Ludzie listy pisząMarzycielska Poczta w Kofi&Ti

14 września 2012autor Paula36
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/09/paula-zielinska.jpg

Niedzielne, wrześniowe popołudnie (09.09.12), można było spędzić w domu przed telewizorem lub przyjść do radzyńskiej Kawiarni i Herbaciarni Kofi&Ti, gdzie udało się zorganizować akcję pisania listów do Marzycielskich Dzieciaków.

Wiele mieszkańców Radzynia Podlaskiego skorzystało z drugiej opcji i mała, ale jakże urokliwa kawiarnia szybko zapełniła się chętnymi, aby wspomóc dzieci w walce z chorobą. Kartka, długopis, łyk pysznej kawy i do pracy. 🙂 Przyszedł każdy: młodzież, dorośli, rodziny z dziećmi, więc nic dziwnego, że listów z minuty na minutę przybywało. Ostatecznie przez kilka godzin udało się nam napisać czterdzieści długich i ciekawych listów.

O czym pisaliśmy w listach? O naszym życiu codziennym, pasjach, wspomnieniach. Jaki był sens naszej akcji? Tutaj nasuwa się oczywista odpowiedź. Pisaliśmy, aby dodać otuchy dzieciakom i wywołać uśmiech na ich pięknych buźkach, żeby nie czuły się osamotnione i pamiętały, że są osoby, które podziwiają ich wytrwałość w walce z chorobą.

Nie wybieraliśmy konkretnych dzieci, chcieliśmy, aby każdy z podopiecznych MP dostał list i czytając go oderwał się chodź na chwile od codzienności.

Serdecznie podziękowania należą się Panu Jakubowi Jakubowskiemu, który okazał niezwykłą otwartość i serdeczność. Pan Kuba udostępnił swoją Kawiarnię i Herbaciarnie Artystyczną do przeprowadzenia akcji oraz zapewnił wszystkie materiały niezbędne do pisania listów i sam włączył się w pisanie. 🙂 Podziękowania należą się też Kindze, która była pomysłodawczynią akcji i dzielnie czuwała nad jej przebiegiem oraz wszystkim Radzyniakom, którzy niedzielę spędzili w Kofi&Ti. 🙂

guest
36 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
7 lat temu

ukłony dla pomysłodawców takiej akcji 😉

monika14
7 lat temu

Dobrze że jesteście

mama Hubercika
7 lat temu

Podziękowania*
[img]http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/09/SAM_0186-1.JPG[/img]

renata
7 lat temu

dziękujemy i pozdrawiamy naszą przyjaciółkę z MP i jej rodzinę z Radzynia Podlaskiego:) buziaczki

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image