Ludzie listy pisząMiejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/12/miejska-i-powiatowa-biblioteka-publiczna-w-raciborzu-4.jpg

Święta za pasem – najwyższy czas na wysłanie bożonarodzeniowych kartek!

10 grudnia Oddział dla Dzieci raciborskiej Biblioteki odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15, którzy po raz kolejny postanowili przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji wysyłania listów do chorych dzieci. „Marzycielska Poczta” dotrze do Nikoli i Kuby! Dzieci otrzymają przygotowane w trakcie zajęć kolorowe bombki zawieszone na choince, a wraz z nimi ciepłe życzenia i pamiątkowe zdjęcie z zajęć.

Do pięknej tradycji wysyłania kartek świątecznych dołączyła także Filia Publiczno-Szkolna nr 10 w Raciborzu-Markowicach. Na zajęcia do biblioteki przybyły dwie klasy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1. Uczniowie klasy IV już po raz drugi składali życzenia swoim „marzycielskim” znajomym. Mamy nadzieję, że wysłane kartki dodadzą dzieciakom siły do walki z chorobą, a ich rodzicom otuchy. Nam sprawiły mnóstwo frajdy!

Wszystkim dzieciom, ich opiekunom oraz twórcom Marzycielskiej Poczty składamy życzenia pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

Dzięki Kochani. Macie dobre serduszka. Wesołych Świąt Wam życzę.

Żaneta
Żaneta

Pięknie uśmiech

Mrówka
Mrówka

Wam też kochani Wesołych Świąt kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image