Ludzie listy pisząMiejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Piekarach Śląskich

23 stycznia 2012autor Aneta Waluda2
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/01/miejska-szkola-podstawowa-nr-9-z-oddzialami-integracyjnymi-w-piekarach-slaskich.jpg

Jesteśmy uczniami Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 w Piekarach Śląskich. W pewien grudniowy dzień, w czasie zajęć na świetlicy nasza Pani Aneta zapytała czy chcemy zrobić coś dobrego i poznać nowych przyjaciół. Wyjaśniła nam na czym polega idea Marzycielskiej Poczty oraz przedstawiła nam Natalkę Nadolską i Tomka Wilewskiego. Staraliśmy się ich bliżej poznać – ich ulubiony kolor, ulubioną zabawkę, ulubioną bajkę. Nie tracąc czasu, od razu wzięliśmy się do pracy. Nasze kartki wykonywaliśmy z dużą starannością, każdy chciał coś o sobie napisać ciekawego.

Aby umilić Natalce i Tomkowi świąteczny czas zrobiliśmy dla nich świąteczne ozdoby na choinkę, mamy nadzieje, że sprawiły im one tyle samo radości, co nam ich przygotowanie. Cieszymy się, że braliśmy udział w tej akcji i na pewno będziemy ją kontynuować w następnych latach.

Wszystkim dzieciom z Marzycielskiej Poczty oraz ich rodzicom życzymy dużo zdrowia, uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

Ale piękne kartki 🙂
Dziękujemy że jesteście 🙂

Magdalena
Magdalena
8 lat temu

Śliczne i bardzo pomysłowe kartki!
Jesteście wspaniali!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image