Aktywne profileMonika Jadczak

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/monika-jadczak4.jpg

Monika cierpi na porażenie mózgowe. Największą pasją dziewczynki jest taniec. Monika już kiedyś miała przyjemność otrzymywać listy, ale tylko przez chwilę. Jeśli chcecie sprawić jej tą radość to zapoznajcie się proszę z poniższymi informacjami.

Monika Jadczak
ul. Sikorskiego 18/36
07-413 Ostrołęka

Imię dziecka:
Monika Jadczak

Zainteresowania:
Taniec, bajki, czytanie książek. Ulubiona postać z bajki: Angelina z „Roztańczona Angelina”. Ulubiony kolor: zielony. Więcej…

Wiek:
19 lat, ur. 30.04.2000

Rodzice:
Mama Dorota

Choroba:
Porażenie mózgowe

Rodzeństwo:
Brak

Monika urodziła się jako zdrowe dziecko. Po niecałym miesiącu okazało się, że dzieje się z nią coś niedobrego. Wyszło na jaw, że Monika jest niedotleniona i będzie musiała być poddawana rehabilitacji przez całe życie.

Obecnie przebywa pod opieką okulisty, neurologa i kardiologa. Dodatkowo raz w tygodniu uczestniczy w zajęciach rehabilitacyjnych. Córka chodzi do szkoły specjalnej. Oprócz tego ma wiele pasji – uwielbia tańczyć, oglądać bajki i po swojemu czytać książki. Lubi też sama opowiadać zmyślone historie swoim zabawkom.

Jest wesołym, otwartym i wrażliwym dzieckiem. Monisia chce pokonywać i zdobywać nowe obszary wiedzy.

Kiedyś pragnęłam urozmaicić Monice czas i poprosiłam koleżanki o wrzucanie listów do naszej skrzynki. Bardzo ją to ucieszyło, ale trwało tylko chwilę. Zgłosiłam Monikę do Marzycielskiej Poczty, ponieważ wiem, że wtedy sprawiło jej to dużo radości i wierzę, że nadal będzie wspaniałą motywacją dla córki.

3741
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
mama-Dorota
mama-Dorota

Kochani dziś przemiła niespodzianka w skrzynce ,mnóstwo dobrych słów i życzeń Świątecznych ,nie wiem czy już Wam pisałam jesteście CUDOWNI I tak zaczynamy Podziękowania i także Wam Wszystkim i każdemu z osobna ,życzymy Wspaniałych Świąt pierwsze Dziękuje kierujemy Pani Ilonce ,Monika prze szczęśliwa z płytki z opowieściami nie chciała mi oddać trzymała ,bardzo lubi słuchać ,notesik również jak i ołówki Dziękujemy Nie wiem czy Pan Krzysztof czyta ,ale Bardzo Dziękujemy za kartkę z Kolumbii ,nie jest to pierwsza kartka od Pana, ale każda wywołuje uśmiech na twarzy Moniki Dziękujemy Bardzo ładne karteczki doleciały od cudownych dzieci z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego… Czytaj więcej »

mama-Dorota
mama-Dorota

Doleciały kolejne kartki Świąteczne za ,które Serdecznie Dziękujemy i Wam także składamy życzenia Wesołych Świat ,a lecą one do : brata Tobiasza z Oazy z Kalwarii Zebrzydowskiej i z pomocą brata prosimy przekazać życzenia Wszystkim uczestnikom Z Bursy Szkół Artystycznych w Krakowie doleciała przepięknie namalowana kartka Moniki z myszką Angeliną, Monika ma nawet okularki zielone tak jak na zdjęciu ,super Bardzo Dziękujemy ,imienia nie napiszę bo choć nie wiem czy nie przekręciłam za co Przepraszam ,ale chyba od Wlady Dziękujemy Pani Zofii z Rzeszowa Podziękowania lecą do Punktu Przedszkolnego w Zabielu dla dzieci i Pań Bogusi, Magdy i Doroty Dziękujemy… Czytaj więcej »

mama-Dorota
mama-Dorota

Witamy kolejne kartki Świąteczne przyleciały od
Pani Róży
od Karoliny
od Michała list i kartka ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Olsztynie
Dziękujemy też Amelii i Marceli ślicznie wykonałyście kartki
Nie wiem czy już Dziękowałam Pani Monice z Gdyni z Przedszkola Katolickiego ,również Bardzo dziękujemy i Pozdrawiamy Wszystkich i życzymy Wesołych Świąt aniołek

mama-Dorota
mama-Dorota

Świąteczne kartki doleciały od Julii ze Szkoły Podstawowej w Mystkowie
od grupy Bibliotecznej i opiekuna ze Szkoły Podstawowej w Rudnej ,zawsze pamiętacie Dziękujemy aniołek
z Gdańska od ZHP Chorągiew Gdańska Szczep Burza
od Wiktorii Pietrasz
z Punktu Przedszkolnego z Rutki Kossaki
od Przedszkolaków i Nauczycieli z „Krainy Uśmiechu” w Rzeszowie
i list od Pauliny z Zakrzowia ,Pozdrowienia dla siostry Kingi i całej rodziny
Wszystkim tradycyjnie życzymy Wesołych Świąt

Basia
Basia

Pani Doroto. Pani i Monice zycze już dziś wesołych świąt Bożego Narodzenia i Bożego błogosławieństwa i opieki Anioła Stróża i zdrowia i szczęścia i radości w Nowym Roku. Pozdrawiam. uśmiech

Agnieszka
Agnieszka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
składam najpiękniejsze życzenia pięknych
i niezapomnianych chwil w gronie rodziny!
Niech przyniosą one radość i wzruszenie
oraz wzajemną życzliwość i optymizm
w nadchodzącym Nowym Roku!!!

mama-Dorota
mama-Dorota

Kochani Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku i Dziękujemy za kartki i listy ,a Podziękowania lecą do: Uczniów klasy II TE z Pleszewa Krzysztofowi Krawczyk z Pleszewa Grupie „Motylki” z Przedszkola w Jutrosinie Grupie Apostolskiej „Effatha”z Kamienicy Pauli i jej rodzince z Anglii Natalii z Koluszek Patrycji ,Gier i Steinar Adzie i Michałowi Zuzannie,wychowawczyni i uczniom z klasy Id w Trzemesznie Natalii i jej Rodzinie z Poznania ,dziękujemy za magnes dołączył na lodówkę Malinie z Londynu ,Dziękujemy za rękawiczki Bartkowi Uczniom Szkoły Podstawowej Nr15 w Krakowie :Zosi,Laurze, Hani i Kubie Przyjaciołom ze Stowarzyszenia Zostańmy Razem z Łodzi Paniom… Czytaj więcej »

Basia
Basia

Wesołych świąt. uśmiech pozdrawiam aniołek

mama-Dorota
mama-Dorota

Święta ,Święta i po, dziś Sylwester jutro już Nowy Rok ,życzymy Wszystkim oby był lepszy a jak nie to choć taki sam i Serdecznie Dziękujemy za listy i kartki Świąteczne a Podziękowania lecą do : Julce ze Straszyna Czarkowi George Tsiokos z Wrocławia Eli Siewierskiej z Poznania Darii z Olsztyna Justynie Czekaj z Krakowa z Tych : Dominice , Amelce, Mai i Nadii Oli za kartkę z Aniołkiem Zosi z Parchowa Paniom i Przedszkolakom z grupy Żabki z Przedszkola w Kozach Paniom i Przedszkolakom z tego samego Przedszkola tylko z grupy Krasnoludki i z tegoż samego Przedszkola Paniom i Przedszkolakom… Czytaj więcej »

Basia
Basia

Witam. Życzę dużo szczęścia i zdrowia i spokoju oraz ludzkiej życzliwości w 2020 r. Pozdrawiam. uśmiech

mama-Dorota
mama-Dorota

Basia wzajemnie uśmiech

Basia
Basia

Dziękuję. uśmiech

mama-Dorota
mama-Dorota

Dziękujemy Majce za pozdrowienia z Gór i ładną kartkę z pieskiem uśmiech
także Dziękujemy Kamili i Iwo za życzenia Świąteczne
Dziękujemy Ani z Krakowa i Pawłowi uśmiech
i z Ukrainy od Świętego Mikołaja aniołek ,za kartkę Świąteczną Wszystkich Pozdrawiamy i Dziękujemy

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image