Ludzie listy pisząMarzycielska Poczta w Gimnazjum Społecznym w Wyszynie

12 maja 2014autor Lilla Darul0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/05/marzycielska-poczta-w-gimnazjum-spolecznym-w-wyszynie.jpg

Marzycielska Poczta, ogólnopolska akcja pisania kartek i listów do dzieci ciężko chorych w tym roku pojawiła się w Gimnazjum Społecznym w Wyszynie.

Uczniowie naszej szkoły na zajęciach dodatkowych z ogromnym zaangażowaniem przygotowali kartki świąteczne, które następnie zapełnili serdecznymi życzeniami. Udało nam się przygotować 20 kartek, które zostały wysłane do dwanaściorga dzieci z Marzycielskiej Poczty. Historie wszystkich nas bardzo wzruszyły, dlatego na pewno powtórzymy taką akcję w naszej szkole. Poprzez takie działanie dzieci uczą się pomagać, jednocześnie uwrażliwiając na trudną sytuację rówieśników. Mamy nadzieję, że nasze kartki wywołają wiele uśmiechu na twarzach obdarowanych i dodadzą siły w walce z chorobą. Marzycielska Poczta ma właśnie za zadanie pomóc przezwyciężyć dzieciom trudne chwile, aby mimo choroby nie traciły dobrego humoru i wiedziały, że nie są same, gdyż między innymi uczniowie naszej szkoły myślami są razem z nimi.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image