Efekty AkcjiMagazyn Ekspresu Reporterów

1 czerwca 2011autor Tomasz Chmiel6
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/marzycielska-poczta-w-magazynie-ekspresu-reporterow.jpg

W zeszłym miesiącu Magazyn Ekspresu Reporterów wyemitował jeden z najlepszych reportaży o dzieciach z Marzycielskiej Poczty. Tutaj na stronie wszyscy znaliśmy go wcześniej, bo swoją oryginalną premierę miał jeszcze w kwietniu w TVP Lublin: i już wtedy wszyscy byli nim zachwyceni. 🙂

O tym, że reportaż zostanie pokazany w „Magazynie” dowiedzieliśmy się na krótko przed emisją. I była to wspaniała niespodzianka, bo o naszej akcji mogło się dowiedzieć nawet kilka milionów osób, a Pan Michał Olszański tak pięknie zachęcił widzów do pomocy dzieciom… Jesteśmy za to wszystko bardzo wdzięczni!

Poniżej możecie oglądnąć całym materiał o „MP” w „Magazynie”:

guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika Mazurkiewicz
Reply to  Tomasz Chmiel

Szkoda tylko, że ten reportaż jest pozbawiony kilku scen, które były zbyt długie, jak się okazało. Ale mimo wszystko-warto!

Kamila_B
9 lat temu

Super :up:

Agnieszka
Agnieszka
9 lat temu

Cieszę się, że nie znam wyciętych scen, o których wspomina Weronika, bo też z pewnością byłoby mi ich szkoda. Jednak kwintesencja jest naprawdę przejmująca, to pierwszy materiał telewizyjny, który pokazuje na jak dużą skalę „marzycielskie dobro” oddziałuje :up:

AnkaB
AnkaB
9 lat temu

Dzieciaki to można oglądać bez końca 😀

Basia Sz
Basia Sz
9 lat temu

Co tu można dodać… Telewizja dużo może…Super, że idea Marzycielskiej Poczty jest coraz bardziej rozpowszechniana i to prawda:”dzieciaki to można oglądać bez końca”. Lubię Dwójkę i cieszę się, że w niej zaprezentowano dzieci z Marzycielskiej Poczty i „zareklamowano” Marzycielską Pocztę. Brawo dla Kuby, Natalki i Laury!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image