PamiętamyMarcin Kuśmierczyk

18 stycznia 2013autor Monika766
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/01/marcin-kusmierczyk-11.jpg

20 września 2014 roku o godzinie 20.40 w wieku 11 lat nasz kochany Marcinek opuścił ten świat…

Monika Kuśmierczyk
Kamionek 13/6
12-100 Szczytno

Imię dziecka:
Marcin Kuśmierczyk

Zainteresowania:
Marcin ze względu na chorobę wygląda i zachowuje się jak sześcioletnie dziecko, dlatego jego zainteresowania są bardzo szerokie, od zabawek (Gormiti, Spiderman, Ben 10, Lego, roboty, Transformersy itp.) do PS3, czyli uwielbia grać na konsoli i laptopie. Latem kiedy jesteśmy w domu cały czas spędza na działce grając w piłkę. Więcej…

Wiek:
ur. 25.01.2003 – † 20.09.2014

Rodzice:
Monika i Jarek

Choroba:
Nowotwór złośliwy (neuroblastoma 4 stopnia), padaczka, niewydolność nerek, osteoporoza.

Rodzeństwo:
Sandra ma 18 lat i zdaje w tym roku maturę, Ania ma 11 lat uwielbia zwierzęta i wszelkiego rodzaju przybory szkolne (jest wzorową uczennicą).

Marcin od urodzenia choruje na padaczkę, kiedy miał 7 lat zachorował na nowotwór złośliwy (neuroblastoma 4 stopnia). Od października 2010 brał chemię, miał dwie operacje, a w październiku 2012 zakończył leczenie. W grudniu stwierdzono niewydolność nerek i osteoporozę, które są skutkiem wcześniejszego leczenia. W połowie grudnia badania wykazały też przerzuty do kości i wątroby. Na razie nie jest poddany chemii z powodu złego stanu nerek. Czekamy do 4 lutego na następne badania, które będą decydować o dalszym leczeniu. Marcin mimo swojej choroby jest bardzo żywym i energicznym dzieckiem kiedy zaczął chodzić w październiku do szkoły zaczął nowe życie: ma kolegów i bardzo ciężko znosi teraz wyjazdy do szpitala. Nie rozumie dlaczego znowu ma tam wracać kiedy lekarze powiedzieli mu trzy miesiące temu, że zakończył leczenie.

O Marzycielskiej Poczcie dowiedziałam się od mamy kolegi Marcina ze szpitala. Bardzo podziwiam ludzi, którzy chcą pomagać takim dzieciom jak mój syn i dawać im odrobinę radości.

766
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Natalinka
Natalinka

Bardzo się cieszę, że Ania się dobrze czuje, oby tak dalej. Trzymam kciuki cały czas.

Amelka
Amelka

płacz bardzo mi przykro

zyza
zyza

płacz

nikolina3
nikolina3

płacz
przykro mi z powodu odejścia Marcina płacz płacz płacz płacz płacz

Basia Sz.
Basia Sz.

Witam, pamiętam o Marcinku, miałby dziś urodziny, ach, ciekawe jak ma się Ania? Zdrowia dużo Jej życzę i trzymam kciuki za leczenie. Pozdrawiam.

Basia Sz.
Basia Sz.

Pani Moniko, witam, bardzo się cieszę, że Pani odpisała, dziękuję, myślałam o Pani ostatnio, co u Pani słuchać, jak ma się Ania. To dobrze, że będzie dziś odprawiona msza w intencji Marcinka, niestety ja na tej mszy nie mogę być, ale modlę się w ciszy, w domu za Marcinka. Przykro mi z powodu choroby Ani, rozumiem, że to ciężka sytuacja i to czekanie… Ach, ale życzę dużo wytrwałości i cierpliwości, dużo zdrowia dla Ani, dużo siły Pani, Ani, Pani rodzinie życzę. Pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego dobrego.

Basia
Basia

Marcinku, dziś szczególny dzień, Dzień Zaduszny, wspominamy zmarłych, pamiętam o Tobie, Wieczny Odpoczynek…

Agnieszka Krawczyk (Stolarska)
Agnieszka Krawczyk (Stolarska)

Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane.
A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę,
przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno,
które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni.
Przyjmijcie Państwo wyrazy najgłębszego współczucia
i zrozumienia z powodu śmierci tego kochanego Aniołka!

BasiaSz
BasiaSz

To już 5 lat. Pamiętam. Marcinku spoczywaj w pokoju.
Pozdrawiam rodzinę Marcinka, może przeczytają, mam nadzieję, że u Was dobrze Kochani, że z Anią jest dobrze. Wszystkiego dobrego życzę, zdrowia i szczęścia. Basia z okolic Ostródy

BasiaSz
BasiaSz

Witam, nie wiem czy Pani Monika tu zagląda, pamiętam o Was rodzice Marcinka, o Ani, pamiętam o Marcinku, współczuję z powodu jego straty. Życzę dużo siły i zdrowia. Pozdrawiam.

BasiaSz
BasiaSz

Pamiętam o Marcinku. O Pani Pani Moniko też pamiętam, o Aniu, zastanawiam się jak się czuje. Marcinek był wyjątkowy. Pozdrowienia dla rodziny Marcinka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Basia
Basia

Pamiętam o Marcinku. To już tyle lat. Wieczny odpoczynek….

1 21 22 23
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image