PamiętamyLenka Krakowczyk

5 września 2017autor Tomasz Chmiel114
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/09/lenka-krakowczyk-1.jpg

8 lutego nad ranem odeszła od nas Lenka. Łączymy się w bólu z wszystkimi bliskimi tej wspaniałej, kochanej dziewczynki…

Karolina Krakowczyk
Łagiewnicka 40/2
41-608 Świętochłowice

Imię dziecka:
Lenka Krakowczyk

Zainteresowania:
Lenusia najbardziej uwielbia malowac przeróżne arcydzieła. Również zabawa lalkami sprawia jej mnóstwo radości. W domu często przebiera się za księżniczkę lub królową Elsę zakładając do tego swoje błyskotki. Uwielbia naukę literek, pisze nawet krótkie bajki dla swojej młodszej siostrzyczki. Jednak największą frajdę sprawia jej zabawa z małą Olusią.

Wiek:
6 lat, ur. 19.09.2011 r. – † 08.02.2018

Rodzice:
Karolina, Damian

Choroba:
Guz pnia mózgu – glejak naciekający

Rodzeństwo:
Siostra Aleksandra, 5 miesięcy.

Lenka to cudowna 6 letnia dziewczynka która zachorowała w lutym 2017.

Od tego czasu jej domem jest szpital. Bardzo żałuje, że nie może na razie wrócić do przedszkola. Lenka przeszła już radioterapię, a teraz jest w trakcie wyczerpującej chemioterapii. Jak jest w domku to uwielbia bawić się ze swoją młodszą siostrą, która jest jej oczkiem w głowie.

Chciałam zgłosić moją córkę do marzycielskiej poczty ponieważ niedługo ma swoje 6 rodzinki. Choroba sprawiła, że ma bardzo ograniczony kontakt z rówieśnikami. Nie może chodzić do przedszkola, nie może bawić się z dziećmi na placu zabaw, bo ma ograniczoną sprawność ruchową. Listy pozwolą jej chociaż na chwilę zapomnieć o chorobie.

114
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Domii
Domii

Zdrowiej! śmiech

zosia
zosia

Szybko Lenko wracaj do zdrowia Zosia.

Agata
Agata

Lenko, niech Ci się przyśnią najpiękniejsze księżniczki. Życzę Ci dużo miłości…

Maja
Maja

Hej Lena jestem Maja czytałam Twój profil i bardzo mi się spodobał, bardzo serdecznie Cię pozdrawiam trzymaj się i nie poddawaj pa pa :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

Maksym
Maksym

Cześć Lena Pozdrawiamy Cię Serdecznie z zasypanego Krakowa, czy u Ciebie też pada śnieg? Trzymaj się pozdrawiam uśmiech uśmiech kciuk do góry kciuk do góry

Kasia
Kasia

Witaj Lenko!
Jesteś bardzo ladna dziewczynka i pomimo bardzo mlodego wieku możesz byc wzorem do naśladowania dla wielu doroslych.
Bardzo dzielnie walczysz z choroba- ZUCH DZIEWCZYNKA!!!
Życzę Ci Slonko z calego serca aby Pan Jezus Cie uzdrowil!!!
Na profilu Wikusi napisalam dane gdzie można uczęszczać bądź slychac przez internet transmisji z Mszy Sw. o uzdrowienie.
Przytulam Cie Skarbie bardzo mocno i życzę Ci zeby przyszedl do Ciebie Sw. Mikolaj ponieważ on przychodzi tylko do grzecznych dzieci.
Trzymaj się Lenus!

Kasia

Nikola Niewiadomska
Nikola Niewiadomska

Pozdrawiam serdecznie z całą klasą prosto z Radomia kciuk do góry uśmiech :XO: kciuk do góry

Iwona
Iwona

Witaj Lenko! Chciałam Ci życzyć spełnienia marzeń a w szczególności zdrówka.
Lenusiu, dzieci z przedszkola w Pogwizdowie w woj. śląskim chciałyby poznać tak dzielną dziewczynkę jak Ty.
Masz podobne zainteresowania jak one, lubią rysować, uwielbiają Elsę. Niektóre dzieci , to prawdziwi pisarze, próbowali napisać już pierwsze opowiadania , inni dopiero poznają pierwsze literki.
Lenka już niedługo wyślemy Ci nasze pierwsze małe arcydzieła. Pozdrawiam bardzo serdecznie od całej grupy ,,Sówek” z przedszkola bądź dzielna Lenusiu kciuk do góry kciuk do góry :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

Iwona
Iwona

Witaj Lenka. Jutro dzieci w przedszkolu będą pisać tzn. tak jak kto potrafi, listy do Ciebie. Pewnie zrobią dla Crysunków

Iwona
Iwona

Błąd się wkradł w słowo rysunków. Miałam na myśli wiele rysunków. Przygotowujemy dla Ciebie niespodzianki. Mam nadzieję, że dotrą do Ciebie jeszcze przed Świętami. Gorąco Cię pozdrawiam i mocno mocno ściskam. :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

Kasia
Kasia

Lenka, życzę Ci mnóstwo listów, rysunków i innych niespodzianek. Całuski :XO:

Wiktoria
Wiktoria

Cześć !
Jestem pewna ,że niedługo wyzdrowiejesz , wrócisz do przedszkola i będziesz mogła bawić się ze swoimi rówieśnikami. Zdrówka i jeszcze raz z całego serca życzę Ci abyś rozwijała swoje umiejętności i spełniała swoje marzenia śmiech

Lena
Lena

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za piękne rysunki, kolorowe karteczki i cudowne prezenty. Codziennie Lenka dostaje mnóstwo kopert z niespodziankami Dziękujemy za życzenia śwoąteczne. My również życzymy Wam Kochani SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
Lenka z Rodzicami

Marta i Weronika
Marta i Weronika

Cześć Lenko uśmiech Życzymy Ci dużo siły i zdrówka. Myślami jesteśmy z Tobą i trzymamy za Ciebie kciuki. Powodzenia :* uśmiech

Julianna
Julianna

Cześć Lenko niedługo powinna dojść do Ciebie paczka świąteczna wraz z listem, mam nadzieję, że Ci się spodoba pozdrawiam i przesyłam buziaki

Iwona
Iwona

Cześć Lenko! Grupa ,,Sówek” pakuje jutro listy i niespodzianki dla Ciebie.
Kochana mała, dzielna dziewczynko mam nadzieję, że spodobają Ci się nasze niespodzianki i chociaż przez chwilkę poczujesz , że nie jesteś sama i poznasz nowych przyjaciół. Całuski dla Ciebie. :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

Wiktoria
Wiktoria

Dasz radę Lenko ! Mój brat w gdy był w twoim wieku również chorował na guza mózgu. Wygrał tą walkę. Żyje. Ma już 18 lat. Jest szczęśliwy. Nie było wznowy, chociaż nie wycięli całego guza. Wierzę, że i ty wygrasz tą walkę. Wierzę w Ciebie !
Pozdrawiam
Wiktoria

Tatiana
Tatiana

Hej Lenka wzruszyła mnie twoja historia jesteś naprawdę śliczną dziewczynką.Pamiętaj nie poddawaj się. Bo masz jeszcze przed sobą całe piękne życie. Bardzo Cię serdecznie pozdrawiam buziaki. :XO: :XO: :XO: :XO:
Pozdrawia serdecznie Tatiana :XO:

Ania B.
Ania B.

Z najlepszymi świątecznymi życzeniami – karteczka dla Ciebie: https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=0075497008f6

MAGDA G.

Lenko, trzymam za Ciebie kciuki. Musi być dobrze.
Masz piękne imię. Jak będę miała córeczkę to będzie nazywała się tak samo. mrugnięcie

Piotrek z rodzicami
Piotrek z rodzicami

Kochana Lenko trzymamy mocno kciuki za Twoje zdrowie. :XO: :XO: Oczekuj na paczkę ode mnie. Mam nadzieje,że dojdzie na Święta.
Piotrek lat 9 uśmiech

Bogusława
Bogusława

Dzień dobry Lenko. Uczniowie z klas I, II i III wraz z nauczycielkami ze Szkoły Podstawowej w Goździe serdecznie Cię witają. bardzo spodobał się nam Twój profil. My też lubimy rysować, a klasa pierwsza uczyć się literek. Podziwiamy Cię, że jesteś taka mądra i piszesz bajki dla młodszej siostrzyczki. Niebawem napiszemy do Ciebie listy. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiamy i przesyłamy moc buziaków. uśmiech

Lena
Lena

Kochani bardzo serdecznie dziękuję za kolejne karteczki i paczki. Dziekuję za przepiękne życzenia świąteczne. Razem z rodzicami życzę Wszystkim zdrowych spokojnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.

Lenka Krakowczyk

Iwona
Iwona

Cześć Lenka! Minęło już troszkę czasu i mam nadzieję, że paczka od dzieci z przedszkola w Pogwizdowie dotarła. Myślę, że sukienka Elsy spodobała Ci się. Teraz będziesz mogła wcielać się w jej postać całymi dniami. Lenka , życzymy Ci powrotu do zdrowia, siły w walce z nią. Na pewno poradzisz sobie bo jesteś dzielna. Życzymy Twojej całej rodzinie wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, nadziei i siły. Pozdrawiamy całą grupą ,,Sówek” Pa. :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

Agnieszka
Agnieszka

Życzymy zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia!
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni serca spokojem i radością!
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy przez całe życie,
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe
życzenia spełniają się w każdym momencie!!!

Agnieszka i Krzysztof Krawczykowie

BasiaSz
BasiaSz

Wesołych świąt, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności życzę. pozdrawiam. :XO:

Rafał
Rafał

Szczęśliwego nowego,przede wszystkim zdrowia,motywacji do życia,radości,cieszenia się z bycia z bliskimi.Spełnienia najskrytszych marzeń i błogosławieństwa Bożego w tym roku 2018!

Basia Sz.
Basia Sz.

Szczesliwego nowego roku życzę. Zdrowia i radości. Niech się spełnią marzenia Leny. Niech Bozia Jej błogosławi. Pozdrawiam. Dobranoc.

Iwona
Iwona

Lenka, przedszkolaki z Pogwizdowa po powrocie do przedszkola ze świątecznej przerwy, pamiętały o Tobie i chciały Ci życzyć Szczęśliwego Nowego Roku. Lenka dużo zdrówka Ci życzymy i pozdrawiamy jesteśmy z Tobą. :* :* :* :XO: :XO: :XO: kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech

Lidia
Lidia

Witaj Lenko, dziś wysyłamy Tobie karteczki i drobny upominek uśmiech życzymy zdrowia uśmiech

Kacper
Kacper

Dasz rade Lenko! Zdrowiej nam szybko!Pozdrawiam uśmiech mrugnięcie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image