Ludzie listy pisząMiejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

27 kwietnia 2012autor Basia Gocyła2
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/04/miejska-i-powiatowa-biblioteka-publiczna-w-raciborzu-2.jpg

Dnia 26.03.2012 r. na zaproszenie Pani Ewy Bedrunki, odwiedziłam Filię Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu, a mianowicie Filię Publiczno-Szkolną nr 10 w Raciborzu Markowicach. Pani Ewa, po raz trzeci zorganizowała akcję pisania listów dla podopiecznych Marzycielskiej Poczty, na którą zaprosiła klasę trzecią tamtejszej Szkoły Podstawowej.

Zostałam zaproszona, aby opowiedzieć dzieciom skąd się wzięła Marzycielska Poczta, ile mamy dzieci, i jaka jest moja historia związana z Akcją. Przyznaję, że dzieci z wielkim zaciekawieniem wysłuchały mojej opowieści, i chętnie zadawały pytania dotyczące samej akcji oraz Dzieci. Po krótkiej Rozmowie, z wielkim zapałem przystąpiły do pracy. Dziewczynki po raz trzeci tworzyły prace do Moniki, a chłopcy dla Maćka. W związku z tym, że zbliżają się Święta Wielkanocne, tematyka prac i listów była oczywista. Dzieci przygotowały przepiękne prace i napisały ciepłe, serdeczne życzenia, płynące prosto z ich serc. Miałam możliwość uczestniczenia w całych zajęciach, tak więc na własne oczy widziałam jaką radość sprawia dzieciom pisanie do Małych Marzycieli.

Na koniec rozdałam resztę zakładek Marzycielskiej Poczty na pamiątkę, i wykonałam zdjęcie grupowe, tak aby Monika z Maćkiem, mogli zobaczyć swoich rówieśników.

Pani Ewa, sprawiła mi ogromną radość, mówiąc na końcu, ze na pewno nie była to ostatnia Akcja, którą przeprowadziła w swojej Bibliotece.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mama Moniki
mama Moniki
8 lat temu

Slicznie DZIEKUJEMY Basi , Pani Ewie i Wszystkim Dzieciom :XO: :XO: :XO:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

bardzo sympatyczne dzieci i bardzo zaangażowane w to co robiły 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image