Ludzie listy pisząPrzyjaciele MiśMisia

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/06/mismis.jpg

Przyjaciele MiśMisia to młodzież niepełnosprawna i jej zdrowi rówieśnicy. Wszyscy czujemy się wolontariuszami, bo staramy się nieść przyjaźń i wsparcie innym.

Od pół roku przeżywamy fantastyczną przygodę z „Marzycielską Pocztą”. Od końca listopada dzieciaki z „Marzycielskiej Poczty” stały się nam bardzo bliskie. Obecnie wysyłamy MiśMisiowe przesyłki do połowy z nich: do Moniki Stawińskiej, Halinki i Emilki Kocurek, Natalki Linowieckiej, Natalki Stosik, Maćka Pańczyka, Natana Witczaka, Mateusza Skoczylasa i Patryka Hetmańskiego.

Przesłaliśmy im już wiele listów i prac powstałych w czasie naszych zajęć, a przede wszystkim, mamy przynajmniej taką nadzieję, że zaprzyjaźniliśmy się z niektórymi z nich. Śledzimy ich losy na „Marzycielskiej Poczcie”, a od Maćka, Natalki-Mukolinki i Bliźniaczek też dostaliśmy listy i piękne prace.

Bardzo Wam dziękujemy, wielokrotnie słowa i uśmiech Natalki-Iskierki, psoty Natana oraz odwaga i radość życia wszystkich Marzycielskich Dzieciaków dawały nam wsparcie w walce z chorobą, niepełnosprawnością i innymi wyzwaniami.

Wraz z nami listy i prace do dzieci z Marzycielskiej Poczty tworzyli też nasi goście: dzieci z Pogotowia Opiekuńczego, uczniowie Gimnazjów 11 i 16 oraz 42 LO w Łodzi, drużyna futbolu amerykańskiego „Torpedy” i niepełnosprawni artyści ze Studia Integracji Krzysztofa Cwynara.

Mamy nadzieję, że nasza przygoda z „Marzycielską Pocztą” będzie trwała dalej.

Dziękujemy bardzo Weronice i Tomkowi za wspaniały pomysł i mnóstwo pracy i serca, które wkładają w tę akcję.

– Przyjaciele MiśMisia – uczestnicy programu „Zostańmy Razem” prowadzonego przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Łodzi

15
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ewa mama Kuby

Wprawdzie Kuba nie otrzymuje przesyłek od Miśmisiaków ale od Niny mamy Natalki Linowieckiej wiem jakie fantastyczne pobudzające wyobraźnię niespodzianki otrzymują od Was dzieci. Z przyjemnością obejrzałam zdjęcia, jesteśnie niesamowici, pełni pasji i radości z tego co robicie. Fajne jest to, co robicie bo przecież niepełnosprawność nie stoi na przeszkodzie w pomaganiu innym, staram się by Kuba tak właśnie myślał bo radość można dawać na różne sposoby.
Pozdrowienia dla niezwykłych przyjaciół MP z Miś Misia :love: całuję

Mama Natana

Oj kochani Natan te wasze prace zawsze z ciekawoscią ogląda.talerze ozdabiają jego pokoj na boisku sobie siedzi i czaruje magiczna rózdzką..Dziękujemy Wam kochani za wsparcie .Kazda przesyłka od Was to wielki uśmiech NAtana.Dziękuje za ten jego uśmiech, bo kiedy Natan sie smieje to moje serducho skacze z radosci.

Mati

KOCHANI PRZYJACIELE!
bardzo dziękuję za wspaniałe prace jakie od Was dostaje śmiech
jesteście niesamowici i tyle serca wkładacie w to co robicie :love:
Dzięki za ostatnią przesyłkę-za piękny latawiec i wędkę do łowienia szczęścia.
Widziałem na zdjęciu talerze,które od Was dostałem mrugnięcie
są wspaniałe.
Ściskam mocno wszystkich Przyjaciół MiśMisia całuję całuję i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI śmiech

mamamaciusia

Wasze prace są naprawdę wspaniałe a pomysły wręcz rewelacyjne uśmiech
Maciuś i Marek uwielbiają Wasze przesyłki czekają na nie z utęsknieniem a jak nadchodzą cieszą się ogromnie uśmiech
Maciej czuje Waszą przyjaźń i bardzo się z Wami identyfikuje.
W miarę możliwości stara się Wam odpisywać uśmiech
Ta niezwykła przyjaźń wywołuje wielki uśmiech na jego twarzy uśmiech
Bardzo Wam dziękujemy za to, że z nami jesteście uśmiech

Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

Jestem przekonana, że gdyby nie Wy nasza akcja nie byłaby tak samo piękna. Jesteście z nami od samego początku, zawsze wspieraliście dzieci z MP i nas, twórców ciepłymi słowami. Dziękuję Wam baaardzo za ten cały piękny czas uśmiech :love: :love:

Maciej Pańczyk

Mama już dziękowała ale ja tez chciałbym podziękować Wam osobiście uśmiech
Jesteście moimi przyjaciółmi i mam Was w moim sercu :love: :love:
Dziękuje Wam za to co dla mnie zrobiliście uśmiech całuję :love:

Mama Moniki Renata
Mama Moniki Renata

Kochane MiśMisiaczki:) Wasza Walentynkowa praca wisi w pokoju Moniki do dniadzisiejszego i szkoda nam ja zdjąć:) A ostatnio przyszło kolejne pudło z niespodziankami:) Jesteście bajeczni i bardzo wam za to dziękuję również w imieniu Moniki, która ostatnio ma cieżkie dni (poważne problemy z obrzękiem i bólem kolan)i znowu unieruchomiona w domu częściej zagląda do swoich zbiorów kartek i listów ….czytając je po raz …nasty

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

MiśMisiaki jesteście Wspaniali uśmiech

Nina- mama Natalki
Nina- mama Natalki

Przyjaciele MiśMisia to juz i nasi Przyjaciele. Niewiarygodne przesyłki na które Natalka czeka z niecierpliwością. A i Kacperek sie załapał na zabawę na latającym dywanie. Brak mi juz słów aby opisać to co robicie dla naszych dzieciaczków. Więc powiem po prostu DZIĘKUJĘ całuję całuję całuję całuję całuję całuję całuję całuję całuję całuję całuję całuję

mama Wandzi z MiśMisia

Bardzo wszystkim dziękujemy za ciepłe słowa To dla nas ważne ,że to co robimy jest potrzebne Razem marzycielskie dzieciaki ,twórcy akcji,rodzice i tak dużo ludzi w różnych zakątkach kraju(w tym my MiSmisiaki)i świata pokazujemy,że można nie zapominać w lawinie codziennych spraw i kłopotów o radości ,nadziei i przyjażni „mieć serce i patrzeć sercem”
Kolejne prace inspirowane Waszymi wpisami szykujemy do wysłania na początku nadchodzącego tygodnia
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Marzycieli przesyłają Przyjaciele Miśmisia

Natan

Ja dziękuje za prezenciki,te ołówki i rysunki są super:)Bardzo mi sie podobaja.Mam niepozwala mi ich brac do szkoły bo mowiz e niebede słuchał Pani tylko bede sie bawił bo tak mi sie podobaja:)

Natan

Dziękuje za Super dużą kartke dla mojego kuzyna Patryka.Dzisiaj mu zaniose i dowie się o Was odemnie

Katarzyna-mama Patryka

Witajcie
Kochani zrobiliscie Patrykowi ogromna niespodzinkę nie wiem jak mam Wam dziękować jesteście WSPANIALI śmiech śmiech całuję całuję całuję całuję

Mateusz

Kochani śmiech
dziękuję za kolejny list i wspaniałą niespodziankę własnoręcznie przez Was zrobioną.
W swoje prace wkładacie mnóstwo serca :XO:
pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki ::-*:

Mateusz

Śle moc gorących pozdrowień dla wspaniałych przyjaciół MiśMisia :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image