Ludzie listy pisząMiejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/12/miejskie-przedszkole-nr-7-w-knurowie-3.jpg

W dniach 17 i 19 grudnia 2012 roku Miejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie po raz kolejny zaangażowało się w akcję Marzycielskiej Poczty.

Jak mamy to już w zwyczaju, napisaliśmy do Nikoli Kabat. Tym razem do akcji pisania listów zostały włączone dwie grupy dzieci 4-letnich: „Kosmoludki” i „Słoneczne Promyczki”. Jako, że był to okres przedświąteczny dzieci pomogły w wykonaniu kartek świątecznych – w obu grupach kartkę osobno stworzyli chłopcy i dziewczynki. Każde dziecko samodzielnie wybierało kolor i świąteczny symbol, który przyklejało wewnątrz kartki nad swoim imieniem. Napisaliśmy również krótki list. Mamy nadzieję, że kartki dotarły do Nikoli, i że się jej podobały.

Z całej akcji pozostały nam pamiątkowe zdjęcia, z uśmiechami przedszkolaków skierowanymi do naszej Nikolki oraz pozostałych dzieci – kilka z nich przesyłamy i Wam.

Życzymy wszystkim Marzycielom wszystkiego dobrego w Nowym Roku – a przede wszystkim dużo zdrowia i wiele uśmiechu na co dzień!

8
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Dosia
Dosia

Super-wspaniałe maluchy:-) Z pewnością Wasze kartki wywołają uśmiech na buzi Nikolki:-)

Basia Sz
Basia Sz

Ale śliczne z Was dzieciaczki, śliczne są też Wasze prace. Cieszę się, że napisaliście do Nikolki. Brawo dla Was!

Agnieszka
Agnieszka

Witajcie Wspaniałe Przedszkolaki Jak widać na Waszą pomoc można zawsze liczyć!!!! kciuk do góry kciuk do góry . Zdjęcia wspaniałe a Wasze uśmiechy docierają głęboko do serca powodując wielką radość !!!!! :XO: :XO: Karteczki przez Was wykonane są śliczniutkie !!! Nikolka na pewno się ucieszy lol Pozdrawiam Was serdecznie z życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku mając nadzieję że w 2013 przeczytam o nie jednej Waszej Wspaniałej akcji . :XO:

Isia
Isia

To na prawdę super, że nawet najmłodsi wspierają dzieci! śmiech Nikolcia się na pewno ucieszy. :-)) Brawo! kciuk do góry kciuk do góry śmiech :XO:

Weronika
Weronika

jesteście wielcy! :XO: :XO:

Mrówka
Mrówka

Wam też życzymy samych pięknych chwil w Nowym Roku kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

Żaneta
Żaneta

Tacy mali a tak dużo robią dobrego uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image