Od teraz każdy zarejestrowany użytkownik może zamienić zebrane przez siebie punkty na bardzo stylowe kartki pocztowe Marzycielskiej Poczty! Aby za darmo otrzymać pocztą zestaw pięciu kartek wystarczy przekazać 2000 punktów.

Za co otrzymuje się punkty?

Kliknij, by powiększyć

Punkty są przyznawane zalogowanym użytkownikom za aktywność na stronie. I tak na przykład, za każdy komentarz w dziale „Ludzie listy piszą” otrzymuje się 10 punktów, za odwiedzenie strony Marzycielskiej Poczty 20 punktów dziennie zaś za dodanie przyjaciela do swojej listy kontaktów 5 punktów. Ilość punktów można zobaczyć w swoim profilu, tuż pod awatarem.

Jak zamienić swoje punkty na kartki pocztowe?

Aby otrzymać zestaw 5 kartek wystarczy przekazać 2000 punktów na moje konto. W tym celu trzeba odwiedzić swój profil i pod awatarem kliknąć na linku Przekaż Punkty. W polu odbiorcy wystarczy wpisać moją nazwę użytkownika czyli admin – po odebraniu punktów, skontaktuję się z każdą osobą i poproszę o adres pocztowy.

Ilość kartek jest ograniczona, a każdy użytkownik może otrzymać jeden zestaw. Więcej o systemie punktów można przeczytać w specjalnym poradniku: marzycielskapoczta.pl/zbieraj-punkty