀 Damianowi Stankiewicz i Pawlowi Tomaszewskiemu ze SP w Bystrzycy Górnej 😀 Jagodzie Przerzyk z Czechowic Dziedzic za super kartkę urodzinową i list 😀 Kasi z Katolickiego Gimnazjum w Czechowicach Dziedzicach 😀 Ani Miklis z Krupskiego Młynu za super kartkę i życzenia 😀 Helenie Szurek, Wiki, Joli Pieroniec i Julce z Rydułtów 😀 Dzieciom z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Peweli Ślemieńskiej 😀 Kochanej Cioci Beacie za życzenia urodzinowe 😀 Beacie i Żanecie za super fajną kartkę urodzinową 😀 Uczniom ze Szkolnego Koła Wolontariatu przy SP w… Czytaj więcej »

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

http://www.kartki.pl/pl/showCard/powodzenia-w-pokonywaniu-trudow-0 Witaj Kuba, fajnie, że się odezwałeś, rozumiem, przykro mi, że miałeś różne problemy ze zdrowiem, dużo zdrowia Ci życzę. 🙂 Jesteś dzielny. To dobrze, że na turnusie się Ci podobało, ja cały czas czekam na wyjazd do sanatorium, jeszcze długo poczekam. 😀 A na operację też czekam, już 3 lata, w przyszłym roku mam ją mieć, ale nie wiem kiedy, powoli kończy mi się też orzeczenie o niepełnosprawności, dużo załatwienia jest, ale trudno, nie pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz. A wczoraj miałam mały zabieg chirurgiczny. Dziś Dzień Pluszowego Misia, jesteś już duży, ale na pewno masz jeszcze… Czytaj więcej »

Kuba
2 lat temu
Reply to  BasiaSz

Dobry wieczór Pani Basiu 🙂
Mam misie, niektóre dostałem bardzo dawno temu 🙂 Tak, listy i kartki przychodzą nawet teraz kiedy ja tu prawie nie piszę. Kończę gimnazjum i mam tak dużo nauki i zajęć dodatkowych, że brakuje mi na wszystko czasu. Życzę Pani dużo siły i zdrowia, pozdrawiam serdecznie 🙂

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu
Reply to  Kuba

Witam i dziękuję za wpis i miłe słowa. To życzę Ci powodzenia, wszelkiej pomyślności, wytrwałości, cierpliwości, dużo zdrowia, siły, wypoczynku i dużo radości. To fajnie, że masz cały czas te misie, ja mam zamiar kiedyś uszyć misia. Pozdrawiam serdecznie. :XO:

Agnieszka
2 lat temu

Cześć Kuba 😀 cała wieczność minęła od mojej ostatniej wizyty tutaj 😮 Strasznie wyrosłeś :p a ja dalej to szalone spotkanie w Warszawie pamiętam jakby to było wczoraj 😀 a Ty pamiętasz? Ja mam teraz całą masę spraw na głowie ale postaram się znowu wysłać jakąś kartkę na święta 🙂 tak dawno tego nie robiłam, że nie wiem czy jeszcze potrafię 😆 Wszystkiego dobrego :XO:

Kuba
2 lat temu
Reply to  Agnieszka

Cześć Agnieszka 🙂
Pewnie, że pamiętam tamto spotkanie 😀 Było super 😀 Co u Ciebie słychać? Ja już czekam na Święta, bo będzie trochę wolnego od szkoły, teraz ciągle są jakieś sprawdziany i ciężko się wrobić ze wszystkim.

Stanisław
Stanisław
2 lat temu

Cześć Kuba 🙂 Dawno mnie tu nie było. Nie pamiętam kiedy ostatnio napisałem jakiś list 🙁 Muszę w nowym roku to zmienić.
3 -Maj się ciepło Pozdrawiam ! 🙂

Kuba
2 lat temu
Reply to  Stanisław

Dobry wieczór 🙂
Cieszę się, że zajrzał Pan na MP 🙂 W awatarku ma Pan zdjęcie z gór, ja zaraz po świętach jadę do Wisły 🙂 pozdrawiam ciepło 🙂

MAGDA G.
2 lat temu

Cześć Kuba!
Wieki mnie tu nie było. Wybacz, ale miałam trochę problemów. Już jest lepiej.;)
Co u Ciebie słychać? Jak się masz? Ściskam Cię mocno :XO:

Kuba
2 lat temu
Reply to  MAGDA G.

Hej Magda 🙂
Super, że jesteś! Mam nadzieję, że te problemy to nic ze zdrowiem. U mnie wszystko dobrze tylko za mało czasu na wszystko. Ja w tym roku też miałem trochę kłopotów ze zdrowiem i dużo leżałem, ale już jest ok. 😀
Ściskam najmocniej :XO:

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]

Bardzo dziękuję Pani Kasi Jankowiak i Dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Lesznie za piękne kartki 😀
Cała masa radości z Radzynia Podlaskiego 😀
Marto z dziękuję za życzenia i śliczną kartkę 😀
Mario Dzięcioł dziękuję za super kartkę i życzenia 😀
Mateuszu Guz dziękuję za fajną karteczkę 😀
Martynko zrobiłaś dla mnie piękną kartkę, dziękuję 😀
Kolorowa kartka ze strachem nie była podpisana, jest super, dziękuję 😀

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]

Bardzo dziękuję za listy i śliczne kartki z życzeniami 😀
Kacprowi z Żelechowa 😀
Karolinie ze SP nr.4 w Libiąży 😀
Asi z Politechniki Koszalińskiej 😀
Natalce z Łodzi 😀
Maksowi 😀
Pniom Monice Narłoch i Annie Langowskiej ze Stowarzyszenia Hamak 😀

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]
Za przesyłki dziękuję:
Aniołkom z Piernikowego Grodu 😀
Cioci Kasi Gauza 😀
Bartkowi z Wiewiórki 😀
Kubie ze Sławkowa 😀
Panu Waldemarowi Kosiedowskiemu 😀
Michałowi, Konradowi, Zyziowi i Miłoszowi z Gimnazjum w Wiżajnach 😀
Monice i Krzysiowi z Londynu 😀
Uczniom klas 6d,6e,7a,7c,7d ze SP nr.3 w Mikołowie 😀
Uczniom SP w Kamienicy Królewskiej 😀
„Iskierkom” z Miejskiego Przedszkola w Białej Podlaskiej 😀

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]
Kolejne listy za które chcę bardzo podziękować dostałem od:
Jakuba ze SP w Gnojniku 😀
Klasy VII SP w Lubszy 😀
Pani Kamili Wiewióra i Uczniów klasy IIIB Gimnazjum w Grodkowie 😀
Pani Ilonie Biech i klasie IIIA Gimnazjum w Kępnie 😀 Fajnie, że mogłem Was zobaczyć 😀
Michałowi Tłuczek 😀
Uczniom II LO i Seniorom z Klubu Młodych Duchem w Swarzędzu 😀
Dzieciom ze SP w Maszewie 😀
Jakubowi z Radzynia Podlaskiego 😀
Violettecie ze Szczecina 😀
Krzyśkowi Majka z Rodziną 😀
Pleszewskim Harcerzom 😀

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]
Bardzo, bardzo dziękuję za życzenia, piękne kartki, listy:
Panu Stanisławowi 😀
Katarzynie Kuleciak z Trzebini 😀
Cioci Dominice i Wujkowi Kubie Filipczak 😀
Julce Kojtych z Radzynia Podlaskiego 😀
Adriannie Szydłowskiej z Radzynia 😀
Dominice Kłosowskiej z Wrocławia „D
Julicie Kulik z Radzynia 😀
Ewelinie z Radzynia 😀
Dzieciom z grupy Czerwonej Przedszkola Marco Polo we Wrocławiu 😀
Marcie z Radzynia Podlaskiego 😀

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]
Cała masa radości i podziękowania dla:
Pani Małgosi Kwolek z Londynu 😀
Szymona Libich z Gdyni 😀
Daniela z Radzynia Podlaskiego 😀
Natalii Pawłowskiej z Rodzicami 😀
Dzieci ze SP nr. w Lidzbarku Warmińskim 😀
Dzieci z Zespołu Szkolno Przedszkolnego Ludomy 😀
Pani Zofii Juszczak z Najbliższymi 😀
Mateusza z Przedszkola Pod Nutką w Rydutłowach 😀
Adriana Bożek ze Starachowic 😀
Uczniów klasy IV B SP nr.2 w Dobczycach 😀
Marii Sewiło z Jodłownika 😀

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]
Za życzenia i kartki z Lubonia dziękuję:
Mateuszowi 😀
Adrianowi 😀
Antkowi:D
Paulinie 😀
Uśmiechy dla Uczniów Gimnazjum w Świerczach 😀
Pozdrowienia dla Uczniów ze SP. nr 2 w Dobczycach 😀
Ani 😀
Adriana Cygal 😀
Amelki 😀
Klasy IVB 😀

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]
Bardzo dziękuję za kolejne kartki i piękne życzenia:
Oldze Rydykowskiej z Suwałk 😀
Karolinie 😀
Uczniom ze SP w Bełdowie 😀
Martynie Wajerowicz z Łodzi 😀
Dzieciom z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku 😀
Uczniom klas gimnazjalnych SP nr.162 w Krakowie 😀
Uczniom klasy IIIA SP w Warszawie 😀
Norbertowi Czaja z Solca Zdrój 😀
Wiktorii z Bełchatowa 😀

Kuba
2 lat temu

[imgcomment image[/img]
Pozdrawiam i dziękuję za listy i kartki od:
Kolegów i Koleżanek z Chrzanowa 😀
Dzieci ze SP nr.118 we Wrocławiu 😀
Dzieci z Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim 😀
Kamili M. z Gdańska 😀
Dorocie Sela z Gdańska 😀
Matyldy Marciniak z Biskupic Wlkp. 😀
Pracowników sektora kas Auchan Częstochowa Poczesna 😀
Dzieci ze SP. nr.2 w Dobczycach 😀
-Amelki 😀
-Klasy IVB 😀
Kingi 😀
Kuby 😀
Reni Bajer 😀
Gabrysi 😀

Milena
Milena
2 lat temu

Witaj Kubuś, mam nadzieję, że dostałeś listy z Bełdowa.
Życzymy Ci dużo zdrówka

Kuba
2 lat temu
Reply to  Milena

Witam 🙂 Przed świętami niestety nie doszły a ja wyjechałem na obóz. Myślę, że będą na mnie czekały po powrocie 😉 a już teraz dziękuję 😀

Agnieszka
2 lat temu

Hej hej 🙂 ja już pracuję i po pracy na szczęście nie muszę się uczyć 😀 też mam teraz trochę szalony czas, bo z narzeczonym będziemy się przeprowadzać, w czwartek mam egzamin na prawo jazdy 🙄 moja świąteczna kartko-niespodzianka dotrze do Ciebie pewnie dopiero po świętach bo muszę się nad nią trochę napracować 😉

Kuba
2 lat temu
Reply to  Agnieszka

Hej Agnieszka 😀
Widzę, że dużo się u Ciebie dzieje 🙂 :up: Jak Ci poszedł egzamin?
Ja od prawie tygodnia jestem w Wiśle na obozie narciarskim i przesyłam pozdrowienia z gór 😉

iza
iza
2 lat temu

Cześć Kuba! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałybyśmy życzyć Ci dużo prezentów pod choinkę, bogatego mikołaja i szczęśliwego Nowego Roku.

Kuba
2 lat temu
Reply to  iza

Cześć 😀
Dziękuję i życzę Wam szczęśliwego, uśmiechniętego Nowego Roku 😀

MAGDA G.
2 lat temu

Kubuś dziś odleciała do mnie karteczka od Was. Bardzo dziękuję za pamięć :*

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

Ja również dziś otrzymałam kartkę od Ciebie Kuba i Twojej rodziny, to miłe, dziękuję za pamięć, cieszę się, że zostałam nagrodzona kartką. To miłe jak ktoś o nas pamięta, na co dzień i od święta, to pomaga w życiu i warto pomagać, ja w tym roku zostałam doceniona bardzo, ktoś mnie pięknie wyróżnił, wynagrodził za to co robię dla innych, moja działalność na Marzycielskiej Poczcie została zauważona i ktoś mi pięknie swoją dobrocią za moją dobroć podziękował. Pozdrawiam. 🙂

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

http://www.kartki.pl/pl/showCard/wesolych-swiat-1621
http://www.kartki.pl/pl/showCard/imieniny-73
Witam, życzę Wesołych Świąt, niech Bóg Was prowadzi, obdarzy łaskami, szczęściem.
Wszystkiego najlepszego Ewo w Dniu imienin, jesteś wspaniałą kobietą, mądrą, kochającą mamą, niech Bóg Ci błogosławi.
Pozdrawiam. 🙂
http://www.kartki.pl/pl/showCard/milego-dnia-17

Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu

Życzymy zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia!
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni serca spokojem i radością!
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy przez całe życie,
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe
życzenia spełniają się w każdym momencie!!!

Agnieszka i Krzysztof Krawczykowie

Kuba
2 lat temu
Reply to  Agnieszka

Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego w Nowym Roku 😀

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

http://www.kartki.pl/pl/showCard/hej-jak-leci-2
Niech każdy dzień będzie dniem pokoju. Wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam. :XO:

Basia Sz.
Basia Sz.
2 lat temu

Już dziś życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i szczesliwego końca 2017r. Zdrowia życzę i Bożego błogosławieństwa a dla taty wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych imienin. Dziękuję Kuba za wszystko Tobie i Twojej mamie. Pamiętam o Waszej życzliwości i wsparciu. Jesteś wyjątkowy,pamiętaj. Pozdrawiam z Mazur. Pa. 🙂

Kuba
2 lat temu
Reply to  Basia Sz.

Dzień dobry 🙂

Pani Basiu wszyscy dziękujemy za pamięć i życzenia a rodzice również za imieninowe :* 🙂 Przepraszam, że mało tu piszę, ale kończę w tym roku gimnazjum i mam dużo mniej czasu wolnego. Zawsze o Pani pamiętam i cieszę się, że kartka dotarła na czas 😀
Ja w drugi dzień świąt w nocy wyjechałem i wiem, że sporo przesyłek czeka na mnie w domu.
Pani Basiu w Nowym Roku życzę dużo zdrowia i samych dobrych chwil, przesyłamy z mamą serdeczne pozdrowienia z gór 🙂

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu
Reply to  Kuba

http://www.kartki.pl/pl/showCard/witam-w-poniedzialek-i-zycze-udanego-startu-w-nowy-tydzien-1 Witaj Kuba w Nowym Roku. Dziękuję za odpowiedź i za życzenia, za miłe słowa, dziękuję, że o mnie pamiętasz. Ja o Tobie, o Twoich bliskich też, wiem, że niedługo mama urodziny, niektórzy mówią, że przesadzam z tą pamięcią o urodzinach, ale już tak mam, hi, hi. To dobrze, że kartka doszła. O to fajnie, że masz duzo przesyłek w domu, ludzie Cię lubią i dobrze. To udanego wyjazdu życzę, dużo odpoczynku, powodzenia w szkole, wiem, że na pewno masz dużo obowiązków, życie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Dziękuję za wszystko. Pozdrawiam Ciebie i mamę i góry, hi, hi, może… Czytaj więcej »

MAGDA G.
2 lat temu

Kubuś szczęśliwego Nowego Roku! :* Baw się dziś dobrze 🙂

Kuba
2 lat temu
Reply to  MAGDA G.

Hej Magda 😀

Dziękuję i życzę Ci radosnego Nowego Roku, bez zmartwień i problemów 😀 :*
Jak Ci minął Sylwester? My mieliśmy imprezę tutaj na obozie, było nawet fajnie 😉
Noworoczne buziaki :* :* :*

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

http://www.kartki.pl/pl/showCard/pokoj-i-milosc-niech-zawsze-bedzie-w-naszych-sercach-0
Dziś Dzień Pokoju, to ważna sprawa, oby w krajach ogarniętych wojną zapanował wreszcie pokój, niech pokój będzie w naszych sercach i w naszych domach.
Dziś Dzień Matki Bożej Rodzicielki. Módlmy się za wszystkie mamy do Maryi, dziś jest Marii, mamy są wyjątkowe.
Pozdrawiam jeszcze raz. Ty masz wspaniałą mamę. Trzymaj się. Pa. 🙂

Kuba
2 lat temu
Reply to  BasiaSz

Pani Basiu dziękuję za piękne życzenia :*
Bardzo lubię przyjeżdżać w góry, trochę ciężko jest jechać na wózku, ale narty są super. Jakaś okropnie długa jest ta kolejka do sanatorium. Trzymam kciuki, żeby udało się Pani wyjechać jak najszybciej i życzę jak zawsze dużo zdrowia 🙂

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu
Reply to  Kuba

Witaj Kubua, cieszę się, że napisałeś, lubię Cię bardzo i Twoją mamę i pamiętam, że ma za tydzień urodziny. Wiem, że w górach jesteś nie pierwszy raz, cieszę się, i że na nartach jeździsz i od razu prze oczami mam Twoje zdjęcia na nartach i z Panem instruktorem, dzielny jesteś, rozumiem, że ciężko jest poruszać się na wózku. Oj długo trzeba czekać do sanatorium, do lekarzy i na operację, na operację kręgosłupa szyjnego czekam od listopada 2014 r a mam ją mieć 4. o4. 3 kwietnia zaraz po świętach mam się zjawić w szpitalu i za to trzymaj kciuki, dziękuję.… Czytaj więcej »

Magdalena
Magdalena
2 lat temu

hej Kubuś ☺ dawno mnie tu nie było,odzywałam się pod inną nazwą ☺ jak u ciebie? nadal walczysz i to mi się bardzo podoba! oby tak dalej! jak nowy rok i postanowienia? pozdrawiam!☺

Kuba
2 lat temu
Reply to  Magdalena

Hej Magda 😀

U mnie super! Właśnie kończę obóz narciarski w Wiśle i wracam do domu. Było fajnie tylko śniegu brakowało. Na szczęście dało się jeździć 😉 Nie mam jakichś szczególnych postanowień na ten rok. A co u Ciebie? Pod jaką nazwą kiedyś pisałaś?

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

Przepraszam, teraz doczytałam się, że wracałeś do domu, to miłego dnia w domu życzę, w domu jest najlepiej, z rodziną. :XO:

Kuba
2 lat temu
Reply to  BasiaSz

Pani Basiu, wróciłem w niedzielę wieczorem 🙂 W domu czekała na mnie niespodzianka 😀 Piękna kartka świąteczna od Pani 😀 Bardzo dziękuję 😀 Zawsze pamiętam o Pani tylko na MP nie wchodzę codziennie bo teraz jest dużo nauki a w weekendy jeszcze rehabilitacja.
Dobrze, że ta operacja już w kwietniu, mam nadzieję, że pomoże i kręgosłup nie będzie już bolał.
Pozdrawiam serdecznie 😀

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter