Nieaktywne profileMaksymilian Trepanowski

2 listopada 2011autor Basia1233715
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/11/maksymilian-trepanowski.jpg

Dla 7-letniego Maksa szpital jest drugim domem. Już od pierwszych tygodni życia Maksio musi walczyć z chorobą genetyczną zaburzającą pracę płuc (chłopczyk przeszedł 13 razy zapalenie płuc). Ciągła walka z chorobą sprawia, że Maksymilian nie ma zbyt wielu powodów do radości. Jak zawsze Wasze wsparcie i Wasze przesyłki okażą się nieocenioną pomocą dla chłopca i jego rodziny.

Maksymilian Trepanowski
ul. Długa 61
18-312 Rutki

Imię dziecka:
Maksymilian Trepanowski

Zainteresowania:
Maksio uwielbia traktory, koparki, zwierzęta. Lubi Boba Budowniczego i Ciekawskiego Georga. Lubi też jazdę na rowerze oraz zajęcia plastyczne. Od kilku lat niezmiennie twierdzi, że przyszłości będzie farmerem. Maksio od jakiegoś czasu bardzo lubi „roboty”, Transformersy.

Wiek:
7 lat, ur. 13.10.2006

Rodzice:
mama Barbara

Choroba:
Wybiórczy niedobór podklas immunoglobulin G (IgG) – choroba genetyczna. Refluks, wysoki poziom cukru i stałe zmiany w płucach.

Rodzeństwo:
Siostra Patrycja lat 15, lubi muzykę.

Gdy Maksio miał 5 tygodni po raz pierwszy zachorował na zapalenie płuc, co gorsza miał gronkowca złocistego. Od tego czasu szpital stał się drugim domem Maksymiliana. Przez pierwsze trzy lata żył z błędnie postawiona diagnozą, jaką był niedobór alfa 1 antytrypsyny. Po wnikliwych badaniach okazało się, że syn cierpi na rzadką chorobę genetyczną – Wybiórczy niedobór podklas G (IgG). Jego wątroba produkuje zbyt mało enzymu, który jest odpowiedzialny za prawidłową pracę płuc i uszkadza wątrobę. W związku z częstymi zapaleniami płuc – do tej pory Maksio przeszedł ich już trzynaście, potrzebna jest ciągła rehabilitacja. Maksymilian regularnie co 28 dni jeździ do szpitala na przetaczanie immunoglobulin. Chociaż bywa ciężko, to jednak z całych sił walczymy o uśmiech na buzi synka.

Witamy „Marzycielską Pocztę”. Mam nadzieję, że listy i kartki które otrzyma Maksio chociaż trochę rozjaśnią nasze życie.

guest
3715 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Pani Basiu, dobrze, że się Pani odezwała, wszystkiego dobrego życzę, dużo siły i wytrwałości. Dużo zdrówka dla Waszej trójki. Pozdrawiam serdecznie.

basiatrepanowska@op.pl
basiatrepanowska@op.pl
5 lat temu
Reply to  Basia Sz

Dziękujemy i pozdrawiamy :XO:

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Witam, proszę dziś wyściskać Maksia, życzę mu wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin, zdrówka, szczęścia, radości, powodzenia w szkole, fajnych kolegów i koleżanek, wielu miłych chwil i spełnienia marzeń. Gorąco pozdrawiam. Życzę wszelkiej pomyślności Pani Basiu.

Anna
5 lat temu

Maksiuniu, jeszcze raz mocne uściski URODZINOWE :XO:
http://partybudziki.pl/pol_pl_Balony-8-Urodziny-metalic-kolorowy-mix-5szt-37cm-1031_1.jpg
Cieszę się, że zdążyłam z przesyłką na czas 😀

Marta
Marta
5 lat temu

Maksiu! Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin, duuuuuuuuuuuużo radości i uśmiechu 😀 😀 😀
http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/8_urodziny_17.jpg

Natalinka
Natalinka
5 lat temu

Spóźnione wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i dużo zdrowia, Maksiu :XO:

Barbara
Barbara
5 lat temu
Reply to  Natalinka

Maksio dziękuje 😀 za życzenia urodzinowe Kindze Rankiewicz :XO: ,Dominice,Natalii,Sabinie,Wiktorii Szynalewskiej, uczniom technikum architektury krajobrazu 🙂 Podziękowania lecą również do harcerzy 5 Łukowska Drużyna Wędrownicza. Buziaki.

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Pani Basiu, jak się maciek jak zdrowie? Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

Basia
Basia
5 lat temu

Kochani :XO: Maksio czeka na listy i kartki od Was 🙂 Rozmawiałam z nim że zaniedbaliśmy MP a Maksio na to ,,mama nie wypisuj mnie z MP ”

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Witam, jak Wasze zdrowie? Jak dzieciakom idzie w szkole Pani Barbaro? Wszystkiego dobrego życzę, dużo zdrowia i uśmiechu. Buziaki dla Maksia i Patrycji. Pozdrawiam.

Basia
Basia
5 lat temu
Reply to  Basia Sz

Witam pani Basiu witamy Marzycielskich Przyjaciół :XO: :XO: Kochani Maksio jest w 2 klasie szkoły podstawowej. Jak został zapisany do MP był mniejszy ja miałam trochę mniej obowiązków więc częściej mogliśmy być na MP. Jednak dzisiejsza rozmowa z Maksiem zmusiła mnie do napisania tu 🙂 Maksiu mówi ,,mama ty jeszcze piszesz na MP bo ja tak dawno nie dostałem listu a tak lubię listy”…W tej chwili mimo choroby Maksio pisze list do Wojtka z Warszawy. Maks choruje nadal od początku września nie był już miesiąc w szkole. Siostra Maksia kończy gimnazjum. Ja natomiast samotnie i z wielkim trudem borykam się… Czytaj więcej »

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu
Reply to  Basia

Pani Basiu, rozumiem, że ma Pani dużo obowiązków.
To wspaniale, że Maksio pisze do Wojtka.
Życzę Maksiowi dużo zdrowia.
Życzę dzieciom powodzenia w szkole.
A Pani życzę dużo sił i wiary, wszelkiej pomyślności, żeby tych kłopotów nie było wcale lub najmniej i by Pani sobie z nimi poradziła.
Pozdrawiam.

Marysia
Marysia
5 lat temu

Cześć Maksio! 😀
Co tam Ciebie?
Życzę wszystkiego najlepszego. 🙂
Bardzo cię lubię. :XO:
Marysia
💡

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Pani Basiu, Wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin, niech to będzie dla Pani miły dzień, dużo zdrówka, szczęścia, radości
życzę. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

Gosik
Gosik
5 lat temu

Cześć Maksiu

Dzisiaj wysłałam do Ciebie kartki zrobione przez dzieci ze świetlicy szkolnej.Dopiero pierwszy raz uczestniczą w tej akcji i bardzo chcieli zobaczyć uśmiech na Twej buzi.

Basia
Basia
5 lat temu

Witajcie kochani 😀 😀 U nas chorobowo. Maksia męczy kaszel 🙁 W minionym tygodniu przyleciały do Maksia życzenia za które dziękujemy dla: Kinga z Kapelusza 😀 Oliwi Milewskiej harcerce z Suwałk :XO: Jagodzie i Piotrowi i Nince z Bieszczad Maksiu mówi że chciałby tam pojechać 🙂 Paulinie z Białegostoku. Uczniom Szkół Amigo 😀 Dzieciakom z Poznania a szczególnie dla Dawida że pożyczył Maksiowi żeby jak najmniej był w szpitalu że te życzenie się spełniło bo Maksiu ma przerwę we wlewach i jest rzadziej w szpitalu 😀 Dziękuję również Tobiaszowi i Piotrowi 🙂

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Witam Pani Basiu, to niedobrze, że chorujecie. Dużo zdrówka życzę Masiowi, całej Waszej trójce. To dobrze, że Maksiu rzadziej przebywa w szpitalu. Pozdrawiam serdecznie.

Gosik
Gosik
5 lat temu

Mam nadzieję że Maksiu poczuje się niebawem lepiej i tego mu życzymy z całego serca.Świetliczaki z Zabrza

Basia
Basia
5 lat temu

Witamy :XO: :XO: :XO: Maksio bardzo dziękuje za kolejne listy i życzenia świąteczne: Dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr.24 w Zabrzu za ręcznie zrobione karteczki 😀 😀 Klaudii , Kasi i Ewie 🙂 „smerfom” z MP z Katowic 😀 Dzieciom z 2 c SP 206 z Warszawy 😀 za piękną kartkę Ewie Patnej z Kościan :XO:

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Pani Basiu, pozdrawiam serdecznie, cieszę się, że Maksio dostał listy i kartki. Wszystkiego dobrego.

Basia
Basia
5 lat temu

Witamy 😀 Maksiu twierdzi że jest bardzo zadowolony z kartek i listów które docierają do niego prawie co dziennie :XO: z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuje: Babci Basi ze Słupska 😀 Malutkiej Majeczce z rodzicami :XO: przedszkolakom z Jutrosina :up: 18 letniej Oli z Poznania za list 🙂 Madziu Grzymała dziękujemy :XO: Uczniom szkoły podstawowej z Tarnowskie Góry. Za rysunki i życzenia dla Bazyli Szydzisz z Poznania :up: :up: ( Maksio bardzo lubi jazdę rowerem i śmiga jak szalony 😀 ) Uczniom z bursy między szkolnej w Mrągowie 🙂

Magda G.
Magda G.
5 lat temu

Ciesze sie ze karteczka dotarla :*
buziaczki dla Maksia:) i Pati 🙂

Marlena
Marlena
5 lat temu

Hej Misiu !!! 🙂 Chciałabym życzyć Ci dużo wytrwałości, cierpliwości i ogromnej wiary w „lepsze jutro”. Musisz wiedzieć, że …. ”Jeżeli Szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie, to znaczy że jest duże i idzie małymi krokami… ” 🙂 Więc wytrwaj i poczekaj jeszcze troszkę na nie z uśmiechem na Twojej ślicznej twarzy! Jesteś wspaniałą osoba, która może przetrwać wszystko, bo na pewno wokół Ciebie jest wielu wspaniałych Ludzi, którzy bardzo Cię kochają i nie wyobrażają sobie życia bez Ciebie! Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, życzę Ci jak i całej Twojej Rodzinie, opieki Matki Bożej i Dzieciątka Jezus, spokoju ducha i… Czytaj więcej »

Basia
Basia
5 lat temu
Reply to  Marlena

Marleno dziękuję za piękne życzenia :XO: Maksiu rozrabia i śmieje się bardzo dużo chociaż i tych trudnych smutnych chwil nam nie brakuje 🙁 Życie czasem nie układa się jakbyśmy tego chcieli…Od dziś dzieci w naszej szkole mają już wolne dni. Dziś również odwiedził nas pan listonosz :XO: Dziękujemy pani Adze z koleżankami z PZU. Pani Ani za niebieską karteczkę z super życzeniami 😀 Emilce i Danieli G. 🙂 Sarze Antoniak i Wiktorii Kowalskiej za karteczkę z Kubusiem Puchatkiem 😀 Kasi Widuch z Orzesza :up: Magdzie z Krakowa 🙂 Przedszkolakom :XO: :XO: za piękne rysunki z Dębnicy Kaszubskiej 🙂 Przyjaciół Maksia… Czytaj więcej »

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Witam Pani Basiu, życzę Pani dużo siły, wytrwałości i pozytywnego myślenia, życzę by tych smutnych chwil było jak najmniej, dużo radości życzę, tak to jest, że życie pisze inny scenariusz niż byśmy chcieli, sama wiem po sobie, ale My Barbary jesteśmy silne, wytrwałe i jakoś przetrwamy te ciężkie chwile, takich i w moim życiu nie brakuje… Wspaniale, że mimo wszystko Maksiu się uśmiecha i rozrabia, życzę mu wielu miłych chwil. Tak jest chyba w wielu szkołach, że dzieciaki były dziś ostatni raz w szkole przed świętami i do 7 stycznia mają wolne. Fajnie, że Maksiu dostał kartki i rysunki. Wszystkiego… Czytaj więcej »

Agnieszka Krawczyk (Stolarska)
Agnieszka Krawczyk (Stolarska)
5 lat temu

Pragnę złożyć następujące życzenia:

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!

Wszystkiego dobrego!!! 😀 😆 😎 ::-*:

Basia
Basia
5 lat temu

Pogodnych Pełnych Miłości Świąt Narodzenia Jezusa :XO:

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Pani Basiu, Pani i dzieciom życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, szczęścia, nadziei, błogosławieństwa Bożego, spokoju i prezentów pod choinką. Gorąco pozdrawiam.

Wiktoria
Wiktoria
5 lat temu

Nie poddawaj się daj ludziom z siebie przykład

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska
5 lat temu
Basia
Basia
5 lat temu

Witamy.:) Święta Bożego Narodzenia minęły nam spokojnie. Dziś pan listonosz przyniósł kolejne życzenia świąteczne,za które dziękuję,Dawidowi,Kubie,Laurze i Olkowi z Niepublicznego Przedszkola „Bajeczka” z Tych za piękne,ręcznie wykonane kartki . 🙂 ,naszej niezawodnej Madzi Bruzda,dla Jakuba Wyszyńskiego z Oświęcimia,Madzi Urban <3 <3 Karolinie z Poznania za list,dla Asi. Przedszkolakom i uczniom Szkoły Podstawowej w Brzoskwini 😀 Dzieciom ze Stowarzyszenia Przyjaciół Niepublicznego Przedszkola w Tarnowcu. Marysi Palacz z Lubonia,Agnieszce Miszczykowskiej z Bytomia. Bibliotekarkom z Filii w Wilkowyi,Dzieciom z Haczowa za kartki ręcznie wykonane,uczniom ze Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu Zdroju^^. Dziękujemy Studentom z Cieszyna oraz Katowic jak również dzieciom z Żor. 🙂 🙂

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Witam, cieszę się, że święta minęły Wam spokojnie Pani Basiu. Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia życzę oraz wszelkiej pomyślności.

Basia
Basia
5 lat temu

😀 😀 Maksio przyszedł z następnymi kartkami i mówi że dziękuje Wszystkim więc podziękowania lecą do Wychowanków Zakładu poprawczego w Witkowie ( pięknie ręcznie wykonane kartki :up: )10 letniej Weronice Gogacz z Warszawy 😀 Przedszkolakom :XO: :XO: z Czermina :up: Edycie z Warszawy :XO: Uczniom ze szkoły podstawowej z Sędziszów Młp za piękne kartki z życzeniami 😀 dla Daniela z Wiednia 🙂 Uczniom z Ostródy za płytę ze słuchowiskiem na Boże Narodzenie ( Maksiowi podobało się Wasze nagranie :up: :up: ) oraz Ali za list :XO: Maksio pozdrawia 🙂

Basia Sz
Basia Sz
5 lat temu

Witam, cieszę się, że Maksiu dostał kartki oraz płytę ze słuchowiskiem od uczniów z Ostródy ( ja mieszkam niedaleko tego miasta).
Życzę Pani Basiu dużo zdrowia, szczęścia, radości, wiary, nadziei, pozytywnych zmian, spokoju, spełnienia marzeń, cudownych chwil w Nowym Roku. Buziaki dla dzieci. Pozdrawiam.

Marysia
Marysia
5 lat temu

Mój kochany Maksiu!
Życzę Ci aby nowy rok 2015 był dla Ciebie jak najlepszy i aby obfitował w wiele wspaniałych wydarzeń.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image