Nieaktywne profileMaksymilian Trepanowski

2 listopada 2011autor Basia1233715
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/11/maksymilian-trepanowski.jpg

Dla 7-letniego Maksa szpital jest drugim domem. Już od pierwszych tygodni życia Maksio musi walczyć z chorobą genetyczną zaburzającą pracę płuc (chłopczyk przeszedł 13 razy zapalenie płuc). Ciągła walka z chorobą sprawia, że Maksymilian nie ma zbyt wielu powodów do radości. Jak zawsze Wasze wsparcie i Wasze przesyłki okażą się nieocenioną pomocą dla chłopca i jego rodziny.

Maksymilian Trepanowski
ul. Długa 61
18-312 Rutki

Imię dziecka:
Maksymilian Trepanowski

Zainteresowania:
Maksio uwielbia traktory, koparki, zwierzęta. Lubi Boba Budowniczego i Ciekawskiego Georga. Lubi też jazdę na rowerze oraz zajęcia plastyczne. Od kilku lat niezmiennie twierdzi, że przyszłości będzie farmerem. Maksio od jakiegoś czasu bardzo lubi „roboty”, Transformersy.

Wiek:
7 lat, ur. 13.10.2006

Rodzice:
mama Barbara

Choroba:
Wybiórczy niedobór podklas immunoglobulin G (IgG) – choroba genetyczna. Refluks, wysoki poziom cukru i stałe zmiany w płucach.

Rodzeństwo:
Siostra Patrycja lat 15, lubi muzykę.

Gdy Maksio miał 5 tygodni po raz pierwszy zachorował na zapalenie płuc, co gorsza miał gronkowca złocistego. Od tego czasu szpital stał się drugim domem Maksymiliana. Przez pierwsze trzy lata żył z błędnie postawiona diagnozą, jaką był niedobór alfa 1 antytrypsyny. Po wnikliwych badaniach okazało się, że syn cierpi na rzadką chorobę genetyczną – Wybiórczy niedobór podklas G (IgG). Jego wątroba produkuje zbyt mało enzymu, który jest odpowiedzialny za prawidłową pracę płuc i uszkadza wątrobę. W związku z częstymi zapaleniami płuc – do tej pory Maksio przeszedł ich już trzynaście, potrzebna jest ciągła rehabilitacja. Maksymilian regularnie co 28 dni jeździ do szpitala na przetaczanie immunoglobulin. Chociaż bywa ciężko, to jednak z całych sił walczymy o uśmiech na buzi synka.

Witamy „Marzycielską Pocztę”. Mam nadzieję, że listy i kartki które otrzyma Maksio chociaż trochę rozjaśnią nasze życie.

3715
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
BasiaSz
BasiaSz

Witam , jeszcze raz życzę Maksiowi Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin. Wszystkiego dobrego Pani Basiu. Pozdrawiam.

Ania i Basia
Ania i Basia

Drogi Maksie!!!
Z okazji Twoich dziewiątych urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo prezentów, szczęścia i szybkiego powrotu do zdrowia. W przyszłości odwiedzimy Twoją farmę. śmiech mrugnięcie

Basia
Basia

Witamy Marzycielskich Przyjaciół :XO: Maksio chorował prawie dwa tygodnie i dziś wrócił do szkoły Serdeczne podziękowania za listy i kartki z okazji 9 urodzin Klasie 1 h ze Stargardu ,uczniom ze s.p w Młochowie , uczniom klasy 1c z niepublicznej s. p w Tychach. Uczniom ze sp z Gdańska dla Hani Erniego :XO: za piękne listy, rodzine Barańskich za życzenia, Ewelinie z Łodzi , WTZ z Owińska , dzieciom z Łodzi za śliczne własnoreczne kartki urodzinowe. Dziekuję za miłe życzenia niech się spełnią

BasiaSz
BasiaSz

Witam, przykro mi, że Maksiu był chory, dużo zdrowia Mu życzę. Fajnie, że wrócił do szkoły, do kolegów. Pozdrawiam.

Martyna
Martyna

Witaj Maksiu niedługo dostaniesz od Martyny Klimek kartkę świąteczną. Pozdrawiam mrugnięcie

Basia
Basia

Witamy Marzycielskich Przyjaciół :XO: Dziękuję że pamiętacie :XO: Maksio choruje Od kilku tygodni bardzo męczy go kaszel i bóle brzuszka W niedzielę 6 grudnia jedziemy do Centrum Zdrowia Dziecka na kolejne badania. Dziękujemy za listy książeczki i słodkości. Dziękujemy Uczniom klasy 1 b sz.p im Polskich Olimpijczyków z Mikołów za piękne życzenia zdrowia rysunki i prezenty. Maksiu gorąco pozdrawia Uczniom i Paniom ze świetlicy klasy 3 sz.p nr 82 im Jana Pawła z Warszawy za listy i życzenia Dla Maksa z 5 klasy sz.p pozdrawiamy Ciebie i Twojego brata Kubę który ma 16 lat ( to tyle co siostra maksa… Czytaj więcej »

Basia Sz
Basia Sz

Witam serdecznie, Pani Basiu wszystkiego najlepszego w dniu imienin, zdrowia, szczęścia, radości życzę, wielu pięknych chwil. Przykro mi, że Maksiu choruje, zle się czuje. Zdrowia Mu dużo życzę. Trzymam kciuki za te badania. Wszystkiego dobrego Pani Basiu, pozdrawiam Panią serdecznie, Patrycję również, buziaki dla Maksia.

Basia
Basia

:XO: Dziękuję.

Martyna
Martyna

Hej Maksiu niedawno wysłałam kartkę mam nadzieję że dojdzie szybko. Martyna Klimek kciuk do góry

Basia
Basia

:XO: :XO: :XO: Pięknie dziękuję dziewczynkom ze szkoły podstawowej nr 27 z Warszawy za piękny list prezenty i słodkości. śmiech śmiech Maksiu życzy Wam dużo zdrówka.

Basia
Basia

Szkoła podstawowa nr 247 śmiech nie 27 uups

Martyna Klimek
Martyna Klimek

śmiech

Basia
Basia

:XO: Życzenia dotarły dziękuję.

Basia
Basia

Witamy Kochani ostatni miesiąc był trudny dla naszej rodziny Maks chorował nie chodził do szkoły i nadal kaszle. Poprzedni tydzień spędziliśmy na badaniach w Warszawie i pobycie w szpitalu Od wczoraj Maksiu na nowych lekach chodzi do szkoły. Dziękujemy za listy ,karteczki Marzycielskim Przyjaciołom Maksia :XO: Zespołowi Szkolno- Przedszkolnemu ,,Tęczowa Chatka” z Wrześni Pani Sławce z Bydgoszczy ,,Muchomorkom” z Przedszkola w Jutrosinie :XO: ,,Babci” Teresie Karolinie za piękne życzenia :XO: Kasi z Tarnobrzega za super list ( Kasiu Maksiu ma kota, psa i rybki ) i mówi że napisałaś ,,super list ” Julicie Formela z Gdańska za kartkę ,,Pszczółkom” z… Czytaj więcej »

Agnieszka Krawczyk (Stolarska)
Agnieszka Krawczyk (Stolarska)

Aniołowie w niebie głoszą wieść radosną:
Bożego Narodzenia nadszedł czas!
To czas ludzkiej miłości i życzliwości,
niech nie zabraknie Wam także radości.
Kolędujcie z uśmiechem na twarzach,
a sylwestrową noc spędźcie
na wesołych zabawach!

Basia Sz.
Basia Sz.

Witam, życzę wesołych świąt, wiary, nadziei, miłości i dużo zdrówka oraz prezentów. Pozdrawiam.

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Pomódlmy się w Noc Betlejemską,

w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,

by wszystko się nam rozplatało,

węzły, konflikty, powikłania.

Ks. Jan Twardowski

Maksiu,
pięknych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Uściski dla Was wszystkich.
ciocia Iwona

http://uroczystosci.wieszjak.polki.pl/gwiazdka/wyslij-ekartke/705.html

Marysia
Marysia

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,
mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju
i pomyślności na cały nadchodzący 2016 rok!
Życzy Marysia https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/icon_heart.gif

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska
niki124
niki124

Wiosna otula nas płaszczem kwiatów,
znak, że Wielkanoc nadchodzi.
Niech będzie zdrowie, niech będzie szczęście,
dobrobyt niech u Was zamieszka. :XO: :XO: :XO:

Maks
Maks

Hej Emil gdy pszeczytałem twój list to odrazu pomyślałem że otpisze ale nie tylko tu bo terz się spodziewaj na list który niedługo dokocze niedługo go dostaniesz uśmiech

Martyna
Martyna

Witaj Maks, co tam u Ciebie?

Basia
Basia

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia urodzin dla Maksia, 10- tych urodzin! Pozdrawiam (Maksia oraz Panią i Patrycję, ładnie razem wyglądacie na FB na zdjęciu, dzieci to Skarb).

Basia
Basia

Witam pięknie dziękujemy zażyczenia uśmiech śmiech

Basia
Basia

Pozdrawiam.

Basia
Basia

Witam Pani Basiu, Droga Pani Basiu w dniu Pani święta życzę wszelkiej pomyślności, radości, siły do walki z przeciwnościami losu, by odmienił się na lepsze, wytrwałości życzę, dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego, ludzkiej życzliwości i wsparcia, niech się Pani nie poddaje i niech nadejdą lepsze dni. Pozdrowienia dla dzieci. Pozdrawiam.

Agnieszka Krawczyk (Stolarska)
Agnieszka Krawczyk (Stolarska)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia
pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia:
niech narodzone Dzieciątko Wam błogosławi –
wielu Łask Bożych, ciepła i nadziei w sercu,
a w Nowym Roku dużo zdrowia, miłości i obfitości!!!
Spełnienia najskrytszych marzeń!!!
Niech nadchodzący Nowy Rok będzie o wiele lepszy, niż ten,
który odchodzi!!!
Pozdrawiam z Łodzi!!!

Basia
Basia

Super Nowego Roku wypełnionego realizacją najpiękniejszych marzeń! uśmiech uśmiech uśmiech

BasiaSz
BasiaSz

http://e-kartki.net.pl/ekartka-127874-wszystkiego-najlepszego-z-okazji-urodzin,41,0,39155.html
Składam Maksiowi najlepsze życzenia urodzinowe, wiem, że one są jutro, ale piszę już dziś. Zdrowia Maksiowi życzę, przykro mi, że spalił się jego dom, że jego mama jest chora na nowotwór- raka piersi. Współczuję.
Maksiu przeżywa teraz ciężkie chwile. Niezawodna Ania Maciejewska pomaga jego mamie, ja też pomogłam.
Maksiu powinien być szczęśliwy, cieszyć się, skupić się na nauce, mieć beztroskie dzieciństwo. Za dużo spadło na tę rodzinę… Oby polepszył się ich los. Pozdrawiam. uśmiech

Ania
Ania

Witam, czy wie Pani czy podany na stronie internetowej adres Maksia jest aktualny? Chciałbym wysłać kartkę o Maksia. Pozdrawiam

Agnieszka
Agnieszka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
składam najpiękniejsze życzenia pięknych
i niezapomnianych chwil w gronie rodziny!
Niech przyniosą one radość i wzruszenie
oraz wzajemną życzliwość i optymizm
w nadchodzącym Nowym Roku!!!

1 79 80 81
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image