Aktywne profileMonika Jadczak

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/monika-jadczak4.jpg

Monika cierpi na porażenie mózgowe. Największą pasją dziewczynki jest taniec. Monika już kiedyś miała przyjemność otrzymywać listy, ale tylko przez chwilę. Jeśli chcecie sprawić jej tą radość to zapoznajcie się proszę z poniższymi informacjami.

Monika Jadczak
ul. Sikorskiego 18/36
07-413 Ostrołęka

Imię dziecka:
Monika Jadczak

Zainteresowania:
Taniec, bajki, czytanie książek. Ulubiona postać z bajki: Angelina z „Roztańczona Angelina”. Ulubiony kolor: zielony. Więcej…

Wiek:
19 lat, ur. 30.04.2000

Rodzice:
Mama Dorota

Choroba:
Porażenie mózgowe

Rodzeństwo:
Brak

Monika urodziła się jako zdrowe dziecko. Po niecałym miesiącu okazało się, że dzieje się z nią coś niedobrego. Wyszło na jaw, że Monika jest niedotleniona i będzie musiała być poddawana rehabilitacji przez całe życie.

Obecnie przebywa pod opieką okulisty, neurologa i kardiologa. Dodatkowo raz w tygodniu uczestniczy w zajęciach rehabilitacyjnych. Córka chodzi do szkoły specjalnej. Oprócz tego ma wiele pasji – uwielbia tańczyć, oglądać bajki i po swojemu czytać książki. Lubi też sama opowiadać zmyślone historie swoim zabawkom.

Jest wesołym, otwartym i wrażliwym dzieckiem. Monisia chce pokonywać i zdobywać nowe obszary wiedzy.

Kiedyś pragnęłam urozmaicić Monice czas i poprosiłam koleżanki o wrzucanie listów do naszej skrzynki. Bardzo ją to ucieszyło, ale trwało tylko chwilę. Zgłosiłam Monikę do Marzycielskiej Poczty, ponieważ wiem, że wtedy sprawiło jej to dużo radości i wierzę, że nadal będzie wspaniałą motywacją dla córki.

guest
3779 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mama-Dorota
mama-Dorota
6 miesięcy temu

Kochani dziś przemiła niespodzianka w skrzynce ,mnóstwo dobrych słów i życzeń Świątecznych ,nie wiem czy już Wam pisałam jesteście CUDOWNI :kocham: I tak zaczynamy Podziękowania i także Wam Wszystkim i każdemu z osobna ,życzymy Wspaniałych Świąt pierwsze Dziękuje kierujemy Pani Ilonce ,Monika prze szczęśliwa z płytki z opowieściami nie chciała mi oddać trzymała ,bardzo lubi słuchać ,notesik również jak i ołówki Dziękujemy :kiss: Nie wiem czy Pan Krzysztof czyta ,ale Bardzo Dziękujemy za kartkę z Kolumbii ,nie jest to pierwsza kartka od Pana, ale każda wywołuje uśmiech na twarzy Moniki Dziękujemy Bardzo ładne karteczki doleciały od cudownych dzieci z Zespołu… Czytaj więcej »

mama-Dorota
mama-Dorota
6 miesięcy temu

Doleciały kolejne kartki Świąteczne za ,które Serdecznie Dziękujemy i Wam także składamy życzenia Wesołych Świat ,a lecą one do : brata Tobiasza z Oazy z Kalwarii Zebrzydowskiej i z pomocą brata prosimy przekazać życzenia Wszystkim uczestnikom :przytulam: Z Bursy Szkół Artystycznych w Krakowie doleciała przepięknie namalowana kartka Moniki z myszką Angeliną, Monika ma nawet okularki zielone tak jak na zdjęciu ,super Bardzo Dziękujemy ,imienia nie napiszę bo choć nie wiem czy nie przekręciłam za co Przepraszam ,ale chyba od Wlady :kiss: Dziękujemy Pani Zofii z Rzeszowa :kocham: Podziękowania lecą do Punktu Przedszkolnego w Zabielu dla dzieci i Pań Bogusi, Magdy… Czytaj więcej »

mama-Dorota
mama-Dorota
6 miesięcy temu

Witamy kolejne kartki Świąteczne przyleciały od
Pani Róży
od Karoliny
od Michała list i kartka ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Olsztynie
Dziękujemy też Amelii i Marceli ślicznie wykonałyście kartki
Nie wiem czy już Dziękowałam Pani Monice z Gdyni z Przedszkola Katolickiego ,również Bardzo dziękujemy i Pozdrawiamy Wszystkich i życzymy Wesołych Świąt :angel:

mama-Dorota
mama-Dorota
6 miesięcy temu

Świąteczne kartki doleciały od Julii ze Szkoły Podstawowej w Mystkowie
od grupy Bibliotecznej i opiekuna ze Szkoły Podstawowej w Rudnej ,zawsze pamiętacie Dziękujemy :angel:
z Gdańska od ZHP Chorągiew Gdańska Szczep Burza
od Wiktorii Pietrasz
z Punktu Przedszkolnego z Rutki Kossaki
od Przedszkolaków i Nauczycieli z „Krainy Uśmiechu” w Rzeszowie
i list od Pauliny z Zakrzowia ,Pozdrowienia dla siostry Kingi i całej rodziny
Wszystkim tradycyjnie życzymy Wesołych Świąt

Basia
Basia
6 miesięcy temu

Pani Doroto. Pani i Monice zycze już dziś wesołych świąt Bożego Narodzenia i Bożego błogosławieństwa i opieki Anioła Stróża i zdrowia i szczęścia i radości w Nowym Roku. Pozdrawiam. 🙂

Agnieszka
Agnieszka
6 miesięcy temu

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
składam najpiękniejsze życzenia pięknych
i niezapomnianych chwil w gronie rodziny!
Niech przyniosą one radość i wzruszenie
oraz wzajemną życzliwość i optymizm
w nadchodzącym Nowym Roku!!!

mama-Dorota
mama-Dorota
6 miesięcy temu

Kochani Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku i Dziękujemy za kartki i listy ,a Podziękowania lecą do: Uczniów klasy II TE z Pleszewa Krzysztofowi Krawczyk z Pleszewa Grupie „Motylki” z Przedszkola w Jutrosinie Grupie Apostolskiej „Effatha”z Kamienicy :angel: Pauli i jej rodzince z Anglii :kocham: Natalii z Koluszek Patrycji ,Gier i Steinar :kiss: Adzie i Michałowi Zuzannie,wychowawczyni i uczniom z klasy Id w Trzemesznie Natalii i jej Rodzinie z Poznania ,dziękujemy za magnes dołączył na lodówkę Malinie z Londynu ,Dziękujemy za rękawiczki :przytulam: Bartkowi Uczniom Szkoły Podstawowej Nr15 w Krakowie :Zosi,Laurze, Hani i Kubie 🙂 Przyjaciołom ze Stowarzyszenia… Czytaj więcej »

Basia
Basia
6 miesięcy temu
Reply to  mama-Dorota

Wesołych świąt. 🙂 pozdrawiam :angel:

mama-Dorota
mama-Dorota
6 miesięcy temu

Święta ,Święta i po, dziś Sylwester jutro już Nowy Rok ,życzymy Wszystkim oby był lepszy a jak nie to choć taki sam i Serdecznie Dziękujemy za listy i kartki Świąteczne a Podziękowania lecą do : Julce ze Straszyna Czarkowi George Tsiokos z Wrocławia Eli Siewierskiej z Poznania :przytulam: Darii z Olsztyna Justynie Czekaj z Krakowa z Tych : Dominice , Amelce, Mai i Nadii Oli za kartkę z Aniołkiem Zosi z Parchowa :kiss: Paniom i Przedszkolakom z grupy Żabki z Przedszkola w Kozach 🙂 Paniom i Przedszkolakom z tego samego Przedszkola tylko z grupy Krasnoludki :kocham: i z tegoż samego… Czytaj więcej »

Basia
Basia
6 miesięcy temu
Reply to  mama-Dorota

Witam. Życzę dużo szczęścia i zdrowia i spokoju oraz ludzkiej życzliwości w 2020 r. Pozdrawiam. 🙂

mama-Dorota
mama-Dorota
6 miesięcy temu
Reply to  Basia

Basia wzajemnie 🙂

Basia
Basia
6 miesięcy temu
Reply to  mama-Dorota

Dziękuję. 🙂

mama-Dorota
mama-Dorota
6 miesięcy temu

Dziękujemy Majce za pozdrowienia z Gór i ładną kartkę z pieskiem 🙂
także Dziękujemy Kamili i Iwo za życzenia Świąteczne
Dziękujemy Ani z Krakowa i Pawłowi 🙂
i z Ukrainy od Świętego Mikołaja :angel: ,za kartkę Świąteczną Wszystkich Pozdrawiamy i Dziękujemy

mama-Dorota
mama-Dorota
5 miesięcy temu

Witamy serdecznie i od raz Dziękujemy Panu Krzysztofowi za cudną kartkę z Egiptu ,Pozdrawiamy 🙂
Bardzo także Dziękujemy Julii, Kasi i Karolinie z Łosienia za listy ,piszecie miłe słowa ja też napiszę ,że jesteście super dziewczynami i dalej tak trzymajcie 🙂
Monika od dziś zaczęła rehabilitacje ,jak na pierwszy dzień i nową panią rehabilitantkę mogę śmiało napisać ,że obie były dzielne 😉
Wszystkich Pozdrawiamy i życzymy miłego tygodnia 🙂

mama-Dorota
mama-Dorota
5 miesięcy temu

Witamy ,nie uwierzycie dziś doleciała zagubiona Świąteczna kartka od Izabeli Dziękujemy ,
u nas wczoraj popadał trochę śnieg i było tyle radości ,za tydzień zaczynają się ferie ,zapewne niektórzy już mają i wypoczywają , życzymy udanego wypoczynku 🙂

Basia
Basia
5 miesięcy temu
Reply to  mama-Dorota

Witam. Do ferii u Was już blisko. Jutro imieniny i święto świętej Doroty, Dorota- dar od Boga, znaczenie imienia. Piękne imię. Pani imię. Wszystkiego najlepszego życzę. Zdrowia, radości, wytrwałości i łask Bożych a dziś świętej Agaty. Dorotę mam kuzynke, w tym roku skończy 40 lat. Wiatr jest, ale jest wiosennie, słonecznie. Byłam na dworze i spacerowalam i usiadłam przy szopie na słońcu, przyjemnie i ciepło było w twarz i mój pies też korzystał z promieni słonecznych, naturalna witamina D a tego mnie brakuje. Pozdrawiam serdecznie.

Basia
Basia
5 miesięcy temu

Witam. Wprawdzie matki Bożej z Lourdes, światowy dzień chorego jest jutro, ale już dziś życzę dużo zdrowia, sił, energii i odpoczynku, radości i Bożego błogosławieństwa. Macie ferie. Fajnie. Ja należę do Apostolstwa Chorych z Katowic, wspólnota. Jest strona w Internecie. Wysyłam mailem prośby, intencje do kustosza z Jasnej Góry a jak jestem w moim ukochanym Gietrzwałdzie to też się modlę i modlę się w domu a na stronie Faustyna.pl wylosowalam patrona na ten rok dla mnie. Święty Paweł. Tak jak on jestem prześladowana przez niewierzących, ale jak mówi psalm 118 nie lękaj się, cóż może mi zrobić człowiek i mówię… Czytaj więcej »

mama-Dorota
mama-Dorota
5 miesięcy temu

Dziękujemy Hani za miły list i rysunek Pozdrawiamy Całą Twoją rodzinkę i życzymy samych wesołych dni w przedszkolu.

mama-Dorota
mama-Dorota
4 miesięcy temu

Dziś dotarła paczuszka na Walentynki od Pani Ilonki ,Serdecznie Dziękujemy i również życzymy miłego Dnia Walentego Pozdrawiamy ,u nas obecnie mamy ferie ,odpoczywamy ,a na dworze pogoda jak pogoda strasznie wieje,wychodzimy tyle co do sklepu, ale pocieszam się że już dzień coraz dłuższy i będzie cieplej z dnia na dzień.
Jeszcze raz Dziękujemy i życzymy wszystkim miłego Walentego.

mama-Dorota
mama-Dorota
4 miesięcy temu

Witamy dziś Tłusty czwartek ,uważajcie z pączkami :kocham:
A my Dziękujemy za kartki Walentynkowe Izabeli z Białegostoku i
Walentynce ale podpisane Walentynka ,i na widok kartki oczka się uśmiechają ,Dziękujemy za miłe wspomnienie o Monice i Pozdrawiamy Serdecznie :przytulam:

mama-Dorota
mama-Dorota
4 miesięcy temu

Dziękujemy za list od Martyny K ,życzymy Ci samych dobrych ocen w nowym Liceum ,i miłych ludzi na Twojej drodze
Pozdrawiamy Serdecznie , a co u Moniki otóż wczoraj poszła pierwszy dzień do szkoły po feriach zadowolona ze spotkania z koleżankami i lekcji z nową Panią. Ech tylko ta pogoda wietrzna ,pochmurna i pada ,ale trza być dobrej myśli bo wkrótce wiosna 🙂 , Wszystkich Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia 🙂

Martyna Klimek
Martyna Klimek
1 miesiąc temu
Reply to  mama-Dorota

Pozdrawiam serdecznie ❤

Mama Moniki
Mama Moniki
3 miesięcy temu

Dziękujemy za ładny rysunek i miłe słowa Marcinowi Gajda z Łodzi .
Pozdrawiamy Wszystkich Serdecznie, u nas cisza dłuższy czas już jesteśmy w domu , zrobiłyśmy tylko wyjście w poniedziałek na Dzień Kobiet do pizzerii , Monika była z Panią i koleżankami z klasy ,powiedziała że było fajnie.

mama-Dorota
mama-Dorota
3 miesięcy temu

Dziękujemy Julii i Kubie z miejscowości Młyniec za kartkę Świąteczną, my także składamy Wam wspaniałych Świąt, choć będą one inne niż wszystkie .
Wszystkich Serdecznie Pozdrawiamy 🙂

Mama-Dorota
Mama-Dorota
3 miesięcy temu

Kochani w Tym trudnym dla nas Wszystkich czasie ,Serdecznie Dziękujemy grupie bibliotecznej Szkoły Podstawowej w Rudnej i oczywiście opiekunowi Tej grupy za życzenia Świąteczne , my także życzymy Wam samych pomyślności 🙂
Bardzo ale to Bardzo Dziękujemy Lenie Chmielewskiej za piękne życzenia , Lena nie ważna kartka , ważna pamięć jeszcze raz Dziękujemy i ściskamy :przytulam:

BasiaSz
BasiaSz
3 miesięcy temu

Witam, życzę spokojnych świąt, zdrowia, szczęścia, radości, odpoczynku, nadziei, łask Bożych. Pozdrawiam ze słonecznych Mazur. 🙂

Mama-Moniki
Mama-Moniki
2 miesięcy temu

Dziś miła niespodzianka kartka urodzinowa dla Moniki od Maliny z Londynu Bardzo Dziękujemy i mocno Cię Ściskamy oj tak jak słoneczko świeci od raz lepiej robi się na duszy , byłyśmy już na spacerku na balkonie , nie dajemy się na razie temu wirusowi , oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy , a jak u Was Jeszcze raz Bardzo Dziękuję za pamięć o urodzinach och jak ten czas szybko leci uczę ja ile będzie miała lat i że to dużo :(:

Basia
Basia
2 miesięcy temu

Dzień Dobry. Pamiętam o urodzinach Moniki. 20 lat. Czas leci. Pamiętam zdjęcia Moniki, nastolatki, dziecka na Marzycielskiej poczcie. I ja już z 10 lat tu piszę.
Wszystkiego najlepszego życzę w dniu urodzin Monice. Zdrowia i radości. Spełnienia marzeń. Może Monika ma jakieś marzenia?
Słoneczny dzień. A co u Was słychać Pani Doroto? Pozdrawiam. 🙂

mama-Dorota
mama-Dorota
2 miesięcy temu

Dziękujemy Basia za pamięć ,oj tak czas leci ,jakoś się trzymamy ,znajomi robią zakupy ,ech dobrze czy nie dobrze nie wiem Monika cieszy się że ma urodziny ,tłumaczę jej ,że to już dużo ,śpiewamy dziś ja mam 20lat Ty masz 20lat,pomimo całej tej sytuacji jest miło ,kto wie i pamięta się odzywa ,a Monika prze szczęśliwa i czego chcieć więcej ,Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu majowego.

Basia
Basia
2 miesięcy temu
Reply to  mama-Dorota

Dziękuję Pani Doroto za miła wiadomość. Piosenkę Dwudziestolatki bardzo lubię. Ja to mam 20+ 20+ 1, z wiekiem nie mam problemu gorzej ze zdrowiem. To miłego dnia, dobrego weekendu życzę. Pozdrawiam. 🙂

mama-Dorota
mama-Dorota
2 miesięcy temu

Dziękujemy także za pamięć Pani Ilonce doleciały dziś karteczki urodzinowe i książeczka Dziękujemy , u nas czasami jak ładna pogoda wychodzimy dotlenić się na balkon ,kilka razy udało się wyjść na dwór ale z ostrożnością ,miejmy nadzieję że niedługo się to skończy i wszystko wróci do normalności ,Pozdrawiamy Panią i również życzymy dużo zdrowia 🙂

Basia
Basia
2 miesięcy temu

Witam w maju. Dziś imieniny Moniki. Wszystkiego najlepszego. Zdrowia Pani i Monice życzę. Dużo Radości. Pozdrawiam. 🙂

Mama-Moniki
Mama-Moniki
2 miesięcy temu
Reply to  Basia

Dziękuję Basia tak , imieninki , cieszyła się że ma akurat była piękna pogoda i byłyśmy na dworze trochę , bo dziś pada ale dobrze trochę podleje roślin i warzyw , ostatnio mówiłam koleżance że maj to najpięknieszy miesiąc w roku Pozdrawiamy 🙂

BasiaSz
BasiaSz
2 miesięcy temu
Reply to  Mama-Moniki

Witam. Dziękuję za odpowiedź. Ja też tak jak Monika lubię imieniny, to dobrze, że Monika się cieszyła, po to są te okazje. To dobrze, że lubicie ruch i spacery, owszem wczoraj była dobra pogoda na spacer, na pewno macie swoje ulubione miejsca. Tak, pada, to dobrze, my też czekaliśmy na deszcz, ma Pani rację, woda jest potrzebna roślinom. Tak, maj to najpiękniejszy miesiąc, choć bez r, jak niektórzy ubolewają, miesiąc maryjny, wiosenny, my mamy sad, biało jak na Boże Ciało, tyle płatków kwiatów z drzew spada, ładnie to wygląda, tak uroczyście, miło. Pozdrawiam również. 🙂

Mama-Moniki
Mama-Moniki
1 miesiąc temu

Witamy , dziś miła niespodzianka od Leny z Włocławka na urodziny Bardzo Bardzo Dziękujemy.
Jak u Was , bo u nas pogoda nie rozpieszcza , zimno jak nie maj , ale trzymamy się myśli że będzie cieplej i ciepło Wszystkich Pozdrawiamy .

Mama-Moniki
Mama-Moniki
1 miesiąc temu

Dziś kolejna kartka dla Moniki od Karoliny z Wrocławia i przy tym ślicznie namalowana Dziękujemy za serduszko Pozdrawiamy

Mama-Moniki
Mama-Moniki
1 miesiąc temu

Witamy serdecznie i składamy życzenia Wszystkim Zosiom.
Dziękujemy Darii z Ostrowa Lubelskiego za ładnie namalowaną kartkę dla Moniki i życzenia ,także Tobie życzymy samych radosnych dni. Wszystkich ciepło Pozdrawiamy bo szykuje się cieplejszy i słoneczny dzień

Daria
Daria
1 miesiąc temu
Reply to  Mama-Moniki

Dziękuję, bardzo się cieszę że dotarła i się podoba 😉 pozdrawiam 🙂

Mama-Moniki
Mama-Moniki
1 miesiąc temu
Reply to  Daria

Daria Pozdrawiamy i Dziękujemy 🙂

Mama-Moniki
Mama-Moniki
1 miesiąc temu

Dziękujemy Kate z Białorusi z Brześcia za piękna kartkę z motylkiem ,Serdecznie Cię pozdrawiamy 🙂

Mama-Moniki
Mama-Moniki
1 miesiąc temu

Kolejna śliczna kartka doleciała do Moniki z okazji Dnia Dziecka od Ani , Ewy , Andrzeja , Gabrysi ,Aguszki i Adama z Wienbic koło Wrocławia bardzo Dziękujemy oj tak Monika by tylko tańczyła i wszystkich zaczepiała i pytała jak masz na imię Serdecznie Was Wszystkich Pozdrawiamy i życzymy miłego tygodnia 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image