Tak jak obiecaliśmy – piszemy znów uśmiech 6 grudnia po raz drugi grupa „Biedronek” z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Knurowie zaangażowała się w akcję pisania listów do chorych dzieci. Tym razem napisaliśmy do dwóch naszych rówieśników – Nikoli Kabat i Maksymiliana Trepanowskiego. Podobnie jak za pierwszym razem, dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do wykonywania swoich prac.

Ze względu na to, że Boże Narodzenie było tuż tuż, postanowiliśmy nazwać naszą akcję „Świąteczna Marzycielska Poczta” i wysłać do naszych kolegów świąteczne, własnoręcznie wykonane kartki. Do kartek wkleiliśmy wesołe życzenia, a część dzieci samodzielnie podpisała je własnym imieniem.

Widok zaangażowanych w tworzenie 5-latków sprawia wiele radości i utwierdza w przekonaniu, że warto zachęcać dzieci do uczestniczenia w tak wyjątkowych akcjach jak „Marzycielska Poczta”. Mamy nadzieję, że świąteczne kartki i drobny upominek spodobają się Nikolce i Maksiowi… Życzymy wszystkim dużo zdrowia w Nowym Roku uśmiech Do następnego razu! uśmiech