Efekty AkcjiNatasza Caban o Marzycielskiej Poczcie

10 lutego 2011autor Tomasz Chmiel12
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/02/natasza-caban.jpg

Natasza Caban to polska żeglarka, najbardziej znana z opłynięcia w samotności Ziemi.

Natasza aktywnie wspiera różne akcje dobroczynne, a kartki z jej dalekich podróży docierały już do dzieci z Marzycielskiej Poczty. I właśnie dlatego, że nasza akcja nie jest obca Nataszy, poprosiliśmy ją o napisanie kilku słów o znaczeniu takiej pomocy. W takich okolicznościach powstał ten niezwykle miły tekst:

Natasza Caban

„Nasze marzenia i ludzkie słowa maja prawdziwie magiczna moc – nigdy w to nie wątpiłam. O tym jak wielką, przekonałam się najbardziej w czasie realizacji swojego samotnego rejsu dookoła świata. Choć byłam na morzu sama, za sprawa listów jakie otrzymywałam od bliskich, przyjaciół oraz osób zupełnie mi nieznanych, czułam, że ktoś zawsze ciepło o mnie myśli. Dlatego, nawet w najtrudniejszych chwilach mej podroży, nigdy nie czułam się samotna.

Nie wiem jak lepiej mogłabym podziękować wszystkim nadawcom tych listów, niż przyłączając się do akcji Marzycielska Poczta. Z jej pomocą upragnione listy i kartki docierają do tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. Dzięki zrobieniu czegoś tak nieskomplikowanego jak wysłanie kartki pocztowej możemy sprawić, że jakieś dziecko poczuje się jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Ja przyłączyłam się do Marzycielskiej Poczty w chwili, gdy dowiedziałam się o jej istnieniu. Ty również możesz sprawić komuś ogromną radość. Nie czekaj – napisz choćby dziś!”

– Natasza Caban

[rps]

guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Opas (Gocyła)

Pani Nataszo, dziękujemy za te miłe słowa i zachętę do włączenia się w akcję 🙂 to dla Nas wszystkich tu na Marzycielskiej Poczcie na prawdę wiele znaczy !

Natalka Mukolinka
9 lat temu

Pani Nataszo-ja mam w sercu takie same słowa,mysli jak pani.
Dzieki tak wspaniałym ludziom ja co dzień mogę się cieszyc z listu kartki paczuszki i czego
nigdy nie zabraknie jak pani mówi ja wiem ze sa osoby które tu poznałam wiem że On myślą o mnie
i zieki nim chce mi sie tak wiele choc czasu mam tak mało na co dzień.
Pani nataszko-wielki buziak dla Pani ode mnie-dziękuję :XO:

Basia
Basia
9 lat temu

Pani Natasza to mądra, dzielna, pełna pasji kobieta. Bardzo ładnie napisała o pomocy dla dzieci w formie jaką jest Marzycielsa Poczta. Fajnie, że pomaga dzieciom. Dziękujemy jej za to!

Ewa mama Kuby
9 lat temu

Pani Nataszo to prawda, że listy i kartki mają w sobie wielką moc…obserwuję codziennie Kubusia, jego wyczekiwanie na przesyłki a potem radość i wielki uśmiech na jego buzi. Dziękuję za te ciepłe słowa, za wsparcie akcji, która wniosła w nasze życie wiele dobrego…

Wiktoria Konowada
9 lat temu

Pani Natasza zasługuje na miano AMBASADORA MARZYCIELSKIEJ POCZTY!!
dziękujemy! ::-*: :XO:

Kamilla mama Martynki

No cóz chciałam cos napisac ale faktycznie wszystko juz zostało powiedziane więc podpisuje sie pod wypowiedziami wyżej ,jak to mówią…rękoma i nogami :XO: :XO: 😀 😀 pozdrawiam Pani Nataszo i zycze zdrówka i powodzeni 😀 😀

Aga Kizinkiewicz
9 lat temu

Pani Nataszo dziękujemy za poparcie Marzycielskiej Poczty, z pewnością zachęci to nowe osoby do pisania do dzieci z Marzycielskiej Poczty. 😉
Pozdrawiam serdecznie.
Aga

Maciek
9 lat temu

A ja znam panią Natasze i Magdę i bardzo je kocham 😆 i dużo dla mnie robią 🙂 a statek Nataszy jest super i fajnie że tu jest 😀
buziaki :XO:

Weronika Mazurkiewicz

P. Nataszo mimo wszystkich obowiązków, które są na P. głowie ZAWSZE możemy liczyć na Pani wsparcie, dobre słowo i prawdopodobnie nasze słowa i tak nie wyrażą tego, co Pani zawdzięczamy 😉 Ogromne podziękowania!

Justyna
Justyna
9 lat temu

Wielki respekt dla Pani. Pani tyle dobrego zrobiła i jest pani bardzo wytrwała. Wielki podziw. 🙂

aCiaaa
9 lat temu

Jak miło czytać takie słowa, mimo tego, że czasu niewiele, za to jakie serduch szczere:) Wspaniale 🙂 🙂 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image