Ludzie listy pisząMiejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie – urodzinowo dla Nikoli

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/03/miejskie-przedszkole-nr-7-w-knurowie-urodzinowo-dla-nikoli.jpg

1 marca nasza „listowna” koleżanka – Nikola Kabat obchodziła swoje urodziny. Z tej okazji przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Knurowie postanowiły wysłać do Nikoli kolorowe kartki urodzinowe. Nasze wykazujące chęć niesienia uśmiechu innym, trzy-, cztero- i pięciolatki zaangażowały do pomocy w swoich domach rodziców, starsze rodzeństwo, a także wykonywały urodzinowe kartki samodzielnie.

Wszystkie kartki, które zostały wrzucone do naszej specjalnej skrzynki zostały spakowane i wysłane do Nikoli. Dzieci życzyły dziewczynce wiele zdrowia i uśmiechu każdego dnia. Z podziękowań mamy Nikolki na stronie Marzycielskiej Poczty wiemy, że kartki dotarły do adresatki.

W tym miejscu pragnę podziękować również wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję i wyrazili się chęcią pomocy innym.

P.S. Na zdjęciach niektóre z dzieci o małym, ale wielkim sercu

Do następnego razu!

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image