Ludzie listy pisząMłodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Białej

19 kwietnia 2019autor Sebastian Kolasa0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/04/mlodziezowy-osrodek-socjoterapii-w-bialej.jpg

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, już po raz piąty, wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej z wielkim entuzjazmem włączyły się do Ogólnopolskiej Akcji „Marzycielska Poczta”. Jak podczas poprzednich edycji, tak i tym razem dziewczęta spotykały się przez miesiąc, by przeglądać profile chorych dzieci. Spośród nich wybrały Wiktorię Gałkę. Własnoręcznie przygotowały i wypisały dla niej wyklejone, wymalowane kartki z serdecznymi życzeniami płynącymi prosto z serca. Oj, było wesoło i radośnie 😉 Dołączony został również upominek.

Przy okazji zbliżających się świąt w imieniu Pana Dyrektora, pracowników naszego Ośrodka oraz wychowanek pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim chorym dzieciom i ich rodzicom, założycielom i współpracownikom „Marzycielskiej Poczty” oraz tym, którzy wspierają akcję. Życzymy, aby czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół przyniósł wiele optymizmu oraz dobrego nastroju.

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe każdego człowieka, napełni wszystkich wiarą i nadzieją w ludzkie zmartwychwstanie oraz prawdziwą miłością płynącą do drugiego człowieka.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image