PamiętamyMarcin Kuśmierczyk

18 stycznia 2013autor Monika766
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/01/marcin-kusmierczyk-11.jpg

20 września 2014 roku o godzinie 20.40 w wieku 11 lat nasz kochany Marcinek opuścił ten świat…

Monika Kuśmierczyk
Kamionek 13/6
12-100 Szczytno

Imię dziecka:
Marcin Kuśmierczyk

Zainteresowania:
Marcin ze względu na chorobę wygląda i zachowuje się jak sześcioletnie dziecko, dlatego jego zainteresowania są bardzo szerokie, od zabawek (Gormiti, Spiderman, Ben 10, Lego, roboty, Transformersy itp.) do PS3, czyli uwielbia grać na konsoli i laptopie. Latem kiedy jesteśmy w domu cały czas spędza na działce grając w piłkę. Więcej…

Wiek:
ur. 25.01.2003 – † 20.09.2014

Rodzice:
Monika i Jarek

Choroba:
Nowotwór złośliwy (neuroblastoma 4 stopnia), padaczka, niewydolność nerek, osteoporoza.

Rodzeństwo:
Sandra ma 18 lat i zdaje w tym roku maturę, Ania ma 11 lat uwielbia zwierzęta i wszelkiego rodzaju przybory szkolne (jest wzorową uczennicą).

Marcin od urodzenia choruje na padaczkę, kiedy miał 7 lat zachorował na nowotwór złośliwy (neuroblastoma 4 stopnia). Od października 2010 brał chemię, miał dwie operacje, a w październiku 2012 zakończył leczenie. W grudniu stwierdzono niewydolność nerek i osteoporozę, które są skutkiem wcześniejszego leczenia. W połowie grudnia badania wykazały też przerzuty do kości i wątroby. Na razie nie jest poddany chemii z powodu złego stanu nerek. Czekamy do 4 lutego na następne badania, które będą decydować o dalszym leczeniu. Marcin mimo swojej choroby jest bardzo żywym i energicznym dzieckiem kiedy zaczął chodzić w październiku do szkoły zaczął nowe życie: ma kolegów i bardzo ciężko znosi teraz wyjazdy do szpitala. Nie rozumie dlaczego znowu ma tam wracać kiedy lekarze powiedzieli mu trzy miesiące temu, że zakończył leczenie.

O Marzycielskiej Poczcie dowiedziałam się od mamy kolegi Marcina ze szpitala. Bardzo podziwiam ludzi, którzy chcą pomagać takim dzieciom jak mój syn i dawać im odrobinę radości.

766
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Karolina
Karolina

Marcinku, opiekuj się nami

Eliza
Eliza

Proszę przyjąć najszczersze wyrazy współczucia. W ostatnim czasie sprawili Państwo Mrcinkowi wiele radosci oraz możliwości spełnienia marzeń. Jego uśmiech na zawsze zostanie w moim sercu

Krzysztof

bardzo mi przykro smutek

Magda
Magda

Pani Moniko,
bardzo, bardzo mi przykro. jestem przy Was myślą i modlitwą.

tata MISIA
tata MISIA

Najszczersze wyrazy współczucia jesteśmy z wami tata MISIA .

Basia Sz
Basia Sz

Witam Pani Moniko, tak myślałam, że wczoraj był pogrzeb Marcinka. Na pewno było Pani bardzo ciężko, ale ma Pani rację, Marcinek ju nie cierpi, tak samo jak moja znajoma, która zmarła na raka płuc i wczoraj też był jej pogrzeb, ach.
Tak, Marcinek jest teraz Aniołkiem, niech czuwa nad Państwem, nad nami wszystkimi. To dobrze, że wiele osób uczestniczyło w uroczystości pogrzebowej, pożegnało Marcinka. Trzymam mocno kciuki za to leczenie Ani, dużo zdrowia jej życzę, a Pani dużo siły, wytrwałości. Jeszcze raz składam wyrazy współczucia. Niech Bóg ma Was w swojej opiece. Pozdrawiam serdecznie.

sylwia89
sylwia89

Pani Moniko, duzo sily dla Pani i calej rodziny, mnostwo zdrowia dla Ani.

Wujek Daniel
Wujek Daniel

bardzo…bardzo boli nie wiem co napisać

Lucyna

PANI MONIKO ŻYCZĘ DUŻO SIŁY I WYTRWAŁOŚCI

Magda
Magda

Jestem z Panią myślami cały czas. Proszę pamiętać że my jesteśmy i staramy się Panią wspomóc. Tak bardzo Panią podziwiam, choć się nie znamy to jest Pani dla mnie w pewnym sensie wzorem. Ja straciłam mamę kilka miesięcy temu z powodu nowotworu i nadal jest mi ciężko, tego się nie da opisać. Ale musimy być silne, dla tych którzy są z nami a teraz mamy opiekę tam wysoko. Proszę być silną …choć wiem że czasami trzeba to z siebie wyrzucić. Będziemy się trzymać, prawda?

ewelina
ewelina

Proszę się trzymać i nie poddawać.

Natalinka
Natalinka

I jak zdrowie Ani?

Basia Sz
Basia Sz

Witam, dobrze, że Pani się odezwała Pani Moniko. To mam nadzieję, że wynik wkrótce będzie Pani znany. Przykro mi, że Anię boli nerka, dużo zdrówka jej życzę, Pani również, dużo siły i wytrwałości. Pozdrawiam serdecznie.

Natalinka
Natalinka

Ja również trzymam kciuki mocno za Anię kciuk do góry

Sylwia
Sylwia

Dużo zdrowia dla Ani kciuk do góry .
I dużo siły dla Pani i całej rodziny.
Pozdrawiam ciepło

Basia Sz
Basia Sz

Witam, właśnie miałam dziś pisać do Pani, byłam wcześniej w przychodni u lekarza.
Co Ani, jak się czuje? Dużo zdrowia jej życzę.
Pani, Pani bliskim życzę dużo zdrowia, siły, wytrwałości.
A o Marcinku pamiętam.
Pozdrawiam serdecznie.

Basia Sz
Basia Sz

Pani Moniko, to mocno trzymam kciuki za te wyniki, rozumiem, że Pani się denerwuje, ach. Jeszcze raz życzę dużo wytrwałości, cierpliwości i siły. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się odwiedzić grób Marcinka, w końcu mieszkam w tym samym województwie, tylko w innym kierunku. Jak na razie to w domu, w Kościele pozostaje mi modlitwa w intencji Marcinka, ale myślę, że to też ważne i się liczy. Wszystkiego Dobrego Pani Moniko. Pozdrawiam serdecznie.

Ewa
Ewa

ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU [*]

Marysia
Marysia

KOCHAM CIĘ MISIU!
ŻEGNAJ… płacz

Basia Sz
Basia Sz

Witam, oj tak to już miesiąc, ale ten czas leci… Zmówiłam modlitwę w intencji Marcinka. Współczuję, rozumiem, że to był ciężki dzień. Dużo siły, wszystkiego dobrego życzę. A jak ma się Ania, dużo zdrówka dla niej, dla Pani również. Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę.

Basia Sz
Basia Sz

Witam, to życzę Ani dużo zdrowia i wypoczynku, dużo energii. Pozdrawiam.

Basia Sz
Basia Sz

Aha, to trzymam kciuki za te wyniki, ale to długo trwa, no nic, trzeba się uzbroić w cierpliwość!
Pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego Dobrego Pani Moniko, zdrówka dużo życzę.

Basia Sz
Basia Sz

Witam, o kurcze to niedobrze, mam nadzieję, że w końcu się to wyjaśni, że lekarze będę wiedzieć co Ani dokładnie i jest i przede wszystkim będą wiedzieć jak jej pomóc, jak ją leczyć. Życzę dużo zdrowia Ani, Pani również, także reszcie rodziny.
Życzę dużo siły na jutrzejszy dzień. Pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego Dobrego Pani Moniko!

Dosia
Dosia

Witam serdecznie. Pani Moniko mocno trzymam kciuki za to, aby wyniki badań Ani były dobre, i aby nic złego już się nie działo. Wierzę w to, że Marcinek opiekuje się Waszą rodziną i tam w górze modli się za Was. Pani Moniko życzę dużo siły jutrzejszego dnia. Proszę myśleć o tym, że Marcinek już nigdy nie będzie cierpiał, już nic Go nie boli, a pewnego dnia znowu będziecie razem w krainie, gdzie smutek nie istnieje. Pozdrawiam

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image