Ludzie listy pisząMiejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Piekarach Śląskich

21 kwietnia 2012autor Aneta Waluda3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/04/miejska-szkola-podstawowa-nr-9-z-oddzialami-integracyjnymi-w-piekarach-slaskich-2.jpg

Małe czyny, których dokonujesz, są lepsze niż wielkie, które jedynie planujesz.
— George Catlett Marshall

Z okazji Świąt Wielkanocnych kolejny raz wzięliśmy udział w akcji Marzycielskiej Poczty. Wykonanie kartek i pisanie listów sprawia nam ogromną satysfakcję i jest miłym sposobem spędzeniem czasu. Dzięki tym niewielkim czynom możemy komuś innemu sprawić wiele radości. Tym razem kartki robiliśmy dla Ewuni Dąbrowskiej i Maćka Oświecińskiego.

Na podstawie opisów poznaliśmy ich ulubione zabawy, filmy czy programy telewizyjne. Szybko zabraliśmy się do pracy. Każdy z nas miał dużo pomysłów, nie tylko na wykonanie własnoręcznie zrobionej kartki, ale również na napisanie listu. Jesteśmy najmłodszymi uczniami naszej szkoły i jeszcze nie dość dobrze potrafimy pisać, ale mogliśmy liczyć na pomoc starszych kolegów lub Pań.

Pani Aneta chcąc sprawić niespodziankę Ewie i Maćkowi postanowiła do akcji zaprosić zaprzyjaźnioną szkołę: Miejska Szkołę Podstawową nr 1 w Piekarach Śląskich.

Akcja robienia kartek spotkała się ze sporym zainteresowaniem wśród nich, a ilość wykonanych kartek przeszła najśmielsze oczekiwania. Dlatego do Ewuni i Maćka trafiły paczki pełne pięknych, własnoręcznie zrobionych kartek.

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

Zdecydowanie te małe czyny zasługują na pochwałę uśmiech

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

kartki tak jak napisaliście w relacji rzeczywiście są piękne ! :XO:

Magdalena
Magdalena

Anetko śliczne kartki wyszły Twoim dzieciom!
Od września koniecznie musicie wrócić do pisania, by wywołać uśmiechy na twarzach innych dzieci uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image