PamiętamyMarcin Kuśmierczyk

18 stycznia 2013autor Monika766
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/01/marcin-kusmierczyk-11.jpg

20 września 2014 roku o godzinie 20.40 w wieku 11 lat nasz kochany Marcinek opuścił ten świat…

Monika Kuśmierczyk
Kamionek 13/6
12-100 Szczytno

Imię dziecka:
Marcin Kuśmierczyk

Zainteresowania:
Marcin ze względu na chorobę wygląda i zachowuje się jak sześcioletnie dziecko, dlatego jego zainteresowania są bardzo szerokie, od zabawek (Gormiti, Spiderman, Ben 10, Lego, roboty, Transformersy itp.) do PS3, czyli uwielbia grać na konsoli i laptopie. Latem kiedy jesteśmy w domu cały czas spędza na działce grając w piłkę. Więcej…

Wiek:
ur. 25.01.2003 – † 20.09.2014

Rodzice:
Monika i Jarek

Choroba:
Nowotwór złośliwy (neuroblastoma 4 stopnia), padaczka, niewydolność nerek, osteoporoza.

Rodzeństwo:
Sandra ma 18 lat i zdaje w tym roku maturę, Ania ma 11 lat uwielbia zwierzęta i wszelkiego rodzaju przybory szkolne (jest wzorową uczennicą).

Marcin od urodzenia choruje na padaczkę, kiedy miał 7 lat zachorował na nowotwór złośliwy (neuroblastoma 4 stopnia). Od października 2010 brał chemię, miał dwie operacje, a w październiku 2012 zakończył leczenie. W grudniu stwierdzono niewydolność nerek i osteoporozę, które są skutkiem wcześniejszego leczenia. W połowie grudnia badania wykazały też przerzuty do kości i wątroby. Na razie nie jest poddany chemii z powodu złego stanu nerek. Czekamy do 4 lutego na następne badania, które będą decydować o dalszym leczeniu. Marcin mimo swojej choroby jest bardzo żywym i energicznym dzieckiem kiedy zaczął chodzić w październiku do szkoły zaczął nowe życie: ma kolegów i bardzo ciężko znosi teraz wyjazdy do szpitala. Nie rozumie dlaczego znowu ma tam wracać kiedy lekarze powiedzieli mu trzy miesiące temu, że zakończył leczenie.

O Marzycielskiej Poczcie dowiedziałam się od mamy kolegi Marcina ze szpitala. Bardzo podziwiam ludzi, którzy chcą pomagać takim dzieciom jak mój syn i dawać im odrobinę radości.

766
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Małgorzata
Małgorzata

Witaj Marcinku!!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

Szymek

Wszystkiego najlepszego Marcinie Życze Ci dużo, dużo, dużo spokoju i wiary, wtedy reszta się ułoży. 10 lat to bardzo dużo Jest się już bardzo mądrym chłopcem. Jeszcze tylko drugie tyle i będziesz konkretnym 20 letnim facetem :))) Tego Ci życzę w dniu Twoich 10 urodzin! 3maj się ciepło!! Bądź dzielny i nie przejmuj sie niepowodzeniami i problemami – one zawsze pojawiają, na drogach prawdziwych facetów. A jest ich naprawdę dużo, gdy mały człowiek ma wyrosnąć na solidnego dużego człowieka. A jeśli ma być solidnym facetem, to… może już w twoim wieku zacząć być dzielnym facetem. Wiadomo – ćwiczenia czynia mistrza!… Czytaj więcej »

MAGDA G.

Cześć Marcin! :))
Jak tam? uśmiech Jak się czujesz? :))
Widzę,że karteczki już napływają- super uśmiech
Moja też powinna być na dniach, wysłałam w sobotę z obiecanym autografem. uśmiech
Buziaczki! :XO: :XO: :XO:

Grzesiek
Grzesiek

Witaj mrugnięcie

Pozdrawiam Cie serdecznie, zycze Ci powrotu do zdrowia, wiem ze sie nie dasz, promieniujesz na zdjeciu wiec widac ze wesoly, fajny i silni chlopak z Ciebie. Trzymaj sie i sie nie poddawaj ! mrugnięcie

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Marcinku, cieszę się, że karteczki, lity sprawiają Ci radość! Cieszę się bardzo, że korespondencja do Ciebie spływa.
Trzymaj się cieplutko w te mroźne dni. Zdrówka dużo życzę. Pozdrawiam Cię serdecznie. Miłego dnia życzę.

madzialena

i jak tam, Marcinek się już lepiej czuje? śmiech śmiech
super, że listy przychodzą, a zobaczycie, że będzie ich jeszcze więcej kciuk do góry

Maja
Maja

Cześć Marcinku:-). Super, że już czujesz się lepiej. Fajnie, że dostajesz już tyle listów – a to dopiero początek. Pan listonosz będzie u Ciebie na pewno częstym gościem:-). Niedługo powinna dolecieć też karteczka ode mnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę dużo zdrówka:-)

Weronika

hophop :XO: :XO: dzień dobry :halo:
super że już lepiej się czujesz Marcinie. wyobrażam sobie twoją radość z otrzymanego listu. pewnie jakoś po niedzieli dojdzie też coś ode mnie, więc Marcinku, listonosz na pewno będzie miał komu przynosić listy! :XO:

Basia Sz
Basia Sz

No to super, że coraz więcej listów dostaje Marcinek!!! Pozdrawiam.

Isia
Isia

hej, hej! śmiech Co slychać? śmiech śmiech To wspaniale, że coraz więcej listów! śmiech śmiech a już niedługo urodzinki:)) hihi, Marcin. myślisz, że zostaniesz „zasypany” karteczkami? hihihih śmiech śmiech :XO: Milusiego wieczorku, buziaki przesyłam, trzymaj się cieplutkooo :XO: :XO: :XO: :XO: ::-*: ::-*:

Żaneta

Witaj Marcinku uśmiech

Barbara
Barbara

Witaj Marcinku superowo że dostajesz coraz więcej liścików a na urodzinki dostaniesz pewnie mnóstwo karteczek, pozdrawiam buziaczki

Julka
Julka

To świetnie, że Marcinek dostaje coraz więcej kartek! uśmiech
Przesyłam buziaki! :XO:

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Marcinku, dziś są Twoje urodziny! Wszystkiego Najlepszego! Zdrówka, szczęścia, radości, cudownych chwil, wspaniałych przyjaciół, spełnienia marzeń Ci życzę. Buziaczków moc Ci ślę. Cudownego dnia Ci życzę.
Pani Moniko, przykro mi, że choróbsko Panią dopadło, dużo zdrówka życzę, niech się Pani kuruje!
Pozdrawiam „zza miedzy”. Zimno u nas jest! Pozdrawiam cieplutko.

Weronika Mazurkiewicz

Najlepsze życzenia kochany! Sto lat, sto lat! Niech dzisiejszy dzień będzie WYJĄTKOWY uśmiech

Maja
Maja

Marcinku Wszystkiego Najlepszego! Życzę Ci w Dniu Twoich Urodzin aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. Do zabawy mnóstwa siły, żeby każdy dzień był miły. Zdrowia, szczęścia i radości, niech na Twej buzi zawsze uśmiech gości:-):-). STO LAT!

mama Misia

Wszystkiego Najlepszego DUŻO DUŻO ZDROWIA moc uśmiechu na buzi i mnóstwo prezentów STU LAT życzy MISIOWA rodzinka :XO: śmiech :XO:

Weronika

sto lat Marcinku! dużo zdrówka, wszystkiego najlepszego ::-*: ::-*: ::-*:

Konrad
Konrad

Spełnienia marzeń w dniu Twoich urodzin Marcinie:)) zdrowia i szczęścia i żebyś dostawał duuuuużo listów mrugnięcie

madzialena

Marcin wszystkiego, wszystkiego najlepszego :XO: :XO: :XO:

Julka
Julka

Marcinku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech każdy Twój dzień będzie piękny i pełen szczęścia! Życzę Ci dużo zdrowia i siły.
Pozdrawiam gorąco! :XO: uśmiech

Szymek

Witaj Marcine,
miłego popołudnia uśmiech
Pozdrawiam Cię ciepło!!

Szymek

Z okazji Twoich urodzim Marcine, przyjmij życzenia radości i spokoju oraz sił i.. jeszcze tego, co jest schowane tam gdzieś, na dnie Twojego serca. Spełnienia marzeń! uśmiech

Anna

Marcinku :XO:
życzę, by Twe marzenia się spełniały
i jeszcze więcej szczęścia dawały.http://sl.glitter-graphics.net/pub/993/993161u1qle7vbg3.gif
P.S. Mam nadzieję, że mój liścik z autkiem już dojechał do Ciebie Skarbie :XO:

beata

Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin :XO: :XO: :XO:
Zyczy Marzycielska kolezanka Dominika Gadzińska z mamą :XO: :XO: :XO: ::-*: ::-*: ::-*:

Marta
Marta

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Marcinku!!! śmiech http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wFh-rX_Sfhs

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image