Dokładnie dzisiaj Marzycielska Poczta obchodzi pierwszy rok swojego istnienia. Z wielką radością poczęstowalibyśmy Was kawałkiem wyśmienitego tortu i lampką przedniego szampana, ale to nie jest możliwe. A przynajmniej nie dzisiaj. uśmiech

Tylko dzięki Wam

Można powiedzieć, że przez ten rok Marzycielska Poczta stała się jedną z największych akcji dobroczynnych w Polsce. W pisanie listów i kartek zaangażowało się tysiące rodaków z całej Polski i świata. Szczególnie miłe jest to, że to wszystko było możliwie bez pieniędzy, sponsorów czy potężnych patronów: za to z Waszym bezcennym wsparciem.

Każde dziecko, które dołączyło do Marzycielskiej Poczty otrzymało od Was mnóstwo szczerego, bezwarunkowego wsparcia. Nie można tutaj niczego więcej oczekiwać i nikt nam już nie wmówi, że Polacy nie są życzliwym, szczodrym i otwartym narodem.

Chciałoby się każdemu z Was podziękować z osobna: za każde choćby szepnięcie słówka o takim sposobie na pomoc. Nie jest to zawsze możliwie, ale wiedzcie, że jesteśmy za to wszystko nieustannie wdzięczni.

Zamiast objadać się tortem . . .

…zakasamy jednak rękawy do pracy. Jest dużo do zrobienia. Marzycielska Poczta może być jeszcze ciekawszą akcją. Zarówno dla dzieci jak i dla wszystkich, którzy im pomagają. Ostatnie miesiące tego roku mogą się okazać bardziej owocne niż cały roczek, który nam dzisiaj minął.

Zostańcie z nami! uśmiech Dziękujemy.