Ludzie listy pisząMarzycielska Poczta w „Staszicu” we Wschowie

10 grudnia 2014autor Honorata Jarosz1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/12/marzycielska-poczta-w-staszicu-we-wschowie.jpg

TYDZIEŃ PISANIA LISTÓW W „STASZICU”

9 – 15 październik to czas trwania Międzynarodowego Tygodnia Pisania Listów. W tym roku do akcji włączyła się także młodzież i nauczyciele I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie. Uczestnictwo polegało na przystąpieniu do Marzycielskiej Poczty. To akcja pisania listów do chorych dzieci.

Nasza szkoła została oplakatowana zapowiedziami akcji, a w czasie jej trwania codziennie przypominaliśmy i zachęcaliśmy do wzięcia udziału w tym niecodziennym zdarzeniu. Wszystkie kolorowe plakaty zostały przygotowane przez naszych uczniów, którzy bardzo poważnie podeszli do swojego zadania. Pisanie listów także przyniosło im wiele frajdy. W sumie wysłaliśmy ponad 60 listów i kartek do wybranych dzieci, mając nadzieję, że wszystkie one dodadzą one dzieciom siły do walki z chorobą a ich rodzicom otuchy.

Mamy nadzieję, że listy to tylko początek wspaniałych znajomości, a może nawet przyjaźni między dziećmi a młodzieżą ze „Staszica”, tym bardziej, że niektórzy otrzymali już odpowiedzi listowne i mailowe. 🙂

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Chmiel
Admin
Tomasz Chmiel
5 lat temu

Dzięki za wsparcie dzieciaków! Widziałem w ich profilach wiele podziękowań za przesyłki – udało mi się tez znaleźć zdjęcie Kuby z Waszymi listami:

http://marzycielskapoczta.pl/kuba-ostasz/comment-page-97/#comment-240285 :up:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image