Ludzie listy pisząMłodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/12/mlodziezowy-osrodek-socjoterapii-im-ireny-sendlerowej-w-bialej.jpg

Ogólnopolska akcja „Marzycielska Poczta” w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej wpisała się już na stałe w prowadzone oddziaływania wychowawcze. Głównym z celów organizowania tego typu akcji w naszym Ośrodku, jest rozbudzenie w wychowankach ludzkiego stosunku do drugiego człowieka, słabego, cierpiącego, chorego. Taki niewielki gest, może uszczęśliwić każdego, a tym bardziej osobę, która jest nieakceptowana przez społeczeństwo z powodu swojej choroby.

W okresie przedświątecznym wychowanki zostały zapoznane z akcją oraz z profilami dzieci chorych, do których można wysłać przesyłkę. Dziewczęta tym razem wybrały na adresata Michała Grala, i to właśnie dla Niego postanowiły samodzielnie wykonać świąteczne kartki wraz z życzeniami płynącymi prosto z ich serca. Wychowanki przy tworzeniu swoich prac miały ogromną satysfakcję, że mogą coś zrobić bezinteresownie dla drugiej osoby a tym samym, sprawić choć przez chwilę uśmiech na twarzy Michałka.

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Grażyna
Grażyna
8 miesięcy temu

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla całego osrodka❤️❤️Radości na twarzy Michałka jest bardzo dużo a moje serce jest szczęśliwe. Jak listonosz przyniesie mu pocztę i zachwyt Michałka jest bardzo bardzo duży a Wy macie wielkie ❤️serducha. Dziękuję bardzo :kiss:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image