PamiętamyMiłosz Jarka

1 września 2012autor Beata872
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/09/milosz-jarka11.jpg

12 listopada 2012 roku o godzinie 11.15 nasz najdroższy Miłosz odszedł do lepszego świata…

Jakub Jarka
Stobno 25, skr. poczta. 26
64-980 Trzcianka

Imię dziecka:
Miłosz Jarka

Zainteresowania:
Gry komputerowe – wyścigi samochodowe, przygodowe i Sims-y, muzyka, kino i jazda na rowerze. Ma za sobą udział na planie filmowym u Agnieszki Holland, film pt. „W ciemności”. Statystował razem z bratem. Miłosz zbiera również autografy gwiazd. Więcej…

Wiek:
ur. 11.11.2001 – † 12.11.2012

Rodzice:
Beata, Aleksander

Choroba:
Ostra białaczka limfoblastyczna ALL-T

Rodzeństwo:
Brat Jakub, 15 lat

Miłosz jest bardzo wesołym, rezolutnym dzieckiem i nigdy wcześniej nie miał problemów ze zdrowiem. Pierwsze oznaki białaczki zaczęły się 30 kwietnia bieżącego roku, a objawiły się zapaleniem gardła. Przeziębienie nie mijało, więc lekarz rodzinny włączył antybiotyk, ale i ten nie pomagał.

Po tygodniu zrobiliśmy synowi badanie krwi i wtedy okazało się, że leukocyty są bardzo podwyższone. Miłosz został skierowany do Szpitala w Trzciance, a następnie z podejrzeniem choroby rozrostowej do Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu. Tutaj już następnego dnia pobrano mu szpik kostny z talerza kości biodrowej, którego rozmaz potwierdził białaczkę.”

Miłosz większość czasu spędza w szpitalu w Poznaniu, a jego choroba nie pozwala mu na częste kontakty z przyjaciółmi, stąd decyzja o dołączeniu do Marzycielskiej Poczty.

Marzycielska Poczta pozwala zapomnieć o chorobie. Nikt nie pozostaje sam, bo wśród wszystkich piszących do dzieci są ludzie o dobrym sercu, którzy wspierają w chwilach zwątpienia, a ich ciepłe słowa dodają otuchy i wiary. Warto zobaczyć uśmiech na twarzy chorego dziecka.

872
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
zyza
zyza

płacz

BasiaSz
BasiaSz

Miłoszku, pamiętam o Tobie…

BasiaSz
BasiaSz

Pani Beato, wzruszyłam się czytając ten wpis, poruszający jest. Czas leci, ach… Pamiętam o Miłoszku. Pani Beato ślę Pani i Pani rodzinie szczególne pozdrowienia w tym dniu, dużo zdrowia i siły życzę.

Oliwka
Oliwka

płacze i się smuce lecz męczenie jest gorsze patrzenie jak słabnie płacz