Ludzie listy pisząMłodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/04/mlodziezowa-rada-powiatu-starogardzkiego-2.jpg

Uśmiechnięte Święta – edycja wielkanocna to akcja zorganizowana przez Młodzieżową Radę Powiatu Starogardzkiego już po raz drugi. W szkołach odbyła się zbiórka słodyczy i maskotek dla najbardziej potrzebujących dzieci. Radni po zebraniu wszystkich słodkości zrobili z nich paczki dla 15 dzieci, podopiecznych Starogardzkiego MOPSu. 28 marca zaprosiliśmy dzieci wraz ze swoimi rodzicami do Ogniska Pracy Pozaszkolnej na świąteczne spotkanie. Radni MRPS przygotowali szereg zabaw dla dzieci, nie zabrakło też czasu na Marzycielską Pocztę. Dzieci wykonały kartki dla Mateusza i Paulinki.

Po krótkim wyjaśnieniu czym jest Marzycielska Poczta, dzieci ochoczo zabrały się do pracy. W ruch poszły kredki, pisaki a nawet wata (w celu zrobienia baranka). Mamy nadzieję, że Marzycielscy podopieczni ucieszą się z kartek uśmiech Wesołych Świąt!

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Paulina
Paulina

Dziękuję ślicznie piękne uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image