Ludzie listy pisząMłodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Białej

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/12/mlodziezowy-osrodek-socjoterapii-w-bialej-2.jpg

Już po raz drugi 5. Drużyna Starszoharcerska Nieprzetartego Szlaku, działająca przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej, włącza się w ogólnopolską akcję „Marzycielska Poczta”. Celem przedsięwzięcia jest niesienie pomocy i ulgi w cierpieniu ciężko chorym dzieciom. Po przeczytaniu profilów chorych dzieci, harcerki podjęły decyzję, że pragną sprawić choć trochę radości 6-letniemu Pawełkowi, który od lutego tego roku walczy dzielnie z „potworem” – glejakiem nerwów wzrokowych.

Każda z dziewcząt postanowiła samodzielnie wykonać kolorową kartkę z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie zapomniały o życzeniach świątecznych i płynących z serca słów pocieszenia i otuchy. Bardzo przyłożyły się do tego zadania. Do kartek dołączone zostały również drobne upominki.

Udział w akcji sprawił druhnom dużo radości. Cieszyły się, że chociaż w taki prosty sposób mogą wesprzeć Pawełka w ciężkich chwilach, wywołać na jego twarzy choć promyk uśmiechu oraz rozniecić iskierkę nadziei.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image