Przyjaciele MiśMisia to młodzież niepełnosprawna i jej zdrowi rówieśnicy. Wszyscy czujemy się wolontariuszami, bo staramy się nieść przyjaźń i wsparcie innym.

Od pół roku przeżywamy fantastyczną przygodę z „Marzycielską Pocztą”. Od końca listopada dzieciaki z „Marzycielskiej Poczty” stały się nam bardzo bliskie. Obecnie wysyłamy MiśMisiowe przesyłki do połowy z nich: do Moniki Stawińskiej, Halinki i Emilki Kocurek, Natalki Linowieckiej, Natalki Stosik, Maćka Pańczyka, Natana Witczaka, Mateusza Skoczylasa i Patryka Hetmańskiego.

Przesłaliśmy im już wiele listów i prac powstałych w czasie naszych zajęć, a przede wszystkim, mamy przynajmniej taką nadzieję, że zaprzyjaźniliśmy się z niektórymi z nich. Śledzimy ich losy na „Marzycielskiej Poczcie”, a od Maćka, Natalki-Mukolinki i Bliźniaczek też dostaliśmy listy i piękne prace.

Bardzo Wam dziękujemy, wielokrotnie słowa i uśmiech Natalki-Iskierki, psoty Natana oraz odwaga i radość życia wszystkich Marzycielskich Dzieciaków dawały nam wsparcie w walce z chorobą, niepełnosprawnością i innymi wyzwaniami.

Wraz z nami listy i prace do dzieci z Marzycielskiej Poczty tworzyli też nasi goście: dzieci z Pogotowia Opiekuńczego, uczniowie Gimnazjów 11 i 16 oraz 42 LO w Łodzi, drużyna futbolu amerykańskiego „Torpedy” i niepełnosprawni artyści ze Studia Integracji Krzysztofa Cwynara.

Mamy nadzieję, że nasza przygoda z „Marzycielską Pocztą” będzie trwała dalej.

Dziękujemy bardzo Weronice i Tomkowi za wspaniały pomysł i mnóstwo pracy i serca, które wkładają w tę akcję.

– Przyjaciele MiśMisia – uczestnicy programu „Zostańmy Razem” prowadzonego przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Łodzi