Ludzie listy pisząMiejskie Przedszkole nr 3 w Katowicach

5 czerwca 2010autor Tomasz Chmiel4
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/06/miejskie-przedszkole-nr-3-katowice.jpg

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy w dniu dzisiejszym znaleźli chwilkę czasu i dobrych chęci i wzięli udział w akcji pisania listów do chorych dzieci.

Powstały piękne, samodzielnie wykonane przez nasze przedszkolaki prace z zastosowaniem różnych technik plastycznych i zaopatrzone przez rodziców w kilka ciepłych słów dla dziewczynek – Klaudii i Natalki.

Jutro listy zostaną zapakowane do jednej wspólnej koperty i wysłane do oczekujących ich dzieci…


Powyższa relacja pochodzi ze strony Przedszkola Barbary. Akcja rysowania i malowanie kartek była już przygotowana wcześniej i zaproszono do niej rodziców oraz dzieci. – dopisał Tomek Chmiel. uśmiech

4
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
mamamaciusia

Piękna relacja uśmiech
Wspaniałe dzieciaczki i przepiękne prace uśmiech
Podziwiam!!!

Weronika
Weronika

Praca wre uśmiech

Natalka Mukolinka

Ale zapał Wasz jest wielki i prace sa super-i wielka radość na pewno kiedy będą moi Marzycielscy przyajciele czytać i podziwać wasze pracy.Dziekuje wychowawcom i nauczycielom ze wpajacie tym świetnym maluchom że rosć drugiemu cżłowieku moze przyniesć nawet jedno słowo a tu widac wiele prrracy!!super!!podziwiam!!
pozdrawiam

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image