Musicie to zobaczyć. Maciek Pańczyk – któremu tak bardzo pomagacie – zaliczył udany debiut medialny. Telewizja TVS przygotowała piękny materiał: dzięki niemu poznacie bliżej Maćka oraz dowiecie się co mu daje Wasza „kartkowa” pomoc. Ale to nie wszystko.. Zresztą zobaczcie sami, klikając na poniższym zdjęciu albo odpalając odtwarzacz YouTube.

maciek-tvs

Akcja Marzycielska Poczta:

Od dawna marzył mi się taki materiał. Bardzo chcę, aby Marzycielska Poczta była żywa, tak aby Wasze dobroczynne efekty były widoczne. W wielu akcjach charytatywnych jest tak, że płaci się na jakiś cel, a efekty (mimo, że są) nie specjalnie widać. A tutaj? Nie dość, że się niejako nie płaci to efekty są dość zauważalne.

Byłoby świetnie gdyby każde dziecko z „Marzycielskiej” mogło wystąpić w podobnym materiale. Nie jest to chyba jednak możliwe ale mam nadzieję, że znajdziemy także inne drogi do dokumentowania Waszej wspaniałej pomocy. Tak jak pisałem, akcja ma być żywa, dlatego jeśli macie jakieś pomysły na jej usprawnienie – to proszę – piszcie bardzo śmiało!