Witajcie. Już kolejny raz zorganizowaliśmy w naszej szkole akcję pisania listów.Udało nam sie wpasować w Tydzień Pisania Listów z czego bardzo sie cieszymy. Tym razem więcej uczniów zasiadło w ławkach i tworzyło-najpierw karteczki, a potem liściki. Przez cztery godziny lekcyjne ponad 80 uczniów z czterech klas pisało do marzycielskich dzieciaków.

Klasy, które z ogromną radością wsparły czynem ideę Marzycielskiej Poczty to IIc, II TOT, III TOT i IVh. Młodzież miała sporo frajdy, w auli panowała radosna i pełna twórczego bałaganu atmosfera. Nasi uczniowie czytali, dyskutowali, wymieniali sie pomysłami, martwili się, czy to, co stworzą spodoba się dzieciom.

Mamy w Lesznie klub żużlowy, który w zeszłym roku zdobył mistrzostwo,a w tym roku wicemistrzostwo Polski i mamy kapitana Unii, wielce utytułowanego żużlowca Jarka Hampela, którego czapka wraz z autografem wędruje już do jednego z dzieciaczków.

Z akcji pozostały miłe wspomnienia i ochota na więcej więc pewnie niedługo znów zasiądziemy w ławeczkach i będziemy pisać. Miło nam będzie, jak dzieci choć na chwilkę zachwycą się naszymi pracami i uśmiechną szeroko, tak serdecznie od ucha do ucha. Tym razem duże szare koperty powędrowały do 8 dzieciaków. Pozdrawiamy serdecznie z leszczyńskiego Ekonoma uśmiech

Reportaż o akcji: