Efekty AkcjiListy sercem pisane

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/obserwator.jpg

Obserwator Lokalny to taki mały, lokalny tygodnik (nakład 10,000 egzemplarzy) wydawany na terenie powiatu dębickiego. W tymże tygodniku ukazał się również mały, ale niezwykle sympatyczny artykuł o Marzycielskiej Poczcie.

Bohaterkami artykułu są dwie przemiłe siostry – Żaneta i Monika Ziętek, które aktywnie piszą do dzieci i zachęcają do tego innych. Artykuł możecie przeczytać pod tym adresem.

Wielkie dzięki dla sióstr! Cieszymy się, że z nami jesteście. uśmiech

[rps]

9
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia
Basia

Dobrego nigdy za wiele!!! Piękne jest to co te młode dziewczyny robią. W młodości siła. Super, że dziewczyny piszą do dzieci, że są wrażliwe i takie mądre mimo młodego wieku. Brawo!
Cieszę się, że dzieci z Marzycielskiej Poczty cieszą się coraz większą popularnością, że tyle osób stara się im pomóc, rozweselić. Ja wraz z chorymi dziećmi, ich rodzicami, bliskimi dziękuję za wszelki odzew w sprawie MP!
Żaneta i Monika- serdecznie Was pozdrawiam. Wszystkiego dobrego kochane. Pa.

Ewa
Ewa

Marzycielska Poczta ma coraz więcej przyjaciół uśmiech Super,że Monika i Żaneta starają się by było ich jeszcze więcej – dziewczyny, wielkie ukłony w Waszą stronę i tak trzymać! kciuk do góry Robicie mnóstwo dobrego uśmiech Pozdrawiam

Basia Opas (Gocyła)

Oby więcej takich artykułów ! uśmiech im więcej tym lepiej.. niech o MP dowie się cała Polska !! mrugnięcie

Weronika Mazurkiewicz

Świetnie mrugnięcie Wspaniałe dziewczyny!

Martynia Małecka

śmiech śmiech śmiech Dzękuję bardzo Żanetko Moniko jesteście super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Onori

Witam serdecznie, Zacznę może od początku, bo tak wypada. Jestem studentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Kiedyś będąc w pracy, wpadł mi w ręce artykuł z Obserwatora Lokalnego, o którym zresztą mowa na stronie głównej. Nie tylko zostałem zachęcony do wejścia tutaj, mam również chęć wzięcia udziału w akcji jak również co najistotniejsze w aktualnej chwili – pisać dalej. Poszukuję sióstr Ziętek z Pustkowa Osiedla, dokładniej Żanety i Moniki. Mam nadzieje, że odwiedzają czasami forum, jak nie to, iż Wy macie możliwości dojścia jakiegoś do nich. Pragnę również porozmawiać z którymś z dzieci/rodziców – najlepiej twarzą w twarz, dlatego poszukuję również… Czytaj więcej »

Onori
Onori

Dziękuję za pomoc, siostry odnalezione mrugnięcie

Kamila_B

oo z debicy mojego miasta super kciuk do góry

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image