PamiętamyMichał Romaniuk

30 czerwca 2011autor mama Misia2431
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/michalek-romaniuk111.jpg

28 stycznia 2012 roku nasz kochany Michałek opuścił ten świat…

Państwo Romaniuk
Korolówka Osada 17/6
22-200 Włodawa

Imię dziecka:
Michał Romaniuk

Zainteresowania:
Gry komputerowe, duże samochody, ulubiony kolor-niebieski.

Wiek:
ur. 18.10.2005 – † 28.01.2012

Rodzice:
Iwona, Tomasz

Choroba:
Neuroblastoma

Rodzeństwo:
Brat Łukasz- 13 lat, siostra Julia- 10 lat.

Michałek ma dopiero 6 lat, a od 3 lat zmaga się z ciężką chorobą nowotworową – neuroblastomą.

Mama chłopca pisze: „Los nie był dla naszego Misia łaskawy od początku, od pierwszych chwil jego istnienia. Gdy byłam w ciąży z Michałkiem lekarz stwierdził, że ciąża nie rozwija się prawidłowo. Padła diagnoza jakiej żadna matka oczekująca na swoje ukochane maleństwo nie chciałaby usłyszeć – ciążą martwa! Skierowanie do szpitala, przygotowanie do zabiegu i ostatnie USG, które miało potwierdzić diagnozę. Ale serduszko biło, nasze maleństwo żyje i rozwija się prawidłowo! Michałek urodził się zdrów, ale tu los rzucił nam kolejną kłodę pod nogi, wielkie zmartwienie dla naszej rodziny. W 3 miesiącu życia naszego syneczka lekarz oznajmił nam, że Michałek jest niewidomy. Znów rozpacz, wyjazdy do lekarzy, specjalistyczne badania. Dzięki Bogu diagnoza znów okazała się kolejny raz błędna. Michałek ma zdrowe oczy.

Gdy nasz Misio skończył 2,5 roczku trafił do szpitala z objawami wirusowego zapalenia jelit. Ten dzień zmienił całe nasze życie. Po wykonaniu szpitalnych badań diagnoza zabrzmiała dla nas jak wyrok NEUROBLASTOMA – ciężki złośliwy nowotwór. Modliłam się by i ta diagnoza okazała się błędem, złym snem, nocną marą. Niestety tym razem tak się nie stało. Cały świat runął nam na głowę, straszne myśli, ból.”

Michałkowi usunięto guza, przeszedł autoprzeszczep, chemioterapię. Na początku roku rodzice usłyszeli straszne dla każdego słowa: JEST WZNOWA. Po raz drugi zawalił się cały ich świat. Nowotwór zaatakował cztery miejsca- szpik, rdzeń kręgowy, węzły chłonne oraz kości. W tej chwili nie ma już szans na leczenie chłopca w Polsce. Przyjaciele rodziny szukają pomocy poza granicami. Dzieciństwo Michałka jest bardzo smutne. To ciągły szpital, chemioterapie, badania, łysa główka. Czy Michaś ma marzenia? Na pewno jak każdy chłopczyk w Jego wieku: komputer, duże samochody, plac zabaw. Największym jednak jest, aby skończył się szpitalny koszmar.

Michaś nie wie jeszcze, że dołączy do Marzycielskiej Poczty. Jego mama natomiast bardzo się ucieszyła, ponieważ w trakcie leczenia były w klinice dzieci z MP dostające piękne kartki i listy.

2431
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

Witam. Tak, pamiętamy o Misiu, jest w naszych sercach. Panie Tomku, pamiętamy o Was, Misiowej rodzince. Życzę wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i uśmiechu. Pozdrawiam gorąco.

Weronika Mazurkiewicz

[img]http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/11/4058075300_1383502414.jpg[/img]

Basia Sz
Basia Sz

Piękne zdjęcie. Pięknie jest przystrojony grób Kochanego Michałka. Michałku pamiętamy o Tobie! Rodzinko Misiowa- serdecznie Was pozdrawiam. Trzymajcie się Kochani. Niech Bozia Wam błogosławi.

tata MISIA
tata MISIA

Witajcie Kochani u nas wszystko po staremu jesteśmy cali i zdrowi dzięki Bogu chciałem SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ Weronice i Sylwi za życzenia i kartki świąteczne i nie tylko w imieniu własnym i rodziny POZDRAWIAM tata MISIA.

tata MISIA
tata MISIA

Chciałem SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ w imieniu własnym i rodziny Eli marzycielskiej cioteczce od poduszek za kartkę z życzeniami i nie tylko oraz za pamięć o nas i NASZYM KOCHANYM MISIU .

Ela Ausobska

Kochani nie ma za co dziękować, zawsze będziecie w mym sercu. :XO:

Weronika Mazurkiewicz

Dołączam się do podziękowań dla Ciebie Elu, zawsze mogę na Ciebie liczyć uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Witam serdecznie. Panie Tomku, ja też o Was, o Michałku pamiętam. To dobrze, że jesteście zdrowi, dużo zdrowia, sił, pozytywnej energii i uśmiechu Wam życzę. Pozdrawiam serdecznie.

tata MISIA
tata MISIA

Wiem kochani że wszyscy pamiętacie i jesteście z nami i za to SERDECZNIE DZIĘKUJE i chciałem SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ Madzi Bruzda za życzenia i kartkę świąteczną w imieniu własnym i rodziny tata MISIA.

Basia Sz
Basia Sz

Piękne życzenia Misiowa Rodzinko, pamiętam o Was, o Michałku, życzę Wam wszystkiego dobrego, cudownych świąt, dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Pozdrawiam serdecznie.

Basia Sz
Basia Sz

Panie Tomku, wesołych, szczęśliwych, wyjątkowych, zdrowych świąt i błogosławieństwa bożego oraz spokoju i wiary życzę. Pamiętam o kochanym Misiu. Pozdrawiam.

Basia Sz
Basia Sz

Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrowia, szczęścia, radości, łask Bożych. Pamiętam oczywiście o kochanym Misiu. Trzymajcie się Misiowa rodzinko. Pozdrawiam serdecznie.

Weronika Mazurkiewicz

Najlepsze życzenia urodzinowe :XO:

Basia Sz
Basia Sz

Witam i rozumiem Państwa stan, bolesne wspomnienia wracają, ach… Pamiętam, o tym dniu- 28 dniu stycznia.
Pamiętam o Was kochani. To dobrze, że jesteście zdrowi, dużo zdrowia, sił, wytrwałości i błogosławieństwa Bożego życzę.
Pozdrawiam serdecznie.

Mama Wandzi z MiśMisia

Pamiętamy Misia i jesteśmy sercem z Wami

Basia Sz
Basia Sz

Ja też pamiętam tę ważną, smutną datę. Pamiętam Michałka- Michałku bądź tam szczęśliwy w niebie z innymi aniołkami.
Rodzinko Misiowa, trzymajcie się, ślę Wam dziś szczególne pozdrowienia.

Weronika Mazurkiewicz

Zawsze bedziesz w naszych sercach Misiu. Kochani, jestem z wami sercem i myślami.

Basia Sz
Basia Sz

Witam, Pani Iwono i Panie Tomku, obejrzałam przed chwilą Wasz występ w Rozmowach w toku, wzruszyłam się bardzo, łzy pociekły po policzkach. To wyjątkowy odcinek, wzruszający i smutny niestety. Kochani, jesteście wyjątkowymi ludźmi. Życzę Wam dużo siły, wytrwałości, wielu wspaniałych wspólnych chwil. Pani Iwono, choć wirtualnie, ale ściskam Panią mocno. Jesteście dzielni. Panie Tomku, wspaniale Pan opowiadał o Michałku, jesteście bardzo kochającymi rodzicami. Pozdrawiam Państwa serdecznie, pozdrawiam serdecznie Julkę i Łukasza.
Pamiętam cały czas o Michałku…

tata MISIA
tata MISIA

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET TYM MAŁYM I TYM DUŻYM KOBIETOM ŻYCZY tata MISIA :XO:

Basia Sz
Basia Sz

Droga rodzinko misiowa, mam nadzieję, że u Was w porządku. Do świąt coraz bliżej i fajnie. Pozdrawiam serdecznie.

tata MISIA
tata MISIA

DZIĘKI SERDECZNE ZA PAMIĘĆ PRZYJACIOŁOM MIŚMISIA I Z WZAJEMNOŚCIĄ W IMIENIU CAŁEJ RODZINY I SWOIM tata MISIA.

Marta
Marta

To bardzo smutne że Michałek umarł. Współczuję państwu.

tata MISIA
tata MISIA

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO POGODNYCH I RADOSNYCH SMACZNEGO ŚWIĘCONEGO WSZYSTKIM MARZYCIELOM I NIE TYLKO I CHCIAŁEM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ MADZI BRUZDA ZA KARTKĘ I ŻYCZENIA W IMIENIU RODZINY I SWOIM DZIĘKI ZA PAMIĘĆ I Z WZAJEMNOŚCIĄ tata MISIA .

Basia Sz
Basia Sz

Kochan, wspaniała, dzielna misiowa rodzinko, życzę Wam Wesołych Świąt, dużo zdrowia, radości, miłości, spokoju, błogosławieństwa Bożego, miłej, rodzinnej atmosfery. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

Mama Natalki

Dzień dobry.Jestem mamą Natalki z MP i chylę czoła państwu . Wiem co to jest chować chore dziecko, ale nie wyobrażam sobie chwil związanych z jego odejściem. Mam tylko nadzieję, że Państwa Synuś jest teraz z Aniołkami szczęśliwy i z uśmiechem patrzy na Was z góry. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze trzymajcie się kochani uśmiech

Basia Sz
Basia Sz

Witam, co u Państwa, jak mijają wakacje Julce i Łukaszowi? Pamiętam o Michałku. Gorąco pozdrawiam.

tata MISIA
tata MISIA

Witajcie KOCHANI u nas wszystko w dobrze jesteśmy cali i zdrowi dzięki Bogu wakacje dzieciom powoli lecą Łukasz był lipiec na praktykach w Kołobrzegu a Julcia jeździ do rodziny na parę dni a my jakoś się trzymamy tylko nie mogę zrozumieć dlaczego dzieci nadal muszą odchodzić z tego świata bo kilkoro znajomych w tym roku odeszło i SERDECZNE DZIĘKI za pamięć o nas i o naszym KOCHANYM MISIU pozdrawiam tata MISIA.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image