Ludzie listy pisząMiejskie Przedszkole nr 5 w Bochni

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/02/miejskie-przedszkole-nr-5-w-bochni.jpg

Grupa naszych 4-latków wzięła już udział w akcji. Wybraliśmy czwórkę dzieci, dla których przygotowaliśmy świąteczne przesyłki-niespodzianki.

Pomoc innym sprawiła naszym wychowankom dużo radości. Ochoczo wykonały dla nich prezenty i miały głowy pełne pomysłów. Dla Martynki kucyk do kolekcji, dla Karolci obrazek baletnicy, ponieważ jej marzeniem jest móc zatańczyć. Kubuś zbiera aniołki, dlatego znalazł je w przesyłce od nas, a pragnieniem Mateuszka są magiczne buty, które pozwolą mu chodzić. Niestety nie potrafimy takich zrobić, ale wpadliśmy na pomysł jak mogą wyglądać, więc narysowaliśmy je. Dzieci podczas przygotowywania przesyłek wykazały się sporą dawką empatii. Dla każdego dziecka przesłaliśmy również list z życzeniami oraz kartkę świąteczną. Zachęcamy każdego do odwiedzenia strony Marzycielskiej Poczty i napisania listu.

My na pewno powtórzymy akcję jeszcze raz w nowym roku. uśmiech

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image