Jesteśmy dziećmi z Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 1 w Szczawnicy. O akcji dowiedzieliśmy się przypadkiem i wszyscy chcieliśmy wziąć w niej udział. Zdecydowaliśmy się napisać do Szymonka Gromady, bo tak jak on lubimy sport i bajki. Szymonek lubi dostawać dużo listów, więc chcielibyśmy umilić mu czas i przesłaliśmy mu obrazkowe prace wykonane przez nas wszystkich.

Najmłodsza grupa „Krasnale” wykonała „drzewko szczęścia”, aby Szymonek miał dużo szczęścia i szybko powrócił do zdrowia. „Motylki” zrobiły „słoneczko” z odbitych rączek, aby co dzień rozświetlało mu smutne dni.

Grupa „Biedronek” wykonała wielkie serce ozdobione tęczowymi serduszkami, aby miłość nie opuszczała go nawet na krok. „Skrzaty” przedstawiły pracę „bajkowy świat z bajkowymi postaciami”, które przeniosą go w świat fantazji i wyobraźni. Natomiast grupa „Pszczółek” zrobiła pracę z przyjacielem z odległej planety, gdy będzie Szymonkowi smutno może przenieść się na inną planetę i pobawić się z kosmicznym przyjacielem.

Mamy nadzieję, że nasze listy umilą Szymonkowi zimowe wieczory. Dołączamy zdjęcia, które prezentują naszą pracę. Przy okazji chcieliśmy złożyć wszystkim dzieciom z Marzycielskiej Poczty dożo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, dużo miłości oraz samych radosnych i pogodnych dni.