buy propranolol inderal online uk cheap viagra 100mg online buy clomid philippines where to buy nizoral shampoo online buy ashwagandha plant in mumbai
 

Efekty AkcjiListy sercem pisane

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/obserwator.jpg

Obserwator Lokalny to taki mały, lokalny tygodnik (nakład 10,000 egzemplarzy) wydawany na terenie powiatu dębickiego. W tymże tygodniku ukazał się również mały, ale niezwykle sympatyczny artykuł o Marzycielskiej Poczcie.

Bohaterkami artykułu są dwie przemiłe siostry – Żaneta i Monika Ziętek, które aktywnie piszą do dzieci i zachęcają do tego innych. Artykuł możecie przeczytać pod tym adresem.

Wielkie dzięki dla sióstr! Cieszymy się, że z nami jesteście. 🙂

[rps]

guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia
Basia
9 lat temu

Dobrego nigdy za wiele!!! Piękne jest to co te młode dziewczyny robią. W młodości siła. Super, że dziewczyny piszą do dzieci, że są wrażliwe i takie mądre mimo młodego wieku. Brawo!
Cieszę się, że dzieci z Marzycielskiej Poczty cieszą się coraz większą popularnością, że tyle osób stara się im pomóc, rozweselić. Ja wraz z chorymi dziećmi, ich rodzicami, bliskimi dziękuję za wszelki odzew w sprawie MP!
Żaneta i Monika- serdecznie Was pozdrawiam. Wszystkiego dobrego kochane. Pa.

Ewa
Ewa
9 lat temu

Marzycielska Poczta ma coraz więcej przyjaciół 🙂 Super,że Monika i Żaneta starają się by było ich jeszcze więcej – dziewczyny, wielkie ukłony w Waszą stronę i tak trzymać! :up: Robicie mnóstwo dobrego 🙂 Pozdrawiam

Basia Opas (Gocyła)

Oby więcej takich artykułów ! 🙂 im więcej tym lepiej.. niech o MP dowie się cała Polska !! 😉

Weronika Mazurkiewicz

Świetnie 😉 Wspaniałe dziewczyny!

Martynia Małecka
9 lat temu

😀 😀 😀 Dzękuję bardzo Żanetko Moniko jesteście super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Onori
9 lat temu

Witam serdecznie, Zacznę może od początku, bo tak wypada. Jestem studentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Kiedyś będąc w pracy, wpadł mi w ręce artykuł z Obserwatora Lokalnego, o którym zresztą mowa na stronie głównej. Nie tylko zostałem zachęcony do wejścia tutaj, mam również chęć wzięcia udziału w akcji jak również co najistotniejsze w aktualnej chwili – pisać dalej. Poszukuję sióstr Ziętek z Pustkowa Osiedla, dokładniej Żanety i Moniki. Mam nadzieje, że odwiedzają czasami forum, jak nie to, iż Wy macie możliwości dojścia jakiegoś do nich. Pragnę również porozmawiać z którymś z dzieci/rodziców – najlepiej twarzą w twarz, dlatego poszukuję również… Czytaj więcej »

Onori
Onori
9 lat temu

Dziękuję za pomoc, siostry odnalezione 😉

Kamila_B
9 lat temu

oo z debicy mojego miasta super :up:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image