Archiwalne profileNatalia Nadolska

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2010/10/natalia-nadolska1.jpg

Mała i dzielna Natalka od dwóch lat walczy z białaczką. Jeśli checie wesprzeć Natalkę i jej rodzinę w tej walce to serdecznie zapraszamy do jej profilu.

Natalia Nadolska
3-go Maja 8/3
22-145 Dubienka

Imię dziecka:
Natalia Nadolska

Zainteresowania:
Oglądanie bajek „Świnka Peppa” i „Club Myszki Miki” zabawa zabawkami z bajki świnka Peppa i małymi laleczkami mieszczącymi się w domku dla lalek,oglądanie książeczek, malowanie, ulubiony kolor-różowy. Więcej…

Wiek:
6 lat, ur. 13.04.2007

Rodzice:
Monika, Andrzej

Choroba:
Ostra białaczka limfoblastyczna

Rodzeństwo:
Brat Norbert, 11 lat.

Natalka urodziła się jako zdrowe, duże dziecko. Nigdy nie chorowała. Była wesoła, spokojna. 10 dni przed ukończeniem 1,5 roku Natusia trafiła na oddział hematologiczno-onkologiczny w Lublinie (03,10.2008r.), gdzie po badaniach zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną(HR). Leczenie szpitalne było bardzo ciężkie i niosło ze sobą szereg poważnych powikłań, jednak udało się osiągnąć remisję choroby. Od 28 września 2009r. Natusia jest w trakcie leczenia podtrzymującego remisję, tzn. przyjmuje leki doustnie będąc w domku. Wciąż jednak pozostajemy pod ścisłą kontrolą hematologów, jeździmy do kliniki, mamy badania krwi 2-3 razy miesiącu, co bardzo źle wpływa na Natalkę powodując strach i ból.

Natalka tęskni za zabawą z innymi dziećmi, zakupami w sklepie, gośćmi w domu… Jednak z powodu obniżonej odporności musimy zachować szczególną ostrożność i ograniczać wiele rzeczy, które dla zdrowych dzieci są codziennością, a dla Natusi marzeniem. Nasi internetowi przyjaciele już dwa razy zorganizowali akcję „Kartka urodzinowa dla Natalki”. Był to strzał w dziesiątkę! Kartki przychodziły z różnych stron świata. a Natusia tak bardzo się cieszyła… Codziennie z niecierpliwością oczekiwała listonosza, który przynosił dziesiątki kartek, listów, laurek. Ma ich całą kolekcję. Siada, przegląda, układa i „czyta” wszystkie życzenia i pozdrowienia.

Pomimo choroby i życia w „izolacji” Natalka potrafi być szczęśliwa i radosna. Potrzebujemy Was kochani do tego, by ta radość jej nie opuszczała, by pocztówki od Was były dla Natusi codzienną porcją szczęścia.

Szczęście dziecka jest dla rodzica najważniejsze, a Marzycielska Poczta jest wspaniałym pomysłem, by dać naszym dzieciaczkom radość i dodać sił w walce z chorobą i codziennymi smutkami.

1136
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ewa mama Kuby

Witaj Natalko śmiech Ze zdjęcia patrzy na mnie mała uśmiechnięta osóbka o mądrych oczkach. Kuba też leczył się w DSK w Lublinie, spędziliśmy tam wiele długich miesięcy na oddziałach szpitalnych a potem na rehabilitacji. Jestem pewna, że już w najbliższych dniach pan listonosz będzie miał dużo pracy, zaczął się przecież tydzień pisania listów mrugnięcie

Karolina
Karolina

Witam Cię Natalko, to fantastyczne, że dołączyłaś do Marzycielskiej Poczty. Teraz Twoja skrzynka pocztowa zacznie pękać w szwach mrugnięcie zobaczysz. Ja zaraz zabieram się do napisania karteczki specjalnie dla Ciebie. Śledziłam Twoje losy, czytając Twój blog i zawsze mocno trzymałam kciuki za Twoje zdrówko i dalej trzymam kciuk do góry Bardzo się cieszę, że poprzez Marzycielską Pocztę mogę Cię poznać śmiech Pozdrawiam serdecznie Ciebie, Twoich rodziców i brata Norberta. Buziaki słoneczko :XO:

Ela

Witaj Nataleczko wśród super fajnych dzieci. Masz przepiękny uśmiech, który powoduje, że i ja się uśmiecham – do Ciebie. Na pewno znajdziesz ti wielu przyjaciół, poznasz nowych. pan Listonosz, który będzie teraz przychodził do Ciebie częściej niż zawsze musi dostać od Poczty wielką torbę na listy i karteczki dla Ciebie.

Ewa
Ewa

Cześć Natalka! Jesteś prześliczną dziewczynką uśmiech Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do MP, na pewno marzycielscy przyjaciele Cię nie zawiodą śmiech Szykuj miejsce na kolejne listy i kartki i uprzedź pana listonosza,że będzie musiał dźwigać ogromne ciężary mrugnięcie Pozdrawiam gorąco i ślę tysiące buziaków i uścisków! :*

Usmiech Dziecka

Cześć Natalko, masz cudowny uśmiech. Oby nie znikał on z Twojej buzi. Ściskam Cię baaaardzo mocno uśmiech

-Magda

Alicja
Alicja

Witaj Aniołku masz śliczne mądre oczka i przepiękny uśmiech :):)
Sercem Cię pozdrawiam:)**** śmiech

Ola
Ola

Cześć Natalko, jesteś naprawdę śliczna i pięknie się uśmiechasz uśmiech Bardzo serdecznie Cię witamy na Marzycielskiej Poczcie uśmiech

Asia
Asia

W oczach dziecka widać cały świat uśmiech
Wszystkiego co dobre i piękne z całego serca życzę Tobie Natalko oraz Twojej rodzinie. Buziaczek :*

Olka z córeczkami
Olka z córeczkami

No jak fajnie widzieć Niuńkę na tej stronce. Buziaczki Natalko śmiech

Lila
Lila

Natalko serdecznie Cię pozdrawiam:) masz przepiękny uśmiech, któy potrafi oczarować:)

Ciocia_Tola
Ciocia_Tola

Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam natalko i zyczę zdrówka jak najwiecej pamiętaj żeMy tu wszyscy trzymamy za Ciebie mocno, mocno kciuki!
Jestes śliczną dziewczynką
Ciocia Tola uśmiech :XO:

Dominika
Dominika

Wierzę, że wszystko będzie dobrze;) myślami jestem z Tobą Natalko. Gorące buziaki dla Ciebie::* i Twojej rodzinki:* pozdrawiam:)

MAGDA
MAGDA

Natalko, niedługo karteczka ode mnie powędruje do Ciebie! Dużo, dużo zdrówka! ;*

I pełen podziw dla rodziców! Buziaczki! ;*

Monika

Witaj Natalko bardzo serdecznie !
Ciepło Cię pozdrawiamy i myśli dobre posyłamy 1

Halina
Halina

▓▓▒▒▓▓        ░▓▓▒▓▓░
▓▒     ░▒▓▓░▓▓░   ░░▓░
      ░░▓▓██▓       ░▓░
     ░░▓▓██▓░░     ░▓░
    ░▓▓██▓░░░█▓, ░▓░
  ▒▒▓██▓▒░░░▓▒▒░▓░
▒▒▓██▓▒▒░░░▓▒▓█▒
▒▓█▓▓▒▒█▓▒░░▒█▒▒░
▓█▓▓▒▒▓▒▓█▒░▒▒░░░░
▓▓██▒▓▒▓██▒░░▒▒░░░
████▒▒▒▓▒▒▒░░░▒▒░░░
████▓▒▒▒▒░░░░▒░░░░▓░
█████▒▒░░░░░░░░░██▓░
█████▒▒░░░░▒░░░▒█  ▓░
████▒▓▒▒░░░░░░▒██▓▓▒░
████▓▒▒◒▒░░░░░░░░░░░░
███████▓░▒▒░░░░░░░░░
███████▓▒░░▒▒▒▒▒▒
███████▓▒░░░░░▒
██████▓▒░░░░░▒▓
██████▒░░░░░▒█▓▒
▄▄░░░▄▄░▐███▌░░░▄▄░▄▄
▐▌░▄░▐▌█▌░█▌▐█▀█▐█░█▌
▐▌▄█▄▐▌█▌░█▌▐█▄█▐▌█▐▌
▐▌█░█▐▌█▌░█▌▐█▀█▐▌▀▐▌
▐█▌░▐█▌█▌░█▌▐█░█▐▌░▐▌
▀▀▀░▀▀▀░░░█▌░░░░▀▀░▀▀

Cię Słoneczko śmiech samych cudownych I radosnych dni Ci Skarbeczku życzę…Pozdrawiam cieplutko… kciuk do góry ::-*: …BUZIACZKI:)*

mama Kasi

Witamy cię Natalciu w śród Nas śmiech

Liwia
Liwia

Witaj Kochane Słoneczko śmiech
Przesyłam dla Ciebie wiele BUZIAKÓW śmiech

Bibianka i mama Bibianki
Bibianka i mama Bibianki

Kochana Natalko bądz zdrowa i miej dużo zabaweczek
Bibianka

sekuła dębowska monika
sekuła dębowska monika

uśmiech witamy i serdecznie pozdrawiamy uśmiech

Basia Opas (Gocyła)

Cześć Natusiu ! Bardzo miło mi Cię poznać uśmiech Fajnie, że dołączyłaś do Marzycielskiej poczty mrugnięcie Będziesz kolejną wspaniałą osóbką do której będą przychodzić tysiące listów ! uśmiech tego Ci życzę :*

Marta Kamieńska
Marta Kamieńska

Natuś mnóstwo buziaczków.Jutro wysyłam do Ciebie karteczkę.Życzę Ci kolorowych snów. śmiech

LAURA SZALA
LAURA SZALA

pozdrowionka dla ciebie NATALKO:) zrobimy kartke i wyslemy:)

Andżelika
Andżelika

Pozdrawiam serdecznie i ściskam Cie Natalko!:* Trzymam za Ciebie kciuki i przesyłam dużo słoneczka:):*

ROXANKA

CZESC NATALKO DUZO ZDROWKA ZYCZYMY I CIAGLEGO USMIESZKU NA BUZI I SAMYCH RADOSNYCH SLONECZEK POZDRAWIAMY

Nina
Nina

Wszystkiego dobrego Słoneczko uśmiech

Beata, Ania, Adrian
Beata, Ania, Adrian

Witam witamy małą Damę;) po zdjęciu widać, że jesteś radosną dziewczynką i mamy nadzieję, że dzięki przyjaciołom z marzycielskiej poczty tej radości będzie jeszcze więcej!

Pozdrawiamy, buziaki uśmiech

joanna

Natalko, od razu lecę aby zrobić karteczkę specjalnie dla Ciebie :-)) Mam nadzieję, że uśmiechniesz się jak ją zobaczysz w skrzynce :-)))) ja też lubię kolor różowy czyli mam nadzieję , że będzie Ci się podobała —- a teraz ściskam Cię bardzo mocno i zabieram się do roboty :-))))))

1 2 3 31
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image