Tydzień Pisania Listów stał się pretekstem, by nasze przedszkolaki po raz kolejny napisały do dzieci z Marzycielskiej Poczty. Tym razem 5 i 6 latki wsparła pełna zapału grupka dzieci 4 letnich z Panią Ewą na czele. 5 latki namalowały piękne rysunki dla Nikoli- swojej rówieśniczki. Z pomocą Pani Beaty napisały do niej kilka słów wsparcia. 6 latki same decydowały do kogo wyślą swoje laurki.

Pani Agnieszka opowiedziała im co dzieciaki z Marzycielskiej Poczty lubią najbardziej, a one po chwili zastanowienia z zapałem przystąpiły do pracy. Dziewczynki w większości rysowały księżniczki dla Nikoli. Wyjątek stanowiła Igusia, która postanowiła zrobić przyjemność Maćkowi i namalowała dla niego jego ulubionych bohaterów z bajek: Spider-Mana i Batmana. uśmiech

Chłopcy skupili się na rysowaniu aut dla Maćka i Michasia, a do Dominika zdecydował się napisać inny wielki fan sportu Maks. Oprócz tego pocztówki z Częstochowy zostały wysłane do Kuby Ch., Kuby O., Martynki, Szymonka, Laurki, Halinki i Emilki. Nauczycielki po raz kolejny przekonały się o tym, że dzieci doskonale rozumieją jaki jest sens tej akcji. A najwspanialsze jest to, że wcale nie trzeba ich namawiać do pisania listów.

Wszystkim pomysłodawcom akcji, wolontariuszom, dzieciakom i ich rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji 2 urodzin Marzycielskiej Poczty.

P.S. Pocztówki zostały wysłane już w piątek, natomiast rysunki wyślemy dopiero w poniedziałek, albo we wtorek, dlatego prosimy o cierpliwość. uśmiech

Ściskamy Was wszystkich bardzo mocno ::-*:

Zdjęcia: