PamiętamyLenka Krakowczyk

5 września 2017autor Tomasz Chmiel115
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/09/lenka-krakowczyk-1.jpg

8 lutego nad ranem odeszła od nas Lenka. Łączymy się w bólu z wszystkimi bliskimi tej wspaniałej, kochanej dziewczynki…

Karolina Krakowczyk
Łagiewnicka 40/2
41-608 Świętochłowice

Imię dziecka:
Lenka Krakowczyk

Zainteresowania:
Lenusia najbardziej uwielbia malowac przeróżne arcydzieła. Również zabawa lalkami sprawia jej mnóstwo radości. W domu często przebiera się za księżniczkę lub królową Elsę zakładając do tego swoje błyskotki. Uwielbia naukę literek, pisze nawet krótkie bajki dla swojej młodszej siostrzyczki. Jednak największą frajdę sprawia jej zabawa z małą Olusią.

Wiek:
6 lat, ur. 19.09.2011 r. – † 08.02.2018

Rodzice:
Karolina, Damian

Choroba:
Guz pnia mózgu – glejak naciekający

Rodzeństwo:
Siostra Aleksandra, 5 miesięcy.

Lenka to cudowna 6 letnia dziewczynka która zachorowała w lutym 2017.

Od tego czasu jej domem jest szpital. Bardzo żałuje, że nie może na razie wrócić do przedszkola. Lenka przeszła już radioterapię, a teraz jest w trakcie wyczerpującej chemioterapii. Jak jest w domku to uwielbia bawić się ze swoją młodszą siostrą, która jest jej oczkiem w głowie.

Chciałam zgłosić moją córkę do marzycielskiej poczty ponieważ niedługo ma swoje 6 rodzinki. Choroba sprawiła, że ma bardzo ograniczony kontakt z rówieśnikami. Nie może chodzić do przedszkola, nie może bawić się z dziećmi na placu zabaw, bo ma ograniczoną sprawność ruchową. Listy pozwolą jej chociaż na chwilę zapomnieć o chorobie.

guest
115 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Szkolne koło wolontariatu ZE Nowe Kramsko
Szkolne koło wolontariatu ZE Nowe Kramsko
2 lat temu

Hej Lenko 🙂
Cieszymy się ogromnie, że możemy do ciebie napisać i chcielibyśmy życzyć Ci, powrotu do zdrowia i dużo miłych chwil spędzonych z bliskimi. Nie poddawaj się, jesteśmy z tobą :XO: :XO:
Życzy szkolne koło wolontariatu Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
Martyna, Agata, Amadeusz, Oskar, Jacek, Agata, Martyna, Wiktoria, Kamila, Zuzia, Bartek, Zuzia, Karolina
wraz z opiekunem p. Ireną

Bartek
Bartek
2 lat temu

Jak się czuje Lenka? Coś lepiej?

Kasia
Kasia
2 lat temu

Witam!
Jezuici Lodz, Dotyk Boga, P. Marcin Zielinski, O. Daniel Czatachowa, O. Witko- Sekretariat Ewangelizacji.
Zycze Ci Lenus dotyku Pana Jezusa!!!
Zdrowiej Aniolku!

Kasia

Anna
Anna
2 lat temu

Droga Lenko, jesteśmy z Tobą. Pamiętamy o Tobie w naszej modlitwie i pozdrawiamy Cię serdecznie. Uczniowie klasy I b Publicznej Szkoły Podstawowej z Oleśnicy(woj świętokrzyskie) :XO:

Ewa
Ewa
2 lat temu

Moja kochana, pragnę, abyś wiedziała, że istnieją na świecie dobre wróżki oraz anioły:) Wystarczy mocno wierzyć, aby marzenia się spełniły. Moja kochana czarodziejko, wymaluj jak najpiękniej swój świat wyobraźni, a potem ozwól aniołkowi unieść marzenia na skrzydłach do gwiazd. Tulę mocno :XO:

Patrycja
Patrycja
2 lat temu

Wielkie wyrazy wspólczucia dla całej rodziny Lenki 😥

Basia Sz.
Basia Sz.
2 lat temu

Straszna wiadomość. Przykro mi i smutno. Współczuję rodzinie. A miałam coś wkrótce wysłać Lence. Nie zdążyłam. Spoczywaj w pokoju Aniołku. Kondolencje dla rodziny. Bardzo mi smutno…

Bartek
Bartek
2 lat temu

Lenka odeszła do Pana to niesprawiedliwe 🙁

Bartek
Bartek
2 lat temu

🙁 🙁 🙁 [*] 😥

Mama Natalki
2 lat temu

Lenko Aniołeczku zawsze będziesz w naszych myślach…Wyrazy współczucia dla rodziny 😥

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

Lenko, myślę o Tobie, teraz trwa uroczystość, Twoje ostatnie pożegnanie, to takie smutne, niesprawiedliwe, wszyscy się tam kiedyś na górze razem spotkamy, myślami jestem z Twoją rodziną, to teraz dla Nich wyjątkowo trudny czas… 😥

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

Dziś Światowy Dzień Chorego, przykro mi, że Lenkę pokonała choroba, że Ją dopadła i tak się Lenka wycierpiała. Rodzino Lenki, dużo siły Wam życzę. Trzymajcie się Kochani…

Ania
Ania
2 lat temu

Wyrazy współczucia 🙁
Pan Bóg wziął Lenkę do Siebie i na pewno się naszą księżniczką zajmie.
Spoczywaj w pokoju aniołku…

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

Aniu, ładnie napisałaś, masz w sobie dużo wrażliwości, mądrości, dobroci, widać, że stosujesz zasadę- Czyń dobro cierpiącym. Sprawiasz dzieciom przyjemność, radość, Ich prośbę. To Ci się chwali. Też już kilka lat działasz na Marzycielskiej Poczcie. Zdrowia Ci życzę. Pozdrawiam. 🙂

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

Rodzino Lenki, życzę Wam dużo siły Kochani, pomyślności, pozdrawiam Was serdecznie, a Lenka była niezwykłą dziewczynką….

Basia Sz
Basia Sz
2 lat temu

Dziś Lenko, zresztą cały czas o Tobie pamiętam a dziś szczególnie… Siły i wytrwałości życzę rodzinie Lenki. Lenko, była śliczną, mądrą, kochaną dziewczynką.

Martyna
Martyna
2 lat temu

Kochani, wiem, że już pewnie nie wchodzicie na to konto, bo ból duży. Ale chciałam w dniu urodzinek waszej córci życzyć wam dużo zdrowia i siły. Niech Lenka czuwa nad wami tam z góry :* Bądźcie dzielni

BasiaSz
BasiaSz
1 rok temu

Dziś Dzień Dziecka Utraconego, przykro mi z powodu straty, odejścia Lenki, wyrazy współczucia dla rodziców Lenki, pamiętam o Was, o Lence, o jej małej siostrze. Dużo siły Wam życzę. Pozdrawiam.

BasiaSz
BasiaSz
1 rok temu

Pamiętam o Lence. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie… Lenka była śliczną, mądrą dziewczynką.

BasiaSz
BasiaSz
1 rok temu

To już rok, jak nie ma z nami ślicznej Lenki, smutne, pamiętam o tym dniu. Zdrowia życzę Państwo. U mnie w rodzinie dziś był pogrzeb. Pozdrawiam rodzinę Lenki.

Basia
Basia
10 miesięcy temu

Dzis dzień zmarłych. Zaduszki. Modlę się za wszystkie zmarłe dzieci z Marzycielskiej Poczty. Pamiętam o nich. Współczuję rodzinie.

Basia
Basia
7 miesięcy temu

Właśnie przypomniałam sobie, że za tydzien dokładnie, w dniu urodzin mojej schorowanej sąsiadki miną juz dwa lata od śmierci Leny i chyba ja tu tylko o tym pamiętam. Przykro mi. Pamiętam o Lenie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image