Martynka jest uroczą, pogodną i wesołą dziewczynką, z którą już od dziś przy pomocy Marzycielskiej Poczty możecie korespondować. W tym roku czeka ją poważna operacja, dlatego Wasze wsparcie i ciepłe słowa są bezcenne. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje o dziewczynce nadesłane przez jej mamę.

Martyna Spaszewska
Wysocko Wielkie
ul. Kościelna 48
63-400 Ostrów Wlkp.

Imię dziecka:
Martynka Spaszewska

Zainteresowania:
Układanie puzzli, gry planszowe i komputerowe, rysowanie oraz malowanie. Lubi też śpiewać ze swoją siostrą, słuchać piosenek i jeździć na konikach.

Wiek:
10 lat, ur. 11 czerwca 2003

Rodzice:
Ewelina, Tomasz

Choroba:
Przepuklina oponowo – rdzeniowa, wodogłowie, obniżone napięcie kończyn dolnych, pęcherz neurogenny, stopy płasko-koślawe.

Rodzeństwo:
Siostra Natalia, 13 lat, która lubi muzykę: śpiew oraz grę na gitarze.

Martynka urodziła się 11 czerwca 2003 roku w Poznaniu. Tuż po urodzeniu przeszła dwie poważne operacje ratujące życie. Od początku była rehabilitowana i obecnie może poruszać się w specjalnych ortezach, które zakładamy jej na nóżki. Naszym największym problemem są stopy. Martynka jest już po dwóch przebytych operacjach stóp w Klinice w Zakopanem.

Pomimo swoich chorób Martynka to wesoła i pogodna dziewczynka. Uczęszcza do pierwszej klasy, a także na zajęcia dodatkowe i rehabilitacyjne. Jestem pewna, że listy i kartki, które otrzyma sprawią jej wielką radość.

Uważam, że Marzycielska Poczta to strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o sprawianie radości chorym dzieciom i satysfakcji Tym, którzy piszą listy pełne ciepłych i miłych pozdrowień. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE.