Nieaktywne profileMaksymilian Trepanowski

2 listopada 2011autor Basia1233714
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/11/maksymilian-trepanowski.jpg

Dla 7-letniego Maksa szpital jest drugim domem. Już od pierwszych tygodni życia Maksio musi walczyć z chorobą genetyczną zaburzającą pracę płuc (chłopczyk przeszedł 13 razy zapalenie płuc). Ciągła walka z chorobą sprawia, że Maksymilian nie ma zbyt wielu powodów do radości. Jak zawsze Wasze wsparcie i Wasze przesyłki okażą się nieocenioną pomocą dla chłopca i jego rodziny.

Maksymilian Trepanowski
ul. Długa 61
18-312 Rutki

Imię dziecka:
Maksymilian Trepanowski

Zainteresowania:
Maksio uwielbia traktory, koparki, zwierzęta. Lubi Boba Budowniczego i Ciekawskiego Georga. Lubi też jazdę na rowerze oraz zajęcia plastyczne. Od kilku lat niezmiennie twierdzi, że przyszłości będzie farmerem. Maksio od jakiegoś czasu bardzo lubi „roboty”, Transformersy.

Wiek:
7 lat, ur. 13.10.2006

Rodzice:
mama Barbara

Choroba:
Wybiórczy niedobór podklas immunoglobulin G (IgG) – choroba genetyczna. Refluks, wysoki poziom cukru i stałe zmiany w płucach.

Rodzeństwo:
Siostra Patrycja lat 15, lubi muzykę.

Gdy Maksio miał 5 tygodni po raz pierwszy zachorował na zapalenie płuc, co gorsza miał gronkowca złocistego. Od tego czasu szpital stał się drugim domem Maksymiliana. Przez pierwsze trzy lata żył z błędnie postawiona diagnozą, jaką był niedobór alfa 1 antytrypsyny. Po wnikliwych badaniach okazało się, że syn cierpi na rzadką chorobę genetyczną – Wybiórczy niedobór podklas G (IgG). Jego wątroba produkuje zbyt mało enzymu, który jest odpowiedzialny za prawidłową pracę płuc i uszkadza wątrobę. W związku z częstymi zapaleniami płuc – do tej pory Maksio przeszedł ich już trzynaście, potrzebna jest ciągła rehabilitacja. Maksymilian regularnie co 28 dni jeździ do szpitala na przetaczanie immunoglobulin. Chociaż bywa ciężko, to jednak z całych sił walczymy o uśmiech na buzi synka.

Witamy „Marzycielską Pocztę”. Mam nadzieję, że listy i kartki które otrzyma Maksio chociaż trochę rozjaśnią nasze życie.

3714
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Violetta
Violetta

Hej Maks uśmiech

Wszystkiego dobrego w tym roku uśmiech Mnóstwa radości!

Pozdrówka serdeczne dla Ciebie i Twojej rodziny śmiech

Marysia
Marysia

Maksiu!
Piszę do Ciebie liścik :XO: śmiech śmiech

Basia
Basia

Witamy U nas właśnie skończyły się ferie Maksio w pierwszym tygodniu ferii chorował i nie był nawet na choince w szkole. Luty i marzec to miesiące w których Maks ma pobyt w szpitalu i wyjazdy na kolejne badania Przekazuję podziękowania dla Naszej Asi Bratko :XO: Asiu dziękuję za pamięć o urodzinach siostry Maksia. Dziękuję za piękny list i rysunki dzieciakom z Jaworzno z klasy 1 Maksio chodzi do klasy 2 w szczególności za modlitwę. Marysiu :XO: :XO: Twój list doszedł i bardzo ucieszył Maksia. Dziekuję za naklejki Pozdrawiamy Ciebie Marysiu i Twoją rodzinę.

Marysia
Marysia

Również pozdrawiam śmiech

Marysia
Marysia

Miałabym taką prośbę. O ile o możliwe czy mogłabym prosić o zdjęcie Maksia z liścikiem ode mnie. Bardzo mi na tym zależy, bo Maksiu to taki śliczny i fajowy chłopczyk.. :XO: kciuk do góry

Basia Sz
Basia Sz

Witam, trzymam kciuki za te badania, pobyty w szpitalu, życzę Maksiowi dużo zdrowia, całej Waszej trójce życzę dużo zdrowia, wytrwałości, wszelkiej pomyślności. Pozdrawiam.

Marysia
Marysia

Co tam Maksiu, czemu się tak rzadko odzywasz?
Pozdrawiam :XO:

Basia
Basia

Marysiu serdecznie Ciebie pozdrawiamy śmiech śmiech Maksiu nie zawsze chce robić sobie zdjęcie ale jeszcze raz dziękuje za list od Ciebie :XO:

Marysia
Marysia

Rozumiem mrugnięcie

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Cześć Farmerze!
Jak zaczęliście ten weekend? Mam nadzieję, że zdrowo i z lepszą pogodą niż u nas…
Życzę Wam http://www.obrazki.org/chomikowe-rozmowy-inka-333-radosnego-dnia1gif/81860?tag=na+dzien+dobry
Iwona

Basia
Basia

Witamy śmiech śmiech Kochani mieliśmy bardzo trudny luty i marzec. Maksiu bardzo chorował smutek Był w szpitalu i na badaniach w Warszawie. Dziękujemy za pamięć i karteczki kciuk do góry Życzymy pogodnych Świąt.

Basia Sz.
Basia Sz.

Witam, przykro mi, że Maksiu chorował, że musiał leżeć w szpitalu, dużo zdrówka Mu życzę, Pani i Patrycji również.
Dziś jest, ostatnio jest brzydka, nieciekawa pogoda, deszcz pada, wiatr wieje, zimno jest…
Życzę pogody ducha, dużo uśmiechu. Pozdrawiam.

zyza
zyza

Jaj przepięknie malowanych
Świąt słonecznie roześmianych
W poniedziałek dużo wody
Zdrowia, szczęścia oraz zgody
Wesołych Świąt Wielkanocnych
życzy Martyna

Natalinka
Natalinka
Basia Sz.
Basia Sz.

Witam, życzę Wesołych Świąt, dużo zdrowia, szczęścia, wytchnienia, pogody ducha, dużo uśmiechu. Pozdrawiam.

Iwona Wendreńska
Iwona Wendreńska

Cześć Maksiu,
http://kartki24.eu/4345_ekartka_wielkanocne_kroliki.html
Pozdrawiam Was wszystkich
Iwona

Basia
Basia

Witamy śmiech Dziekuję za piękne życzenia świąteczne uśmiech Gorące pozdrowienia dla kochanej Asi Bratko :XO: :XO: pozdrawiam Szymusia uśmiech Dziękuję za listy i kartki dla Tosi Kot cool Babci Basi Piaseckiej,Ilonie Kasprzyk, dla Kacpra i Fabiana uśmiech z 4 klasy z Kamienicy Polskiej, Weronice z Wyszkowa śmiech Uczniom kl 4 z Rybna. Maluszkom :XO: i wychowawcom z niepublicznego żłobka ,,TUPTUSIE” w Warszawie kciuk do góry Pozdrawiamy Marzycielskich Przyjaciół. Dziś jeszcze wolne od szkoły uśmiech

Marysia
Marysia

Spóźnione lecz szczere życzenia wielu łask od Zmartwychwstałego Chrystusa

Ewelina
Ewelina

hejka. Przesylam link do bajek o traktorach mrugnięcie
https://www.youtube.com/watch?v=_46XlakyB58
Pozdrawiam serdecznie i zycze milej niedzieli <3 cool cool cool cool

Aneta
Aneta

Dzień dobry. Jestem studentką III roku Pedagogiki i piszę pracę licencjacką na temat wpływu działalności „Marzycielskiej Poczty”. Jeżeli zechciałaby Pani wraz z Maksiem pomóc mi w realizacji badania odpowiadając na kilka krótkich pytań prosiłabym o kontakt na maila: aneska007@gmail.com, lub telefoniczny: 509-345-224. Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna za informację zwrotną. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo wspaniałości! Aneta Kościńska

zyza
zyza

Niedługo wyślę do Ciebie liścik z obrazkami Pozdrawiam Martyna śmiech

zyza
zyza

Liścik wysłany trzeba czekać……. uśmiech

zyza
zyza

Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci… W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka życzy Martyna

Marysia
Marysia

Z okazji Dnia Dziecka:

Maksiu!
Dziś Twój dzień Ty mały Smyku.
W tym dniu ślemy Ci życzenia
zdrowia, szczęścia, powodzenia,
pomyślności i radości
oraz bardzo dużo gości.

Basia
Basia

Dziękujemy i pozdrawiamy Marysiu :XO:

Basia
Basia

Dzień dobry Witamy naszych Marzycielskich Przyjaciół. Dziękuję :XO: że nie zapominacie o Maksiu że dobrze życzycie naszej rodzinie. Przepraszamy również że nie każdemu podziękujemy za listy. Samotne macierzyństwo bycie mamą dwójki dzieci obowiązki domowe i życie …pochłaniają bardzo dużo czasu. Od jakiegoś czasu sama mam kłopoty ze zdrowiem Muszę mieć zabieg. Maksiu zda do 3 klasy a siostra Maksia kończy gimnazjum i idzie do liceum. Teraz czas na podziękowania :XO: Dziękujemy 9 letniemu Olafowi z miejscowości Turek ( Maksio pozdrawia ) Dla Pawła z Włocławka za cieple słowa w liście ( Maks bardzo lubi listy od ,,starszych ” kolegów )… Czytaj więcej »

Basia Sz
Basia Sz

Witam Pani Baiu, fajnie, że już za tydzień będą wakacje, dzieci pewnie są szczęśliwe, że będą mieć wolne, odliczają dni do nich.
Przykro mi, że ma Pani problemy ze zdrowiem, i że będzie Pani mieć jaki zabieg, trzymam kciuki by wszystko było dobrze, dużo zdrowia życzę i wytrwałości, wszelkiej pomyślności.
Pozdrawiam serdecznie.

Basia
Basia

Dziękuję za ciepłe slowa uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Pani Basiu, jeszcze raz życzę dużo zdrówka, siły do walki z przeciwnościami losu, jest Pani dzielną kobietą, dużo radości życzę i odpoczynku. Miłego dnia. Buziaki dla Maksia i Patrycji. Pozdrawiam serdecznie.

zyza
zyza

Cześć Maks!
Polecam Ci film Lego Przygoda a najlepsza jest piosenka ,,Życie jest czadowe” (oglądałam ten film z klasą na plastyce) Pozdrawiam Martyna śmiech

Marysia
Marysia

:XO:

Basia
Basia

Witamy śmiech Maksio dziękuje pani Gosi z Warszawy za super grę list i słodkości :)Pozdrawia również Kubę i zyczy mu samych sukcesów w szkole uśmiech

Martyna
Martyna

Maks wiem że lubisz wysyłać kartki i listy dlatego mam dla ciebie propozycję jest taka akcja podobna do tej gdzie dzieci takie jak ty czekają na kartki i listy morze wyślesz kartkę albo list do tych dzieci które też czekają na listonosza jak ty tu link do tej akcji gdzie wysyła się kartki i listy do chorych dzieci:

http://www.dobreserca.com.pl/pages/ps-z-serca.php

miko234
miko234

hej maks

Basia
Basia

Witam uśmiech Piszę w imieniu Maksia i chcemy bardzo bardzo :XO: podziękować za kartki i listy. Maksiu chodzi już do 3 klasy i rozpoczął naukę do 1 komunni św. Dziękuję pani Basi Sz za życzenia urodzinowe. Dziękuję pani Asi Gosek za życzenia uśmiech Uczniom gimnazjum z Przybiernowa za życzenia na dzień chłopaka kciuk do góry i dla 15 letniego Mateusza z Jasła za list z życzeniami. Pozdrawiamy :XO:

BasiaSz
BasiaSz

Witam. Pozdrawiam. Zdrowia życzę.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image